عوامل نابودی زناننابودی زنان,عوامل نابودی زنان,نابودی یک زن توسط همسر

نابودی زنان

 

عوامل نابودی زنان چیست؟

داشتن یک زندگی زناشویی آرام و پایدار روابط عاشقانه، در کنار یک زن عاشق، احتیاج به آگاهی از قواعد زندگی مشترک دارد. خیلی از دل‌های عاشقی که به علت نداشتن آگاهی و رعایت نکردن همین قواعد ساده جای کینه و نفرت شده است و چه زن هایی که به سمت نابودی پیش رفتند. در این مقاله عواملی که باعث نابودی یک زن توسط همسرش می شود را به شما خواهیم گفت.

عوامل نابودی زنان

- هیچ وقت توانایی چند زن را با هم قیاس نکنید زیرا ناخودآگاه تخم کینه را در دل همسرتان می کارید. به طور مثال هیچ وقت دست پخت همسرتان را با خواهر، مادر، مادربزرگ و .. قیاس نکنید چون کم کم سبب می شود که همسرتان از این افراد دوری کرده و حال بدی پیدا کند.

 

- خیانت مرد از جمله آسیب های بزرگی است که بسیار در ابعاد گوناگون فردی و جمعی افراد اثر گذار است. خیانت مرد میتواند به راحتی یک خانواده را از نقطه امن به نابودی و نیستی بکشاند.

 

نابودی زنان,عوامل نابودی زنان,دلایل نابود کردن زنان

عوامل نابودی زنان

 

- مردانی که هرگز زمان کافی برای همسرشان ندارد. خیلی از خانمها از استراحت زیاد همسرشان در موقع حضور در منزل، کار بسیار بیرون از منزل، دیر آمدن به خانه و .. شکایت میکنند. به نظر می رسد که خیلی از مردان بیشتر وقت و انرژی خود را صرف امرار معاش و موفقیت کاری و شغلی خود نموده و به اندازه کافی وقت برای خانواده نمی گذارند.

 

- مردانی که از صحبت کردن و تلاش برای رفع مشکل می گریزند. زمانی که اختلافی بین زوجین رخ می دهد بعضی از مردان برای به وجود آمدن آرامش دوباره و به پایان رسیدن مشکلات سریع تصمیم به پایان دادن به دعوا را داشته و ترجیح می دهند که بحث را هر چه زودتر به پایان برسانند ولی بعضی به صورت قهر سکوت می کنند، بعضی با یک فریاد گوش خراش فرد مقابل را ساکت می کنند و بعضی مکان را ترک می کنند که همه این کارها فقط سبب سرپوش گذاشتن بر روی مشکل شده و سبب می شود مشکل به وجود آمده در روزی دیگر و با شکلی دیگر خود را نشان دهد.

 

نابودی زنان,عوامل نابودی زنان,رفتن زن به سمت نابودی

نابودی یک زن توسط همسر

 

- بی توجهی مرد به زن ، هر خانمی را چه از نظر عاطفی و چه از نظر روانی با مشکل روبرو می‌کند. زمانی که زنان از جانب مردان توجه لازم دریافت نمی‌کنند مرتب خود را مورد بررسی قرار می‌دهند. آن ها امکان دارد که همیشه به این فکر کنند که زیبا یا دوست داشتنی نیستند. چنانچه زنانی که با این موضوع روبرو می شوند حساسیت بالایی نسبت به دور شدن داشته باشند یا تصویری که از خود در ذهن دارند، به شدت تحت تاثیر مورد پسند واقع شدن به وسیله همسر قرار داشته باشد، با دیدن بی‌توجهی از طرف همسر به احتمال زیاد دچار افسردگی می شوند.

 

- مردانی که مرتبا از افراد خانواده همسر بدگویی می کنند. البته در نگاه اول شاید به نظر برسد که این مشکل بیشتر از جانب زنان دیده می شود ولی با بررسی دقیق تر در روابط زن و شوهری می بینیم که مردان نیز حساسیت بسیاری نسبت به خانواده همسر خود داشته و مخصوصا بودن اعضای جدید در خانواده مانند باجناق، این حساسیتها را بیشتر می کند.

 

شما نباید مرتبا خانواده همسرتان را را سرزنش کنید، اینکار شما می تواند بذر یک طوفان را در وجود همسرتان بکارید.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------