با ۶۸ ثانیه تمرکز به آرزوی خود برسیدچگونه آرزوی خود را برآورده کنیم, براورده شدن ارزو, چگونه ارزو کنیم که براورده شود

چگونه ارزو کنیم که براورده شود

 

چگونه آرزوی خود را برآورده کنیم؟

آیا شما هم آرزو و خواسته ای دارید که دوست دارید به آن برسید ولی تا به حال نشده؟ شیوه های تبدیل آرزو به هدف و هدف به واقعیت خیلی راحت و همین طور برای اکثر افراد ناشناخته است. با ما همراه باشید راه رسیدن به خواسته‌هایتان در زندگی را در کوتاهترین زمان به شما نشان دهیم.

چنانچه همین الان غول چراغ جادو در برابر شما آشکار می‌شد و به شما می‌گفت تنها چند ثانیه وقت دارید تا بزرگترین آرزوی خود را بگویید و در لحظه برآورده می‌شود، چه جوابی به او می‌دادید؟ آیا اصلا می‌دانستید بزرگترین و بهترین آرزویتان چیست؟

 

چنانچه تصمیم دارید در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته و آرزویی که دارید برسید باید 3 مرحله را طی کنید تا به هر آرزو و هدفی که دارید برسید.

 

مراحل رسیدن به آرزوها

- درخواست کنید

- باور داشته باشید

- دریافت کنید 

 

چگونه آرزوی خود را برآورده کنیم, براورده شدن ارزو,چگونه به آرزوهایمان برسیم

چگونه به آرزوهایمان برسیم

 

درخواست کنید

نخستین و مهم ترین‌ مرحله رسیدن به آرزوها با سرعت زیاد مرحله‌ی درخواست می باشد،  در این مرحله شما باید از کائنات هدف و خواسته‌ای که دارید را بخواهید .

 

خواستن از کائنات کار دشواری نیست شما شیوه ی درخواست از کائنات و جهان هستی را باید بدانید تا به آن هدفی که دارید برسید. اطمینان داشته باشید چنانچه درست درخواستتان را به کائنات بفرسید به هر آنچه که میخواهید می‌رسید.

 

نوشتن خواسته ها

آرزو ها و خواسته ها بر روی کاغذ بنویسید تا به تمرکز نیرو های جهان بر روی آن ها کمک می کند. برای هر آرزو یک دفترچه کوچک قرار بدهید. آرزو را طوری روی کاغذ بنویسید که انگار قبلا رخ داده است.

 

به عنوان مثال بنویسید،  من 20 میلیون تومن دریافت کردم  یا من با عشق زندگی ام ازدواج می کنم !

 

خواسته های خود را مستقیم و ساده بگویید. احتیاجی به توضیح زیاد درمورد خواسته نیست. خواسته های خود را هر روز بنویسید.

 

قدرت در تکرار وجود دارد . هر روز مدتی را به فکر رسیدن به آرزوی خود قرار دهید. این تمرکز در طول زمان در آخر میتواند باعث برآورده شدن آرزوی شما بشود.

 

خواسته و اهدافی که دارید باید بزرگ باشد و نباید کم بخواهید. شما توانایی اینکه به همه خواسته و اهدافتان برسید را دارید .

 

طبق قانون جذب این عادی است که شما به همه خواسته و اهدافی که دارید برسید . خواسته و اهدافی که دارید باید به آنچه لایق آن هستید باشد و شما باید لیاقتتان درست درک کنید و به این نکته دقت کنید که شما لیاقت بهترین ها و بزرگترین ها را دارید .

 

بنابراین با همه وجود بخواهید تا قانون جذب کائنات آرزوها و خواسته هایتان را برآورده کند .

 

در این مرحله همانگونه که گفتیم شما باید آن هدف و خواسته ای را که میخواهید از کائنات درخواست کنید. 

 

چگونه آرزوی خود را برآورده کنیم, براورده شدن ارزو,چگونه آرزوهایمان را برآورده کنیم

 برآورده شدن آرزو

 

با همه وجود آرزو هایتان را باور داشته باشید 

دومین مرحله از راز رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ این است که باید خواسته و آرزوهایتان را باور داشته باشید . با توجه به قانون جذب رسیدن به همه خواسته ها شدنی است و شما باید این را باور کنید .

 

این را بدانید که باور داشتن با تصور کردن فرق خیلی زیادی دارد ، در تصور کردن کار اصلی ذهن این است که چیزهایی که نیستند و وجود ندارد را تصویر سازی کند و به عبارت دیگر این کار ذهن یک لذت و خوشی موقتی است .

 

ولی در باور کردن نوع کاری که افکار و ذهنتان انجام می‌دهد بسیار تفاوت دارد . در باور کردن ، ذهن باید چیزی که وجود ندارد را قبول کند که حقیقت دارد و آن را در خود به وجود می آورد.

 

ذهن باید چیزی که می خواهد در آینده رخ بدهد را تصویر سازی کند. اگر بتوانید خواسته و هدفی که دارید را باور کنید ، قست بزرگی از راه را صحیح رفته اید .

 

البته این را بدانید که تصویرسازی ذهنی نیز یکی از مراحل مهم در جهت رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ است. ولی در مرحله دوم شما باید خواسته و هدف را که دارید باید باور کنید و مطمئن باشید که به آن می رسید .

 

باور کردن یکی از مهمترین مراحل برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان است، شما هر خواسته و هدفی که دارید ، هر چقدر نیز بزرگ باشد توان آنکه به آن برسید را دارید .

 

علت اینکه بسیاری از مردم به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند این است که آرزوهایشان را باور ندارند .

  

چنانچه باور نکنید که به آن چیزی که میخواهید میرسید ، نمی توانید به خواسته خود برسید .البته در اول راه باور کردن خواسته به اهدافتان امکان دارد قدری برایتان دشوار باشد، چون ذهنتان در برابر چیزهایی که می‌خواهید مقاومت می کند و شما باید این مقاومت ذهنی را از بین ببرید.

 

ذهن انسان به گونه ای ساخته شده است که تفاوت میان واقعیت و خیالات را ندارد . مفید ترین راه برای از بین بردن مقاومت ذهنی این است که تمرین کنید.

 

چگونه آرزوی خود را برآورده کنیم, براورده شدن ارزو,چگونه ارزویم براورده شود

چه کنیم ارزویمان براورده شود

 

دریافت خواسته ی خود 

آخرین مرحله که برایتان اتفاق می افتد دریافت است، چنانچه درست درخواست کرده باشید و باورهای مناسب را جایگزین باور های اشتباه کرده باشید اطمینان داشته باشید که به آن خواسته و هدفی که دارید به راحت ترین شکل ممکن خواهید رسید. برای رسیدن به مرحله ی سوم که دریافت اهداف است به خودتان بستگی دارد که چقدر تمرین کرده اید و برای ذهنتان وقت گذاشته اید .

 

برای ذهنتان حتما وقت بگذارید و تمرین کنید. چنانچه فقط در روز چند دقیقه تا نهایت 1 ساعت برای خودتان وقت بگذارید و تمرین کنید اطمینان داشته باشید که نتایج فوق العاده ای وارد زندگیتان میشود و به هر چیزی که میخواهید می رسید .

 

رسیدن به آرزو در 68 ثانیه

خیلی از سخنرانان موفق به خصوص در حوزه قانون جذب مانند ایسترهیکس نظریه جالبی دارند. آنها می گویند چنانچه انسان بتواند تنها ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که دقت همه هستی را به سوی این فرد جلب می کند.

 

چنانچه این ۱۸ ثانیه بتواند تا ۶۸ ثانیه ادامه یابد دیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده یک راه کار پیدا کند.

 

ما صبح از خواب بر می خیزیم بدون این که تنها ۶۸ ثانیه برای کارهای روزانه زمان بگذاریم آغاز می کنیم به خوردن صبحانه و سر کار رفتن.

 

۶۸ ثانیه یک جا بایستیم و آشکار و شفاف بگوییم چه می خواهیم. آن وقت می بینی که می شود.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------