دستگاه های برش لیزری شرکت پرسوناژدستگاه های برش لیزری,دستگاه لیزر,دستگاه برش لیزری

 

 

 

دستگاه های برش لیزری به معنای استفاده از لیزر برای برش اجسام مختلف است. این لیزر به دلیل کیفیت عالی که در خروجی‌های خود دارد، برای استفاده در صنایع مختلف از جمله چاپ، صنایع نظامی، هوایی و بسیاری دیگر از صنعت‌ها مطلوب است.


امروزه به دلیل پیشرفت صنعت برش لیزری و دستگاه‌های لیزر، برای ایجاد برش‌های دقیق و خوب دستگاه‌های ویژه و خاصی ساخته شده‌اند. همچنین، از این دستگاه‌های برش لیزری برای صنایع حکاکی نیز استفاده می‌شود. این صنعت که تلفیقی از هنر و تکنولوژی است، امروزه در بسیاری از آیتم‌های مورد نیاز ما برای زندگی نمود پیدا کرده است.
 
دستگاه‌های برش لیزری به طور کلی در دو دسته برای صنایع فلزی و غیر فلزی ساخته می‌شوند. هر کدام از این دو دسته خود زیرمجموعه‌هایی در صنایع مختلف دارند. امروزه به دلیل کارایی بالا و کیفیت منحصر به فردی که این دستگاه‌ها در برش قطعات مختلف با متریال و جنس‌های مختلف ایجاد می‌کنند، استفاده از آنان در تمام صنایع موجود حتی صنایعی همچون پوشاک و ساخت تجهیزات پزشکی نیز گسترش یافته است.


دستگاه‌های برش لیزری با قیمت‌های مختلفی در بازار وجود دارند. یکی از عواملی که تعیین‌کننده قیمت این دستگاه‌ها در بازار است، تیوپ لیزر آنها است. این تیوپ لیزرها خروجی لیزری که از دستگاه خارج می‌شوند را تعیین می‌کنند و قابل ارتقا نیز هستند. ارتقای تیوپ‌های لیزری به میزان قدرت منبع تأمین انرژی دستگاه بستگی دارد. مورد دیگری که در ایجاد تفاوت میان دستگاه‌های مختلف برش لیزری مؤثر است، مادربورد این دستگاه‌ها است. همچنین، اندازه صفحه برش و میزان قدرت خنک‌کننده دستگاه نیز در تعیین قدرت کلی و در نهایت قیمت دستگاه مؤثرند.


اندازه این دستگاه‌ها نیز در میزان قدرت آن‌ها تأثیرگذار است؛ انواع رومیزی و بزرگ این دستگاه‌ها هرکدام قابلیت‌ها و توان خاص را دارند.
 

دستگاه های برش لیزری,دستگاه لیزر,دستگاه برش لیزری

 
با رشد و گسترش دستگاه‌های برش لیزری و لیزرهای مخصوص حکاکی، خرید و فروش آن‌ها نیز رواج زیادی پیدا کرده است و شرکت‌های مختلفی در سراسر ایران اقدام به ارائه خدمات مربوط به فروش، سرویس و خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها کرده اند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------