بورس، سرمایه ،صنعت ،اقتصاد,صرافیX

درمان مشکل جنسی مردان با امواج شاک ویو شاک ویو,فواید درمان اختلال در نعوظ با شاک ویو,فواید استفاده از شاک ویو تراپی برای مردان

شاک ویو تراپی و درمان اختلال نعوظ

 

موارد و کاربرد شاک ویو تراپی

انواع گوناگونی از درمان‌ها برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ، مانند قرص‌ها، دستگاه‌های ایجاد کننده‌ی خلاء و تزریق به آلت تناسلی وجود دارد. شاک ویو تراپی یک درمان متفاوت است برای اینکه این نوع درمان مکانیسم نعوظ را مورد هدف قرار می‌دهد به صورتی که احتمال نعوظ به وسیله خود فرد و به تنهایی بیشتر وجود دارد. در ادامه بیشتر با این روش درمان آشنا خواهید شد.

درمان اختلال نعوظ با شاک ویو

اختلال نعوظ (یا ناتوانی در نعوظ) ناتوانی در رسیدن به نعوظ و یا حفظ نعوظ است. این مشکل در میان مردان رایج است که دلایل گوناگونی، چه فیزیکی و چه روانشناسی برای این مشکل وجود دارد. ارزیابی شده است که نیمی از مردان بین ۴۰ تا ۷۰ ساله به نسبت‌های گوناگونی از مشکلات نعوظ رنج‌ می‌برند. گرچه اختلالات نعوظ در مردان مسن بیشتر است ولی تنها این گروه سنی نیستند که با این مشکلات درگیر هستند.

 

اختلالات نعوظ می‌تواند برگرفته از شرایط سلامتی فرد باشد، بنابراین بررسی دلیل اصلی و درمان آن بسیار مهم‌ است. برای رسیدن به نعوظ باید به اندازه‌ی کافی خون به آلت تناسلی برسد. چنانچه جریان خون در این قسمت از بدن به اندازه‌ی کافی نباشد در این صورت امکان دارد که شخص درگیر مشکلات مرتبط به نعوظ شود.

 

دیگر عواملی که بر نعوظ اثر می‌گذارند شامل محرک مغز و به‌درستی کارکردن اعصاب متصل به آلت تناسلی می‌باشد. در صورتی که هرگونه عوامل فیزیکی یا احساسی با هر یک از این سه مورد(جریان خون کافی، محرک مغزی و سالم‌بودن عصبهای آلت تناسلی) دخالت‌ کند، امکان دارد که سبب به وجود آمدن مشکلاتی در رسیدن به نعوظ کامل شود. در ادامه باید گفت که این مشکل به هیچ وجه جای نگرانی ندارد چراکه امروزه اختلالات مربوط به نعوظ به خوبی بررسی‌ شده و روش‌های درمانی مفیدتری برای درمان آن وجود دارد.

 

شاک ویو تراپی یک درمان متفاوت است. زیرا این نوع درمان ساختار نعوظ مورد هدف قرار می‌گیرد به صورتی که احتمال نعوظ به وسیله خود شخص و به تنهایی بیشتر وجود دارد. اختلال نعوظ به عنوان یک اختلال کف لگن (PFD) شناخته می‌شود و درمانگران فیزیکی متخصص در درمان اختلالات کف لگن می‌توانند با دادن شیوه‌های درمانی کامل و غیر تهاجمی به بیماران اختلال نعوظ کمک کنند.

 

 شاک ویو,فواید درمان اختلال در نعوظ با شاک ویو,فواید استفاده از شاک ویو تراپی برای مردان

درمان اختلال نعوظ با شاک ویو

 

فواید درمان اختلال در نعوظ با شاک ویو

فواید استفاده از شاک ویو تراپی برای مردان، رسیدن به نعوظ است که می‌تواند در طول نزدیکی جنسی حفظ شود. EDSWT (درمان اختلال نعوظ با شاک ویو تراپی) سبب برطرف شدن بیشتر بیماری‌ها می‌شود و به عملکرد جنسی سالم و بهبود اعتماد به نفس شما کمک می‌کند.

 

روابط زناشویی می‌توانند به علت ناتوانی جنسی دچار مشکل شوند. و زمانی که نگرانی در مورد مشکلات نعوذ برطرف شود، هر شریک جنسی از آن سود می‌برند. بزرگ‌ترین فایده EDSWT برگشت به پاسخ عصبی طبیعی است. شاک ویو تراپی، بر خلاف مصرف داروها، که لیستی طولانی از عارضه هایی از جمله سردرد و آبریزش بینی و سوء هاضمه را به دنبال دارند، هیچ گونه اثرات جانبی شناخته شده‌ای ندارد.

 

برای مردانی که دارای مشکلاتی هستند که مصرف قرص‌ها برایشان ممنوع است، EDSWT یک فرصت خوشایند برای درمان مشکلات نعوذ است. مشکلات سلامتی به صورت معمول با افزایش سن، افزایش می‌یابد، ولی EDSWT در هر سنی برای مردان مناسب است.

 

فواید شاک ویو عبارتند از:

- برگشت واکنش خود به خودی در پاسخ به محرک‌های جنسی

- دیگر احتیاجی به استفاده از قرص یا برنامه ریزی از پیش، نخواهد بود.

- بدون درد است و ثابت شده است که سبب افزایش جریان خون می‌شود.

- درمان ایمن، موثر و اختصاصی

- برای مردانی که دچار سایر مشکلات بهداشتی هستند، بدون خطر است.

- احتیاج به گذراندن هیچ دوره نقاهتی ندارد و همینطور، اثرات جانبی شناخته شده‌ای ندارد.

- بهبود عملکرد جنسی که می‌تواند تا یک سال ادامه یابد.

 

 شاک ویو,فواید درمان اختلال در نعوظ با شاک ویو,فواید استفاده از شاک ویو تراپی برای مردان

فواید درمان اختلال در نعوظ با شاک ویو

 

یک جلسه درمانی تقویت نعوظ با شاک ویو چگونه است ؟

دستگاه شاک ویو از دو قسمت تشکیل شده است : بدنه – پروب

بدنه یک منبع  تغذیه و مسئول تولید امواج است و پروب وسیله ایست مثل یک لامپ که  بر روی آلت قرار می گیرد و امواج را به درون بافت آلت می فرستد. همه هدف از جلسات درمانی تقویت نعوظ با شاک ویو ارسال امواج به آلت تناسلی به منظور بهبود عملکرد رگ های  دستگاه تناسلی است. در جلسات بیمار به وضعیت خوابیده قرار می گیرد و اپراتور به وسیله پروب به مدت 15-20 دقیقه از همه زاویه ها امواج را هدایت میکند. در طی جلسه شاک ویو تراپی بیمار هیچ گونه درد یا سوزشی نخواهد داشت .

 

پروتکل های گوناگونی در تقویت نعوظ با شاک ویو وجود دارد که بسته به دلیل بیماری یک کدام از آنها انتخاب می شود.در ضمن بسته به تشخیص پزشک تعداد جلسات قابل تغییر خواهد بود. اما عموما هر هفته یک یا دو جلسه و تعداد جلسات بین 6-12 بار خواهد بود. طیف زیادی از بیماری ها با اختلال نعوظ همراه است بنابراین با توجه به دلیل  اختلال نعوظ امکان دارد پس از هر جلسه به وسیله پزشک معاینه شوید. پس از هر جلسه درمان میزان پیشرفت درمان اندازه گیری می شود.

 

شاک ویو تراپی و درمان اختلال نعوظ

به وجود آمدن رگ های جدید توسط امواج صوتی با موفقیت ثابت شده است و حالا شاک ویو تراپی با استفاده از تجربیات موفق گذشته برای درمان ناتوانی جنسی مردان استفاده می شود ، دستگاه کاملا با ارسال امواج  به ناحیه بدنه آلت عضلات را پر خون و تقویت میکند ، امواج شاک ویو سبب ایجاد شبکه خون رسانی جدید در ناحیه آلت شده و کمک میکند شما نعوظ بهتری داشته باشید .

 

عوارض جانبی شاک ویوتراپی

هیچ گونه عارضه جانبی برای شاک ویوتراپی نعوظ گزارش نشده است. شاک ویوتراپی درمانی تاثیر گذار و کاملاً بدون درد است و هیچ یک از بیمارانی که تا به حال این درمان را انجام داده اند، در طول درمان یا بعد از آن دچار درد یا عارضه شدید نشده اند.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------