بیوگرافی و عکس های حمید محمدی مجری تلویزیون و رادیوعکس های حمید محمدی, حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش

حمید محمدی مجری 

 

زندگی نامه حمید محمدی مجری جوان تلویزیون

حمید محمدی یکی از ارزنده ترین مجریان و گویندگان رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی ایران است. وی در 12 بهمن سال 1362 در کرج متولد شده است و در حال حاضر نیز در منطقه ی دولت آباد کرج، ساکن هستند.

چکیده ای از بیوگرافی حمید محمدی:

نام : محمدی در فوتبال ۱۲۰

متولد: ۱۲ بهمن ۱۳۶۲ کرج

محل زندگی: کرج

ملیت : ایرانی

تحصیلات: لیسانس مکانیک

پیشه : مجری، گوینده خبر ورزشی

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۲ تا کنون 

 

بیوگرافی حمید محمدی 

حمید محمدی یکی از ارزنده ترین مجریان و گویندگان رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی ایران است. وی در 12 بهمن سال 1362 در کرج متولد شده است و در حال حاضر نیز در منطقه ی دولت آباد کرج، ساکن هستند. او می گوید: با اینکه محل کارم در تهران است و هر روز باید مسیر کرج به تهران را طی کنم اما علاقه ی زیادم به کرج سبب شده، سختی مسیر کرج به تهران را تحمل کنم اما این شهر را ترک نکنم.

 

به گفته ی خودش، متولد کرج اما دارای اصالت یزدی است. پدر او اصالتا یزدی و مادرش با اینکه متولد کرج است اما اصالت یزدی دارد. اگر از او در مورد خصوصیات و ویژگی های رفتاری اش بپرسید می گوید یک آدم بیش فعال، زود باور و احساساتی است. وی تمام خصوصیات و خلقیات رفتاری دهه ی شصتی ها را دارد.

 

حمید محمدی فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی مکانیک است و در کنار شغل معلمی، به گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون هم می پردازد. در حال حاضر او مجری یکی از پربیننده ترین برنامه های ورزشی تلویزیون، یعنی فوتبال 120 است. علاوه بر این، وی در عرصه ی خبرنگاری ورزشی هم فعالیت دارد. او متاهل و دارای یک فرزند دختر به نام یلدا است.

 

از دیگر خصوصیات و علاقه مندی های او، ادبیات، موسیقی، طنز، فیلم، فوتبال و ... می باشد. او سال ها است که در بخش ورزشی رسانه ی ملی، از گویندگی خبر ورزشی تا گزارش گری برای برنامه های ورزشی به ویژه برنامه ی 90، مشغول به کار است.

 

تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی

بیوگرافی حمید محمدی

 

پدر فوتبالی حمید محمدی

بدون شک یکی از مهم ترین دلایلی علاقه مند شدن حمید محمدی به ورزش و برنامه های ورزشی، داشتن پدر فوتبالی است. به گفته ی خودش، پدرم از بازکنان تیم تاج بود و من هم فقط برای کل کل با پدرم، پرسپولیسی شدم و این علاقه به فوتبال، از همان دوران کودکی در من به وجود آمد.

 

تحصیل حمید محمدی در رشته مکانیک

وی عاشق رشته ی مکانیک بود و در زمان انتخاب رشته، رشته ی مکانیک را انتخاب کرد و خوشبختانه در همین رشته و دانشگاه شاهرود، قبول شدم. همزمان با قبولی در این دانشگاه، در دانشگاه آزاد کرج نیز با رتبه ی 13 در رشته ی مهندسی مکانیک پذیرفته شدم که دانشگاه کرج را برای ادامه ی تحصیل انتخاب کردم.

 

ورود حمید محمدی به عرصه رادیو چگونه بود؟

حمید محمدی: ورود من به دانشگاه در سال 1382 اتفاق افتاد و از آنجایی که من تمایل داشتم شهریه ی دانشگاهم را خودم بپردازم به رادیو مرکز کرج رفتم و آنجا تست دادم و خوشبختانه هم قبول شدم و در همانجا مشغول به کار شدم. 

 

وی در ابتدا کار خود را با اجرای برنامه های اجتماعی و طنز در رادیو شروع کرد و در حال حاضر، وی به عنوان مجری – بازیگر مشغول اجرای برنامه ی لنگ ظهر، در رادیو جوان می باشد. علاوه بر این، وی مجری برنامه ی راهکار هم می باشد.

 

حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی, حمید محمدی و همسرش

حمید محمدی

 

چگونگی ورود حمید محمدی به عرصه تلویزیون

یک سال پس از ورود به عرصه ی رادیو یعنی در سال 1383، روزنامه ی جام جمع، برای جذب گوینده ی خبر، فراخوان داد. به گفته ی خودش، اصلا علاقه مند به گویندگی اخبار نبودم و کار اجرا را دوست داشتم. اما فرم را پر کردم و تست دادم و در نهایت، قبول شدم. 

 

وی در نهایت در سال 1384 به عنوان گوینده ی خبر ورزشی، وارد تلویزیون شد و در بخش های مختلف به اجرای خبر ورزشی پرداخت. علاوه بر این، وی چندین بار هم به عنوان میزبان یا مجری گفتگوی ویژه ی خبری، در شبکه ی دو، به اجرا پرداخت. البته به گفته ی خودش، چون این دو سوژه ی گفتگوی ویژه ی خبری شبکه ی دو، ورزشی بود اجرای آن به من پیشنهاد شد.

 

بیوگرافی حمید محمدی, حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی

حمید محمدی و همسرش

 

ورود حمید محمدی به برنامه 90 

پس از اینکه وی در بخش های مختلف به گویندگی خبرهای ورزشی پرداخت در سال 1385، صدای او به عنوان نریتور در معروف ترین برنامه ی ورزشی رسانه ی ملی یعنی 90 شنیده شد. اعزام مزدک میرزایی به بازی های آسیایی سبب شد که حمید محمدی به جای مزدک میرزایی، توسط عادل فردوسی پور به برنامه ی 90 دعوت شود تا گویندگی آیتم های مختلف این برنامه را بر عهده بگیرد.

 

حضور در همان 2 برنامه ی 90 کافی بود تا وی استعداد خود در این زمینه را شکوفا کند به گونه ای که عادل فردوسی پور از اجرا و عملکرد او بسیار راضی بود و در نهایت سبب شد که وی کار خود را در برنامه ی 90، ادامه دهد.

 

او همکاری خود با عادل فردوسی پور را ادامه داد و به عنوان مجری در سری اول و دوم برنامه ی ورزشی فوتبال 120 که در شبکه ی ورزش پخش می شد به اجرا پرداخت. در حال حاضر حمید محمدی بیشتر در بخش های خبری و ورزشی شبکه ی 3 مشغول به کار است. 

 

عکس های حمید محمدی, حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش

حمید محمدی مجری تلویزیون و رادیو

 

ازدواج و همسر حمید محمدی

او متاهل است و چندین سال است با خانم مریم ولدی ازدواج کرده است. به گفته ی خودش، ما همسایه بودیم و ازدواج ما کاملا سنتی بود و در حال حاضر یک دختر به نام یلدا داریم.

 

گزارشگران مورد علاقه حمید محمدی

اول از همه عادل فردوسی پور و سپس مزدک میرزایی و جواد خیابانی

 

علاقه حمید محمدی به بازیگری

یکی از مهم ترین علاقه مندی های حمید محمدی، بازیگری است. او می گوید از دوران کودکی، بسیار علاقه داشتم بازیگر و یا خواننده شوم ولی می بینید که هیچکدام نشد. بعدها خودم متوجه شدم که نه در زمینه ی بازیگری و نه خوانندگی استعداد ندارم و به همین دلیل تصمیم گرفتم گویندگی و کار اجرا را ادامه دهم.

 

حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی, حمید محمدی و همسرش

تصاویر حمید محمدی

 

علاقه حمید محمدی به مطالعه

مطالعه از دیگر کارهای مورد علاقه ی حمید محمدی است. این علاقه از دوران دبستان با او همراه بوده است. به گفته ی خودش، از دوران دبستان، عاشق مطالعه بودم. به گونه ای که در آن دوره می رفتم و مجله های رشد و کتاب های علمی می خریدم و مطالعه می کرد.

 

علاقه مند شدن به ادبیات، در دوران راهنمایی و دبیرستان در من به وجود آمد و در این دوره، اغلب، کتاب های ادبیات داستانی، مطالعه می کردم. علاقه ی من به کتاب و مطالعه به قدری است که اگر به یک نمایشگاه کتاب بروم بدون شک با یک بغل کتاب، برمی گردم.

 

 تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی

عکس حمید محمدی و عادل فردوسی پور

 

عکس حمید محمدی, تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی

عکس حمید محمدی و سروش صحت

 

حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش, عکس حمید محمدی

حمید محمدی مجری جوان تلویزیون 

 

حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی, حمید محمدی مجری

حمید محمدی گوینده رادیو

 

گردآوری : بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------