عکس های جدید جنیفر لوپز و نامزدشجنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز,عکسهای جنیفر لوپز

جدیدترین تصاویر جنیفر لوپز

 

 جنیفر لوپز + جدیدترین عکس های جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹ در محله کسل هیل شهر نیویورک به دنیا آمد. حرفه جنیفر لوپز بازیگر وخواننده می باشد. جنیفر لوپز دو فرزند به نام های «اما» و «ماکسیمیلیان» دارد.

 بیوگرافی جنیفر لوپز
جنیفر لین لوپز
تاریخ تولد جنیفر لوپز:
۲۴ ژوئیهٔ ۱۹۶۹ ‏
برانکس، نیویورک، آمریکا
محل سکونت: لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا
شغل: بازیگر نویسنده رقصنده طراح مد تهیه کننده خواننده آهنگ نویس شخصیت‌های تلویزیونی
سال‌های فعالیت:  ۱۹۸۶–تاکنون
همسر(ها):  اوجانی نوآ (ازدواج ۱۹۹۷–۱۹۹۸)
کریس جاد (ازدواج ۲۰۰۱–۲۰۰۳)
مارک آنتونی (خواننده) (ازدواج ۲۰۰۴–۲۰۱۴)
فرزندان جنیفر لوپز:  ۲
خویشاوندان:  لیندا لوپز (خواهر)
حرفه جنیفر لوپز: موسیقی
سبک: R&B pop Latin hip hop dance
ناشر(ان): Work Epic Island Capitol
همکاری‌های مرتبط : فت جو مارک آنتونی (خواننده)

 

جنیفر لوپز,عکس های جنیفر لوپز,تصاویر جنیفر لوپز

 جنیفر لوپز در نقش های مختلف

 

بیوگرافی کامل جنیفر لوپز:
جنیفر لوپز در ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹ در محله کسل هیل شهر نیویورک و از پدر و مادری پورتوریکویی به نام دیوید و گوآدالوپ به دنیا آمد. مادر جنیفر لوپز مربی مهدکودک و پدرش متخصص رایانه هر دو پورتوریکویی تبار و کاتولیک مذهب، زاده شهر پونسی در جنوب پورتوریکو می‌باشند. خواهر کوچک‌ترش لیندا لوپز به شغل خبرنگاری مشغول است یک خواهر بزرگ‌تر به نام لسلی نیز دارد.

 

پدر جنیفر لوپز، دیوید، ابتدا در یک شرکت بیمه به نام گاردین در شیفت شب کار می‌کرد که بعدها به عنوان یک متخصص رایانه در شرکت استخدام می‌شود. زمانی که جنیفر به دنیا می‌آید خانوادهٔ آنها در یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کردند که مدتی بعد با پس‌انداز کردن پول، موفق به خرید خانه‌ای بزرگ‌تر و دو طبقه می‌شوند که یک گام بزرگ برای خانواده‌ای با وضع مالی ضعیف بود. وی در پنج سالگی شروع به شرکت در کلاس‌های خوانندگی و رقص می‌کند.

 

دو سال بعد و در هفت سالگی از طرف مدرسه در یک سفر به نیویورک شرکت می‌کند. پدر و مادر جنیفر لوپز تأکید بسیاری بر اخلاق‌مداری در کار داشته و همواره فرزندانشان را به یادگیری زبان انگلیسی تشویق می‌کردند. همچنین برای اینکه فرزندانشان در زمینه‌های کاری خود دچار مشکلی نشوند، با تشویق آنها به اجرای خوانندگی و رقص در مقابل یکدیگر، به تمرین و افزایش مهارت آنها کمکی شایان توجه کردند. جنیفر تحصیلات دبیرستان خود را در یک مدرسه مذهبی کاتولیک به پایان رسانیده - جایی که در تیم‌های ژیمناستیک و سافتبال عضویت داشت. جنیفر در سال ۱۹۸۴ و در ۱۵ سالگی وارد رابطه‌ای با دیوید کروز می‌شود.

جنیفر لوپز در سال آخر دبیرستان بود که در خصوص اینکه یک فیلم درحال ساخت، به دنبال بازیگران دختر نوجوان است، خبرهایی می‌شود. در نهایت موفق می‌شود نقش کوتاهی در فیلم بگیرد. این فیلم که دختر کوچکم نام داشت ساخته سال ۱۹۸۶ بوده و یکی از فیلم‌های درجه پایین، با بودجه کم است. بعد از پایان فیلم‌برداری بود که جنیفر لوپز تصمیم می‌گیرد تبدیل به یک ستاره در سینما شود. برای قانع کردن والدینش، با اینکه به تازگی در کالج باروک ثبت‌نام کرده بود، ولی بعد از تنها گذشت یک ترم تصمیم به انصراف از تحصیل می‌گیرد.

 

پدر و مادر جنیفر لوپز به شدت با بازیگری وی مخالف بوده و این تصمیمش را احمقانه می‌دانستند. به اعتقاد آنها، هیچ لاتین‌تباری این کار را نمی‌کند. تفاوت شدید دیدگاه‌های جنیفر لوپز با خانواده‌اش منجر به این می‌شود که وی از خانه خانوادگی خارج شده و به آپارتمان خودش در محله منهتن نقل‌مکان کند. در این مرحله از زندگیش است که روی به اجرای موسیقی در برخی مکان‌های محلی می‌آورد. چندی بعد به عنوان یکی از اعضای یک گروه کر وی را استخدام می‌کنند؛ با همین گروه بود که یک سفر پنج‌ماهه به اروپا نیز می‌رود، اما همیشه از نقشش در گروه ناراضی بود، زیرا جنیفر لوپز تنها عضو گروه بود که اجازه تک‌خوانی نداشت. بعدها در یک اجرای دیگر در کشور ژاپن موفق به یافتن موقعیت شغلی جدیدی تحت عنوان رقاص، خواننده و طراح می‌شود.

 

جنیفر لوپز,عکسهای جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز

 جنیفر لوپز و پدرش

 

رابطه های جنیفر لوپز

جنیفر لوپز تاکنون روابط نسبتا گرمی با شان کامز، کریس جود، بن افلک و مارک آنتونی داشته است. زندگی  مشترک جنیفر لوپز با مارک آنتونی ۷ سال طول کشید و  آنها صاحب یک دختر و یک پسر شدند. اما زندگی مشترک آنها زیاد دوام نداشت و سرانجام در ۱۵ جولای ۲۰۱۱ بعد از ۷سال زندگی مشترک، جنیفر و مارک آنتونی از هم جدا شدند.

 

پس از جدایی جنیفر لوپز از همسرش مارک آنتونی، حاشیه های زیادی درمورد جنیفر لوپز بوجود آمد. ابتدا ارتباط با برادلی کوپر که هردوی آنها معتقد بودند رابطه آنها فقط یک ارتباط کاری است و نه بیشتر. اما حالا یک پسر جوان در زندگی جنیفر لوپز حضور دارد.  کاسپر اسمارت پسر ۲۴ساله ایست که به عنوان یک رقاص در موزیک ویدیوهای زیادی حضور داشته و سابقه همکاری با خود جنیفر لوپز و بیانسه را نیز دارد.


رابطه جنیفر لوپز و کاسپر خیلی زود لو رفت و همه از ارتباط آنها مطلع شدند. یکی از دوستان جنیفر لوپز اعلام کرده است که جنیفر لوپز و کاسپر از این ارتباط خوشحال و راضی هستند و کاملا عاشق یکدگیر شده اند. کاسپر حس خوبی نسبت به دوقلوهای جنیفر دارد و مانند یک پدر با انها رفتار می کند! 

 

شایعه بیمه بدن جنیفر لوپز:
در سال ۱۹۹۹ نشریات انگلیسی و آمریکایی اعلام کردند که جنیفر اعضای مختلف بدن خود را در مجموع به ارزش یک میلیارد دلار بیمه کرده‌است. این نشریات مبلغ بیمهٔ پستان او را ۲۰۰ میلیون دلار، پا و باسن را ۳۰۰ میلیون دلار و مو را ۵۰ میلیون دلار اعلام کردند. لوپز نیز در بیانیه‌ای این گزارش‌ها را خنده‌دار توصیف کرد.

 

جدیدترین تصاویر جنیفر لوپز 

جنیفر لوپز,تصاویر جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز

 فرزندان جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز,عکس های جنیفر لوپز,عکس جنیفر لوپز

 جدیدترین تصاویر جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز,تصاویر جنیفر لوپز,عکس جنیفر لوپز

تصاویر جدید از جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز

عکس جدید جنیفر لوپز 

 

جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز,عکسهای جنیفر لوپز

  عکس جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت

 

جنیفر لوپز

 عکس جنیفر لوپز جدید

 

جنیفر لوپز

تصاویر جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز,عکسهای جنیفر لوپز

 عکس جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز,عکسهای جنیفر لوپز

 عکس های جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز

تصاویر جدید جنیفر لوپز

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------