پل بزرگمهر یکی از جاذبه های شهر اصفهان سال ساخت پل بزرگمهر اصفهان, پل بزرگمهر, نقشه پل بزرگمهر اصفهان

پل بزرگمهر اصفهان

 

پل بزرگمهر کجاست/ عکس + آدرس و هر آنچه پیش از رفتن باید بدانید

پل بزرگمهر یکی از پل های نوساز ساخته شده روی روخانه زاینده رود اصفهان است که برای تردد وسایل نقلیه مناسب است و هنگام عبور از روی پل منظره بسیار زیبای زاینده رود فضای سرسبز اطرافش را مشاهده خواهید کرد. در این مطلب از بیتوته شما را با این پل آشنا می کنیم.

یکی از جاذبه های شهر اصفهان زاینده روی است که از وسط این شهر می گذرد ، اصفهان پر شده از پل هایی که دو طرف زاینده رود را به هم وصل میکنند. 

پل بزرگمهر یکی از پل های نوساز شهر اصفهان است که روی زاینده رود احداث گردیده است و یکی از پل های معروف شهر اصفهان محسوب می شود. 

 

این پل با وجود این که نوساز است ولی معماری زیبا و منحصر به فردی دارد. 

پل بزرگمهر اصفهان در حل فاصل بین پل خواجو در سمت غرب و پل غدیر در سمت شرق قرار گرفته است و خیابان بزرگمهر را از شمال زاینده رود به خیابان سجاد در جنوب زاینده روی متصل میکند. 

 

 نقشه پل بزرگمهر اصفهان, تعمیر پل بزرگمهر, تعویض پل بزرگمهر

عکس های پل بزرگمهر

 

پل بزرگمهر از نظر موقیت جغرافیایی نزدیک به خانه هنرمندان و پارک ایثارگران قرار گرفته است و یکی از مکان های خوب شهر اصفهان محسوب می شود. 

این پل برای تردد وسایل نقلیه مناسب است. هنگام عبور از این پل میتوانید مناظر سرسبز بسیار زیبای دوطرف پل و منظره رودخانه زاینده رود را مشاهده نمایید که در فصل پر آب ، منظره فوق العاده ای را در مقابل چشمانتان به نمایش می گذارد.

 

پل بزرگمهر اصفهان, آدرس پل بزرگمهر, جاذبه های شهر اصفهان

پل بزرگمهر اصفهان

 

گردآوری : بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------