بانک اطلاعاتی هنرمندان ایرانی و خارجی راه اندازی شد!بانک اطلاعاتی هنرمندان ایرانی

 

در دنیایی که روز به روز در تمامی موضوعات شاهد رشد هستیم نمی توان عبارت بانک اطلاعاتی را به هر منبعی ربط داد. در همین بین عوامل بسیاری وجود داشته تا بتوان یک سایت را منبع مناسبی در این زمینه دانست که براساس بررسی های به عمل آمده در این زمینه متاسفانه شاهد سایت های بسیاری هستیم که اغلب آنها بدون برنامه خاصی در این زمینه فعالیت می کنند و به نوعی خود را بانک اطلاعاتی هنرمندان ایرانی و خارجی می پندارند.

اگر جزو اشخاصی هستید که علاقه بسیاری به بیوگرافی بازیگران، کارگردانان و... دارید باید بدانید که امروزه ویکی پدیا منبع مناسبی در این زمینه بوده است اما معایب و نقص هایی در این سرویس جهانی دیده می شود که متاسفانه برای کاربرانی که در ایران ساکن هستند مفید نیست. در سمت دیگر امکان ثبت اطلاعات دروغین در این سرویس معتبر وجود داشته است که برخی اشخاص به دلایل مختلف می توانند از این موضوعات سودجویی کنند و به نوعی اطلاعاتی که باب میل خودشان است را در اختیار شما قرار دهند.

 

در همین راستا تصمیم به معرفی سایتی گرفتیم که در زمینه بیوگرافی بازیگران با مزیت های بسیاری همراه است. البته منبع نامبرده را نمی توان کاملترین سرویس مربوط به بیوگرافی بازیگران دانست زیرا در این وب سایت معایبی نیز دیده شده است. ولی براساس شواهد و بررسی های به عمل آمده عملکرد این وب سایت نسبت به رقبایی که در این زمینه فعالیت دارند مقداری بهتر بوده است. همین امر سبب شد تا نگاهی داشته باشیم به مزیت های این وب سایت که بدون تردید در آینده ای نه چندان دور اخبار بیشتری را از آن خواهید شنید.

 

سایتی که به عنوان بانک اطلاعاتی هنرمندان ایرانی و خارجی شناخته شده است پاراج نام داشته که این سرویس نسبتا نوپا با تحت پوشش قرار دادن اطلاعات هزاران هنرمند توانسته فهرست بلند بالایی را در این زمینه راه اندازی کند و نیاز کاربران به سرویس های خارجی نظیر IMDB را بی نیاز سازد. با وارد شدن به بخش بیوگرافی هنرمندان سایت پاراج در بخش اول شاهد لیست پرکارترین بازیگران سال خواهید بود که این بخش می تواند عامل بسیار مهمی برای شناخت شما با بهترین بازیگران سال باشد. در کنار این بخش به معرفی بازیگران ایرانی و خارجی پرداخته شده است که با کلیک برروی بازیگر مدنظر خود می توانید با اطلاعات رسمی وی آشنا شوید.

 

بازیگران خارجی

 

در مورد اطلاعات شخصی بازیگران، وب سایت پاراج به منابع معتبری دسترسی داشته که این موضوع می تواند شما را از اخبار دروغین فضای مجازی دور نگه دارد و همیشه عامل مهمی برای شناخت اخبار مهم در این زمینه باشد. برای هر یک از بازیگران ایرانی و خارجی به مواردی نظیر قد ، سال تولد ، فیلم های هنرمند ، سریال هایی که بازیگر در آنها نقش داشته ، تهاتر ، جوایز هنری و... درنظر گرفته شده است که این موضوع سبب خواهد شد تا بتوانید با اطلاعات تکمیلی و مفید هریک از بازیگران ایرانی و خارجی آشنا شوید.

 

با توجه به نکات فوق می توان این انتظار را از سرویس نامبرده داشت که به زودی به یک بانک اطلاعاتی هنرمندان ایرانی و خارجی تبدیل شود زیرا این وب سایت برای مدتی زیر نظرمان بوده و با فاکتورهایی که ما برای انتخاب مدنظر داشتیم توانست امتیاز خوبی را کسب نماید. البته ناگفته نماند که در این زمینه سایت های قدیمی بسیاری نیز وجود داشته است اما پاراج در مدت کمتری نسبت به آنها توانسته به این درجه برسد.

 

اگر در مورد ماهیت کلی این سرویس یعنی پاراج بخواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم باید بدانید که چندی پیش یک ایده نوآورانه راه اندازی شد تا کاربران ایرانی دیگر به سایت IMDB نیازی نداشته باشند ولی در همان حالت با اطلاعات و بخش های این سرویس جهانی در قالب یک سایت داخلی مواجه باشند.

 

بله همانطور که حدس زدید قالب و ساختارهای پاراج دقیقا مشابه به imdb بوده است و همین موضوع می تواند عامل مهمی برای نقل مکان شما از این سرویس به این ایده ایرانی باشد زیرا با انجام اینکار دیگر با ابهام خاصی مواجه نخواهید شد و می توانید در مدت کوتاه تری مواردی که مدنظر دارید را شناسایی و از آنها استفاده کنید.

 

جالب است بدانید که بخش مربوط به هنرمندان و فیلم و انیمیشن و... معرفی شده در این وب سایت به بالای 100 هزار مورد رسیده است که این موضوع می تواند به معنای واقعی کلمه شمارا با یک بانک اطلاعاتی فیلم و سریال مواجه کند که در آن بخش هنرمندان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. با روی آوردن به سمت این سایت دیگر نیازی به سایت ویکی پدیا نخواهید داشت و می توانید به طور کامل اطلاعات مفید و اثبات شده ای را از هنرمندان و یا فیلم و سریال های خود دریافت کنید.

 

اگر یک سرج ساده از این سایت در گوگل داشته باشید متوجه خواهید شد که سایت های بسیاری نسبت به آن واکنش مثبت نشان داده اند و همین موضوع یعنی مدیران این ایده مسیر درستی را برای فیلم بازان ترسیم کرده اند. دیدگاه شما عزیزان نسبت به این سایت ایرانی چیست؟ شما اکنون می توانید از سایت پاراج دیدن کنید و نقدهای مثبت و منفی خود را برایمان ارسال کنید تا سایر کاربران نیز قادر به استفاده از نظرات و نقدهای شما باشند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024