مریم امیرجلالی: مردم تا چه زمانی باید پای سریال‌های ملودرام تلویزیون ضجه بزنند؟ اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,مریم امیرجلالی
مریم امیرجلالی با بیان اینکه مردم دلشان برای خنده تنگ شده است، از پخش مستمر سریال‌های ملودرام غم‌انگیز انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم،مریم امیرجلالی که سابقه حضور در سریال‌های طنزی چون «ترش و شیرین»، «خانه به دوش» و «متهم گریخت» را دارد، درباره کمرنگ شدن آثار طنز در تلویزیون گفت: رمز موفقیت آن روزهای طنز تلویزیون، فیلمنامه‌های خوب و دلچسب بود که در پایان، پیامی هم به مخاطب انتقال می‌داد. به واقع امروز مردم می‌خواهند بخندند و دلشان برای خنده تنگ شده است. واقعاً چقدر باید پای ملودرام، گریه کنند و ضجّه بزنند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,مریم امیرجلالی

 

او ادامه داد: مردم ما را می‌شناسند شاید ندانند کدام مدیر در کجا هست و چه اقدامی انجام می‌دهد. به ما می‌گویند ما دوست داریم یک چند لحظه‌ای پای تلویزیون دلمان خوش باشد، حتی اگر سفره‌مان خالی است. سفره که خالی است اما لااقل برای مردم کارهایی ساخته شود که مردم از آن‌ها لذت ببرند. بازیگرانی که طنز بازی می‌کردند کجا هستند؟ غیر از این است که یکسری الان آمده‌اند که نه کسی آن‌ها را می‌شناسد و نه می‌دانند چکار باید بکنند. این رابطه‌هاست که میان تلویزیون و کاربلدها فاصله انداخته است و این‌ها کل تلویزیون را گرفته‌اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------