بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران 

همه شما به خوبی میدانید که سلامت دندان و زیبایی آن، بیشتر از هر چیزی در زیبایی چهره و اصلاح طرح لبخند شما تأثیرگذار است. گذشته از جنبه‌های زیبایی، حفظ و یا تأمین سلامت دندان به عنوان عضوی از بدن در سلامت کلی شما نقش بسیار مهمی دارد. اهمیت داشتن دندان سالم، درست زمانی برایتان مشخص میشود که دندان‌های سالم خود را به دلیل عدم مراقبت صحیح از دست داده و یا شدت درد در دندان‌های پوسیده راه حلی جز مراجعه به کلینیک دندانپزشکی و کشیدن دندان‌های خراب برایتان باقی نمی‌گذارد.

 

این روزها اکثر مراکز و کلینیک‌ دندانپزشکی به تجهیزات روز دنیا مجهز هستند و علاوه بر بهره‌مندی از پزشکان خوش اخلاق و مشتری مدار با ایجاد یک محیط مدرن و آرامش‌بخش و البته‌ استریل شده، ترس و استرس را از مراجعه‌کننده دور می‌کنند. این مسئله سبب شده بسیاری از افرادی که به دلیل فوبیا و ترس از دندانپزشکی، رسیدگی به دندان‌های آسیب‌دیده خود را به تعویق انداخته‌اند، یک بار برای همیشه به آرزوی خود یعنی داشتن دندان‌های سفید، زیبا و یک دست برسند‌.

 

ما به شما کلینیک دندانپزشکی آتن را پیشنهاد میکنیم که دارای شرایط پرداخت اقساط را دارا می باشد.در ادامه به برخی از خدمات این کلینیک می پردازیم.

 

خدمات زیبایی

کامپوزیت دندان

به مواد و تجهیزاتی که بتوان روی یک چیز را با آن پوشاند و زیبایی و استحکام بیشتری به آن بخشید، ونیر کامپوزیت گفته می‌شود، درمورد دندان هم همین‌طور است؛ زیرا با قرار دادن یک لایه از ونیر کامپوزیت یا سرامیک می‌توان ظاهر زیباتر و البته محکم‌‎تری به دندان‌ها بخشید.

 

کامپوزیت‌ها دارای انواع و اقسام هستند که از جمله می‌توان به نوع هیبرید، میکروفیلد، نانوفیلد و IPS ونیرها اشاره کرد. گفتنی است که در خدمات دندانپزشکی هر کدام از انواع کامپوزیت دارای مواد بخصوصی هستند که کیفیت متفاوتی دارند.

 

مزایای کامپوزیت

1- اصلاح بی‌نظمی‌های دندان

2- برطرف کردن بدرنگی دندان‌

3- تغییر فرم دندان ها

4- از بین بردن فواصل بین دندان

5- زیبایی بیشتر به دندان‌ها

 

کلینیک دندانپزشکی تهران,کامپوزیت

کامپوزیت دندان

 

طول عمر ونیر چقدر است؟

دندانپزشکان معتقداند این روش اصلاح دندان بین 7 تا 10 سال عمر میکند، اما با این وجود ممکن است بر اثر خوردن برخی مواد غذایی سفت، دچار لب پریدگی و شکستگی شود و یا با خوردن برخی مواد غذایی رنگ آن‌ها تغییر یابد که در مورد اول می‌توان مشکلات جزئی را به‌راحتی برطرف نمود. در برخی موارد حادتر لازم است روکش آن برداشته شده و تعویض گردد. در مورد دوم نیز می‌توان با استفاده از پولیش، رنگ گرفتگی دندان‌ها را بر طرف نمود. هر دو موردی که اشاره کردیم، می‌تواند در طی مدت‌زمان کوتاه توسط دندانپزشک انجام شود.

 

آیا می‌توان کامپوزیت را به‌صورت اقساطی انجام داد؟

با توجه به این موضوع که قیمت این روش کامپوزیت اقساطی یا همان اصلاح دندان برای هر فک یا هر دو فک ممکن است کمی گران باشد، برخی از دندانپزشکان تلاش کرده‌اند تا با استفاده از روش دندانپزشکی اقساطی این امر را انجام داده و خدمات لازم را به بیمار ارائه نمایند. درمورد برخی از کارهای دندانپزشکی مانند ارتودنسی لمینت و .. روال کار به این صورت است که بیمار می‌تواند با هر بار مراجعه به مطب پزشک، بخشی از مبلغ درمان خود را پرداخت نماید، اما در روش انجام ونیر کامپوزیتی از آنجا‌ که در طی یک جلسه چند ساعته این امر انجام می‌شود، نمی‌توان مبلغ را چند باره پرداخت کرد، اما همان‌طور که گفتیم، کلینیک دندانپزشکی آتن با شرایط پرداخت اقساط این خدمات را برای شما آسان کرده.

 

لمینیت

لمینت دندان لایۀ نازکی از مواد سرامیکی است که به سطح دندان میچسبد. لمینت‌ها ازنظر رنگ، اندازه، ضخامت و ویژگی‌های دیگر برای افراد مختلف سفارشی ساخته میشوند و سپس روی دندان قرار می‌گیرند.

 

درحالی‌که، بسیاری از مردم به دلایل زیبایی لمینت دندان را دریافت می‌کنند اما، لمینیت یک روش ترمیمی نیز هست. درواقع، برخلاف روکش‌هایی که باید بر روی کل دندان قرار گیرند لمینت دندان فقط روی دندان قرار می‌گیرد و از این نظر سطح کمتری از دندان را درگیر می‌کند و عوارض کمتری دارد.

 

ازآنجایی‌که، روکش به دندان طبیعی فرد می‌چسبد؛ لمینت یک جایگزین عالی برای پروتز و ایمپلنت است. لمینت دندان معمولاً 10 تا 15 سال دوام دارد؛ اما، نحوۀ نگهداری و بهداشت دهان بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

 

موارد استفاده از لمینت دندان

• استفاده برای دندانهای تیره و رنگ گرفته

• بستن فواصل بین دندانی

• برای اصلاح بهم ریختگی های متوسط تا خفیف دندانی

• دندان هایی که لب پرشده اند و یا به هر علتی شکسته اند

• برطرف کردن لکه های( مادرزادی یا فلوروسیس ) بر روی آنها

• دندانهایی که تمایل به سمت زبان دارند

 

کلینیک دندانپزشکی تهران,لمینیت دندان

لمینیت دندان

 

اگر اصول اولیه انتخاب بیمار برای درمان لمینت به درستی مورد نظر قرار گرفته باشد و بیمار هیچ گونه کنترااندیکاسیونی در مورد درمان لمینت نداشته باشد احتمال شکستگی ترمیم بسیار کاهش می‌یابد اما از بین نمی‌رود. چون در طول عمر درمان لمینت بیمار نقش اساسی ایفا می‌کند . بیمار باید از برخی عادات غذایی خود مانند گاز زدن غذاهای سفت، جویدن یخ و … خودداری کند تا طول عمر درمان افزایش یابد. اما در صورتی‌که لمینیت کامپوزیتی یا سرامیکی دچار پریدگی شود، با کامپوزیت قابل ترمیم و اصلاح است .

 

ارتودنسی

یکی از زیرشاخه‌های اصلی و قدیمی دندانپزشکی میباشد و به‌صورت تخصصی عیوب دندان فک را تشخیص می‌دهد. پس از شناسایی مشکلات موجود، روند پیشگیری، کنترل و درمان آن توسط پزشک انجام می‌شود. در بعضی از موارد قبل از انجام سیر درمان، دندان‌های آسیب‌دیده و نامنظم، عصب‌کشی می‌گردد و سپس پزشک متخصص سایر مراحل را برای بهبود ظاهر دندان‌ها، فک و لبخند بیمار انجام می‌دهد. به‌طور کلی متخصصان این شاخه از دندانپزشکی، ارتودنتیست نامیده می‌شوند و ابتدا با طی دوره شش ساله دوره دندان پزشکی عمومی، با شرکت در یک آزمون تخصصی و گذراندن یک دوره 3 تا 4 ساله، گواهی تخصصی این رشته را دریافت می‌کنند

 

بیماران نیز بر اساس نحوه قرارگیری دندان‌ها، میزان خرابی دندان و اختلالات لثه می‌توانند نسبت به این موضوع آگاهی کسب کنند و با مراجعه به پزشک متخصص، مشکلات به وجود آمده را برطرف سازند. ما به شما ارتودنسی دندان توصیه می‌کنیم با مشاهده هرگونه مشکل در فک، لثه و دندان‌ها، سریعاً به مراکز دندانپزشکی مراجعه نمایید تا علاوه بر تشخیص دقیق و به موقع، از پیشروی مشکلات دندان و بروز سایر مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

 

کلینیک دندانپزشکی تهران,ارتودنسی

ارتودنسی

 

مزایای ارتودنسی

• زیبا شدن طرح لبخند و افزایش اعتماد به نفس

• افزایش ماندگاری و طول عمر دندان‌

• افزایش استحکام استخوان‌های نگه‌دارنده دندان‌

• به حداقل رساندن هزینه‌های دندانپزشکی

• رفع فواصل میان دندان‌ها و جلوگیری از باقی ماندن انواع مواد غذایی بین آن‌

• کاهش بیماری‌های لثه و جلوگیری از پوسیدگی دندان‌

 

لازم به ذکر است که بهترین زمان برای درمان مشکلات دندان‌ها، سن 8 سالگی تا قبل از بلوغ کودک و سنین 14 تا 18 سالگی است.

 

ایمپلنت

در واقع ایمپلنت به شکل یک میله باریک بوده که داخل استخوان فک جای‌گذاری خواهد شد و معمولاً از این روش در کلینیک دندانپزشکی برای دندان‌های از دست رفته کاربرد دارد. از مزیت‌های فوق العاده ارزشمند ایمپلنت می‌توان به ماندگاری بسیار بالای آن اشاره کرد. اما آیا می‌دانید که این روش درمان وضعیت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟ ما در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت:

 

• افرادی که در گذشته شیمی درمانی انجام دادند

• افرادی که لثه‌شان از سلامت کافی برخوردار نیست.

• افرادی که دارای استخوان فک قدرتمندی نیستند.

• افرادی که به طور مرتب از سیگار استفاده میکنند.

 

در کلینیک دندانپزشکی آتن شما میتوانید از پرداخت اقساط بهرهمند شوید.

 

کلینیک دندانپزشکی تهران,ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

 

خدمات درمانی

عصب کشی

درمان ریشه همان عصب کِشی دندان است که در واقع شاخه ای از دندانپزشکی است که به معالجه و حفظ ریشه دندان می پردازد. در واقع در عصب کِشی به درمان دندانی پرداخته می شود که به علت پوسیدگی بخشی از عصب ها در حال از دست رفتن است.

 

برای عصب کشی دندان و درمان ریشه، متخصص دندانپزشک ابتدا با استفاده از ماده بی حس کننده بافت لثه اطراف دندان را بی حس می کند. و سپس پوسیدگی های روی دندان مورد نظر را به طور کامل از روی دندان بر می­دارد. پس از آن عفونت های پالپ را به طور کامل تخلیه می کند. بعد از آنکه عفونت دندان آسیب دیده به طور کامل تخیله شد. میکروب های موجود در کانال های عصبی دندان توسط دندانپزشک از بین می رود و سپس ریشه دندان به طور کامل تخلیه می شود.

 

در ادامه دندانپزشک برای اطمینان از تخلیه کامل عصب آسیب دیده از دندان عکس برداری ( عکس رادیولوژی با پرتو ایکس) انجام میدهد. در صورت اطمینان از تخلیه، کانال های عصبی را با استفاده از مواد مخصوص و سازگار با نسوج دندان پر می­کند. در مرحله نهایی نیز با استفاده از کامپوزیت و یا آماگام روی دندان را نیز پر می کند.

 

ترمیم

برای درمان پوسیدگی دندان دندانپزشک بخشهای پوسیده دندانتان را برمی دارد و سپس سوراخ ایجاد شده را با مواد پر کننده مخصوصی، پر می کند تا قدرت و علمکرد دندان حفظ شود. پر کردن دندان برای ترمیم ترک خوردگی و شکستگیها نیز انجام می شود.

 

کلینیک دندانپزشکی تهران,دندانپزشکی آتن

دندانپزشکی آتن

 

جرمگیری و بروساژ

پلاک‌های میکروبی که به رنگ زرد یا سفید هستند همراه با املاح بزاقی بر سطح دندان‌ها می‌چسبند و جرم دندان را تشکیل می‌دهند. جرم دندان با مسواک زدن و رعایت بهداشت دهان از بین نمی‌رود. برای برداشتن جرم‌های دندانی، باید جرم‌ گیری دندان کرد. جرم‌گیری با استفاده از دستگاه‌های اولتراسونیک در دندانپزشکی ها انجام می‌گیرد.

 

جرم دندان در بخش‌هایی که مسواک کمتر به آن می‌رسد و تمیز کردن آن بخش‌ها سخت‌تر است، بیشتر تشکیل می‌شود. در امتداد لثه و بخش‌هایی از دندان که پر شده‌اند معمولاً جرم‌های دندانی تشکیل می‌شوند.

 

حتی اگر به خوبی بهداشت دهان را هم رعایت کنید، باز هم دندان‌هایتان به جرم‌گیری نیاز خواهند داشت چرا که باکتری‌ها همیشه مهمان دهان و دندان‌های ما هستند اگر از جرم‌گیری دندان‌ها غافل شوید، تنها به دندان‌هایتان آسیب نمی‌زنید. عدم جرم‌گیری باعث ایجاد بیماری‌های لثه نیز خواهد شد. پس جرم‌گیری دندان‌ها را مهم بدانید.

 

شما با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آتن با دریافت مشاوره رایگان و شرایط پرداخت اقساط میتوانید از خدمات زیبایی و درمانی ما بهره مند شوید.

 

شماره های تماس برای مشاوره :

۰۲۱۷۷۸۵۲۱۳۶

۰۹۳۷۵۹۴۹۶۲۸

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023