شهر «بنگار»؛ وحشتناک‌ترین مکان در آسیااخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار

در کشور هند، در شمال ناحیه راجستان مکانی به نام بنگار (Bhangarh ) وجود دارد؛ شهری نفرین شده که از آن با عنوان وحشتناک‌ترین مکان در آسیا یاد می شود. جایی که امروز از آن تنها خرابه هایی بیش باقی نمانده است.

 به گزارش سیناپرس، در حدود سال ۱۵۷۳ در دوران حکومت) Bhagwant Das  بهاگوانت داس ) یکی از پادشاهان راجستان هند ، شهری با قلعه‌های تاریخی ساخته شده و بنگار نام گرفت .بنگار محل سکونت پسر کوچکتر این پادشاه  با نام) Madho Singh  مادهو سینگ) بود . او که پادشاه جوانی بود در اکثر جنگ ها با پدر و برادرانش شرکت می کرد. او روز های پادشاهی اش را در بنگار می گذراند. در زمان پادشاهی او در بنگار بیشتر از ۲۰۰ خانواده با جمعیتی بالغ بر ۱۶۰۰ نفر زندگی می کردند. زندگی در کوچه پس کوچه های بنگار ادامه داشت تا این که تا این که پسرش Chhatr Singh (چهتار سینگ ) زمام حکومت بنگار را به دست گرفت اما پادشاهی او خیلی به طول نیانجامید و او در سال ۱۶۳۰ از دنیا رفت .

اخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار


بعد از مرگ او بود که کم کم بنگار متروکه شد تا این که در سال ۱۷۳۸ بنگار کاملا خالی از سکنه و شهری قحطی زده شد .

اخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار

  

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------