آخرین اخبار ورزشی


رامین رضائیان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

نتایج مسابقات فوتبال در حضور لژیونرهای ایرانی (1400/07/04)؛ شکست سنگین السیلیه با حضور رامین رضاییان

السیلیه در حالی که رامین رضاییان را در ترکیب خود داشت برابر الدحیل با پنج گل شکست خورد. به گزارش ایسنا، در هفته چهارم لیگ…

سریال قطعی برق این بار در سازمان لیگ و در زمان نشست خبری دو دیدار از لیگ برتر/ حمله تند مربی استقلال به داوران؛ ماستمالی نکنید!قطعی برق در سازمان لیگ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در نشست خبری سرمربی پیکان و مربی استقلال یک اتفاق عجیب رخ داد.

به گزارش طرفداری، نشست خبری صالح مصطفوی و مهدی تارتار تحت تاثیر قطع برق برگزار شد.

 

امروز در شرایطی نشست خبری استقلال پیش از بازی با تراکتور و پیکان قبل از بازی با سپاهان در حالی برگزار شد که قطع برق باعث شده بود تصویربرداری در شرایط سختی انجام شود.

 

در روزهایی که قطع برق در مناطق مختلف مشکلاتی را ایجاد کرده است، فوتبال هم از این موضوع بی نصیب نمانده، جایی که در بازی استقلال برابر پدیده در لیگ برتر و هوادار برابر فجرسپاسی در لیگ یک این اتفاق رخ داد و باعث شد برگزاری بازی ها با مشکلاتی همراه شود.

 

امروز این اتفاق در سازمان لیگ هم افتاد تا نشست مطبوعاتی صالح مصطفوی و مهدی تارتار با مشکلاتی روبرو شود.

 

***

 

حمله تند مربی استقلال به داوران؛ ماستمالی نکنید!/ اشتباه می‌کنند و با وقاحت تمام دوباره برمی گردند

صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور گفت: فردا بازی با تراکتور است یک بازی بسیار حساس. همیشه بازی این دو تیم حساس بوده و تماشایی از کار در آمده است. تیم ما در چهار هفته اخیر گلی دریافت نکرده است و با وحود تمام مشکلات و مسائلی که در داخل و خارج باشگاه تحمیل شده ولی تیم انسجام خوبی پیدا کرده و با تلاش بازیکنان و کادرفنی و آقای مجیدی تیم یک شکل خوبی پیدا کرده. تنها چیزی که اذیت می‌کند طبق معمول مسائل داوری و تعویض هایی است که وجود دارد.

 

کمیته داوران با عدالت برخورد کنند

یک نکته ای که وجود دارد این است که ما نه مخاطبمان باشگاه یا مربی خاصی است، تمام مربیانی که در لیگ فعالیت می کنند همکاران محترم ما هستند همه را دوست داریم که تلاش می‌کنند. آنها هم در واقع تلاش می کنند ولی ما انتظارمان از مجریان مسابقات و داوران و کمیته انضباطی این است که بین مربیان و بازیکنان و تیم ها با عدالت برخورد کنند.

 

اگر شهامت عذرخواهی ندارید ماستمالی نکنید

طوری در این هفته های برخورد می شود که انگار با این باشگاه یا افراد داخل باشگاه مشکل وجود دارد که گل صد در صد صحیح ما را آفساید می گیرند. آقای داور و کمک داور همه اشتباه شما را دیدند و روی اشتباه بودنش تایید شده است؛ اگر شهامت عذرخواهی ندارید ماستمالی نکنید و توجیه نکنید. این حس دلسرد کننده تلاش را برای ما بیشتر می کند. این ناراحتی میلیون ها هوادار استقلال را بیشتر می کند. اگر شهامت عذرخواهی ندارید دیگر نمک روی زخم نپاشید. امیدوارم که یک جایی این مسائل تمام شود و بگذارند فوتبال درون زمین انجام شود و نتیجه عادلانه رقم بخورد. ما فقط عدالت را درون زمین می خواهیم. وقتی یک صحنه ای خطاست هند می‌گیرند، وقتی بازیکن حریف روی بازیکن ما خطا می کند به ضرر ما خطا می گیرند. این ها نشان می دهد که یک سری مسائلی شکل میگیرد علیه تیم ما.

 

با وقاحت تمام دوباره داوری می‌کنند

نکته جالب اینکه وقتی اشتباه واضح داوری انجام می دهد حداقل کار کمیته داوران محرومیت است اما با وقاحت تمام دوباره به ایشان داوری دادند. قوانین چه می گوید؟ وقتی شما روی نتیجه بازی تاثیرگذار هستید باید دوباره جایزه بگیرید؟ اگر این اتفاق از نظر آقایان اشتباه نیست که تکلیف مشخص است اگر نه پس این لجبازی علیه باشگاه ما چیست؟ امیدوارم بگذارند زیبایی فوتبال درون مستطیل سبز حفظ شود و هر تیمی از شانسش استفاده کند برنده شود نه اینکه از بیرون زمین یا عوامل دیگر نتیجه را تعیین کنند.

 

دیدار با فیروز کریمی

تیم تراکتور تیمی است که هوادار دارد، ریشه دارد، بازیکنان جوان بسیار خوبی دارد، بازی فردا بسیار سخت است، آقا فیروز مربی بسیار کارکشته ای هستند و بازی کردن مقابل آنها سخت است. ما هم خودمان را آماده می کنیم که داخل زمین یک بازی خیلی خوب داشته باشیم.

 

غایبان بازی با تراکتور

هر چه به سمت آخر فصل می رویم برای همه تیم ها این اتفاق می افتد. ما یکی از مهمترین بازیکنان در فاز هجومی یعنی شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی را در اختیار نداریم. از این نظر دو تیم در یک سطح قرار دارند.

 

نتیجه بازی رفت تکرار می‌شود؟

هر بازی نتیجه خاص خودش را دارد، آن بازی یکسری بازیکن بازی کردند و الان شاید دو تیم مجزا و متفاوت با یکدیگر بازی خواهند کرد. شرایط جدول دو تیم نسبت به بازی گذشته متفاوت است.

 

پاداش مجیدی به بازیکنان

این را اجازه بدهید خودشان در این مورد صحبت کنند. من در جایگاه نیستم که جواب این سوال را بدهم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------