مدل و نحوه انداختن کیف شما در مورد شخصیت شما چه می گوید!شخصیت شناسی از روی علایق, شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری

شخصیت شناسی از روی مدل کیف

 

شخصیت شناسی از روی انداختن کیف و شیوه حمل کیف

کیف یکی از آیتم های بسیار مهم استایل شخصی است و  تقریبا همه جا همراه ماست، نوع استفاده از کیف و مدلی کیفی که انتخاب می کنید می تواند برخی از ویژگی های شخصیتی شما را نمایان کند. 

شخصیت شناسی از روی مدل کیف 

کیف ها انواع بسیار متنوعی دارند ، از کوله پشتی گرفته تا کلاچ و کیف های مینیمال مجلسی شما می توانید کیف ها را در اندازه ها ، طرح ها و رنگ های بیشماری مشاهده کنید. 

 

معمولا همه هنگام بیرون رفتن از خانه از کیف استفاده میکنند. به گفته روانشناسان ، کیف شما و نحوه حمل کرده آن می تواند شخصیت شما را مشخص کند. در ادامه مقاله میخواهیم با بررسی رایج ترین انواع کیف ها و نحوه استفاده شما از آن ها نشان دهیم که چطور می توانند شخصیت شما را تعریف کنند. 

 

شخصیت شناسی از روی مدل کیف, شخصیت شناسی با روش انداختن کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کوله پشتی

شخصیت شناسی از روی مدل کیف کوله پشتی

 

کوله پشتی 

کوله پشتی (به انگلیسی : Backpack) رایج ترین نوع کیف مورد استفاده است که از نظر جنسیت خنثی است و در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شد. تحقیقات نشان داده است ، افرادی که عاشق استفاده از کوله پشتی هستند افرادی ماجراجو و دنبال هیجانند. 

به عبارتی دیگر افرادی که عاشق سفر هستند عاشق حمل کوله پشتی با خود هستند. 

 

کوله پشتی یک کیف بسیار کاربردی و ساده هستند به همین دلیل در بین مسافران محبوبیت زیادی دارند چون میتوانند تمام وسایل خود را با خیال راحت در یک کیف جا داده و سادگی حملشان کنید. 

 

امروز کوله پشتی یک مد برای بچه های باحال است که شخصیتی خود جوش و همیشه در حال حرکت دارند. آن ها عاشق وسایل راحت و کاربردی هستند. از این رو به دنبال کیفی هستند که فشار کمتری به شانه و کمرشان وارد کند. وجود دو بنده در کوله پشتی باعث شده که انتخاب سالم تری نسبت به کیف های یک بنده باشند. 

 

دانش آموزان معمولا مدل های کوله پشتی کوچکتر را ترجیح می دهند و افرادی که برای کمپینگ و کوهنوردی می روند از نمونه های بزرگتر استفاد میکنند که حتی میتوانند کیسه خواب را بالای آن نصب نمایند. 

به طور کلی کوله پشتی دامنه انتخاب بسیار متنوع در اختیار ماجراجویان قرار میدهد. 

 

شخصیت شناسی با روش انداختن کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کوله پشتی, شخصیت شناسی از روی مدل کیف دستی

شخصیت شناسی از روی مدل کیف دستی - دوشی

 

کیف دستی – دوشی 

کیف دستی – دوشی یا توت بگ ( به انگلیسی : Tote Bag ) ظاهری مستطیلی دارد و دارای دو بند نسبتا کوتاه است که برای نگه داشتن کیف روی دست یا آرنج استفاده می شود ضمن این که میتوانید این کیف را روی دوش هم بیندازید، شاید بتوان گفت این کیف ها جزو شیک ترین و زنانه ترین کیف ها محسوب می شوند و یک کیف همه کاره هستند و باعث می شوند که شما برای هر موقعیتی آمادگی داشته باشید حتی میتوانید درصورت لزوم کتاب را هم در آن جا دهید. 

 

توت بگ معمولا انتخاب خانم های قوی و با اعتماد به نفس است. افرادی که از چیزهای ساده زندگی لذت می برند و همه چیز را پیچیده نمی کنند. 

این افراد در دنیای خودشان می مانند و اهمیتی نمی دهند که دیگران در چه فکر هستند. آن ها بسیار صاحب نظر هستند و دوست دارند که همه نظراتشان را بدانند. 

 

این افراد همیشه نظرشان را بیان می کنند حتی اگر مورد پسند دیگران نباشد. آنها افرادی هدفمند با ابتکار عمل قوی هستند که از بیان تفکرات خود هراسی ندارد. 

استفاده از توت بگ می تواند به این معنی باشد که شما یک تاجر پرمشغله هستید که میخواهید تمام وسایلتان یکجا در یک کیف شیک و باکلاس داشته باشید نه در یک کوله پشتی .

توت بگ ها بسیار کاربردی هستند و در عین حال ظاهری حرفه ای و با کلاس دارند. 

 

 شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری, مدل کیف و شخصیت افراد

شخصیت شناسی از روی مدل کیف دستی یا کیف کلاچ

 

کیف دستی یا کلاچ

کلاچ به معنی سفت در بغل نگه داشتن است  ، کیف دستی یا کلاچ ( به انگلیسی : Clutches )  کیف های دستی کوچک و بدون بند زنانه هستند که معمولا برای مهمانی شبانه و عروسی استفاده می شوند. کیف کلاچ به سختی فضای کافی برای وسایل ضروری مثل تلفن همراه و رژ لب دارند و برای خانم هایی هستند که پول زیادی خرج خودشان میکنند و می خواهند این مسئله را به همه نشان دهند. 

 

این خانم ها عاشق مهمانی و تعطیلات آخر هفته هستند و شبشان بدون همنشینی های زنانه کامل نمی شود. عاشق رقصیدن و زندگی در مهمانی هستند. 

بهترین گزینه برای فشنیست ها است ، این کیف دستی نشان دهنده ظرافت است. اندازه کوچک آن ها باعث شده زیاد کاربردی نباشند و نشان میدهد که شما بیشتر از کاربردی بودن به ظاهر کیف علاقمند هستند. ظاهر مینیمالیستی این کیف های زیبا استایلی شیک را برای فرد می سازد. 

 

 شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری, مدل کیف و شخصیت افراد, شخصیت شناسی با روش انداختن کیف

شخصیت شناسی از روی مدل کیف دوشی

 

کیف دوشی

کیف دوشی ( به انگلیسی : Shoulder Bags ) استفاده از کیف دوشی برای مصارف روزانه بسیار پرکاربرد است .کیف انتخابی شما کلاسیک است که هیچ وقت از مد نمی افتد و سبکی جاودانه دارد و بدون نیاز به تویض می تواند شما را از روز تا شب همراهی کند. شما فردی کاریزماتیک و جاه طلب هستید. 

 

افرادی که کیف دوشی استفاده می کنند شجاع هستند و اهمیتی به مد روز بودن نمی دهند ولی در عین حال می خواهند که وضعیت خود را به رخ بکشند و سرها به سمتشان بچرخد. این افراد معمولا دوست دارند مورد لباس و مدل مویشان تعریف بشنوند. استفاده از  کیف دوشی به عنوان یک سمبل  است که شما را توصیف می کند و همه می دانند که شما همیشه با یک کیف دوشی می آیید. 

 

شخصیت شناسی از روی علایق, شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری

شخصیت شناسی از روی مدل کیف دوشی ضربدری

 

کیف دوشی ضربدری

کیف کراس بادی ( به انگلیسی : Cross ) کیف هایی هستند که به حالت ضربدری یا اریب روی شانه مخالف قرار می گیرند. کیف کراس بادی را معمولا کسانی استفاده می کنند که می خواهند هنگام راه رفتن دیگران را تحت تاثیر قرار بدهند و دیگران را متوجه خودشان کنند. شما هر جا که باشید ، چه در خیابان چه در دفتر ، می خواهید همه متوجه شوند که شما آنجا هستید. 

 

کیف های کراس بادی به صورتی کاربردی برای آن دسته از افرادی طراحی شده که همیشه در حال حرکت هستند. این افراد عملگرا هستند و به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند ولی نمی خواهند استایل و مد روز بودن را قربانی انجام کارهایشان کنند. 

 

کیف های کراس بادی به اندازه کافی برای حمل تمام وسایل ضروری از جمله تلفن همراه ، کلید و کیف آرایش مناسب هستند و در هنگام حرکت هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کنند و سرعت شما را کاهش نمی  دهد ولی هر جا که میروید همه را متوجه شما می کنند. 

 

شخصیت شناسی با روش انداختن کیف, شخصیت شناسی زنان از روی مدل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف

شخصیت شناسی از روی مدل کیف فرمدار یا استراکچرد

 

کیف فرم دار

کیف فرم دار ( به انگلیسی : Structured Handbags) به شکلی طراحی شده اند که بدنه ای محکم و فرم دار دارند و هیچ کس متوجه پر یا خالی بودن کیف شما نمی شود و انتخابی مناسب برای استفاده روزانه حرفه ای است. این کیف ها انتخاب کسانی است که اعتماد به نفس دارند ، معمولا زنان پرمشغله ای که برای رسیدن به اهدافشان مصمم هستند طرفدار این نوع کیف ها هستند. این زنان کیفی می خواهند که حرفه ای به نظر برسد و استایلشان را تکمیل کرده و حال و هوای باکلاس تری به آن ها بدهد. 

 

 شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری, مدل کیف و شخصیت افراد, شخصیت شناسی با روش انداختن کیف

شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری

 

کیف اداری 

علیرغم این که کیف اداری ( به انگلیسی : Briefcase ) را به عنوان کیف خز و از مد افتاده می شناسند ولی افرادی که کیف اداری حمل میکنند همیشه مصمم و مطمئن هستند. این افرد روی اهدافشان متمرکز هستند و ظاهری حرفه ای دارند. آن ها می خواهند تمام پرونده های مهم و ابزار حرفه ای شان هر جا که می روند همراهشان باشد. کاربران کیف اداری افراد پرمشغله ای هستند و معتقدند که با این کیف ها می توانند مدارکشان را سازماندهی کرده و کارایی بیشتری داشته باشند. 

 

شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری, مدل کیف و شخصیت افراد

شخصیت شناسی از روی مدل کیف خورجینی

 

کیف خورجینی

کیف خورجینی ( به انگلیسی : Bucket Bags ) نماد استحکام هستند. دلیل نامگذاری این کیف ها به این دلیل است که در ابتدا برای حمل بطری ها بویژه بطری های شامپاین طراحی شدند. این کیف ها برای افرادی طراحی شده که می خواهند یک کیف محکم و بادوام داشته باشند و به جای این که برای هر جایی یک کیف جداگانه داشته باشند یک کیف می خواهند که کیفیت و ماندگاری طولانی داشته باشد و بتوانند سال ها از آن استفاده کنند.  این افراد سبک زندگی آسانی دارند و بدون این که نگرانی زیادی در مورد ظاهرشان داشته باشند. 

 

شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف اداری, مدل کیف و شخصیت افراد

شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف

 

شخصیت شناسی از روی روش حمل کیف 

همانطور که نوع کیفی که انتخاب می کنید با ویژگی های شخصیتی شما هماهنگ است روش حمل کیف هم می تواند بخش هایی از شخصیت شما را نمایان کند. 

 

روی خم آرنج

اگر کیفتان را روی آرنج می اندازید ، خود را زنی با کلاس ، شیک و مدرن می دانید. 

شاید حمل کیف دستی روی خم آرنج وضعیتی ناراحت کننده به نظر برسد با این حال سطحی خاص از متانت  را به تصویر می کشد. این سبک حمل کیفت به فرد این امکان را میدهد که مشخصات برند و قیمت بالای کیف خود را به افرادی که برند شناس هستند ، نشان دهد.

استایل شخصی راهی برای نشان دادن موقعیت حرفه ای و اجتماعی است.  این افراد معمولا به دنبال خودنمایی و بالا بردن اعتبارشان در جمع هستند. 

 

 شخصیت شناسی با روش انداختن کیف, شخصیت شناسی زنان از روی مدل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف

شخصیت شناسی از روی مدل حمل کیف

 

روی شانه

کسانی که کیف را روی شانه می اندازند ، سادگی و عملگرا بودن را ترجیح می دهند و می خواهند بدون مانع و سبک حرکت کنند و راحتی در حرکت را به استایلشان ترجیح می دهند. 

افرادی پر مشغله هستند که هزاران کار برای انجام دارند و قرار است مسیری طولانی را طی کنند و به مکان های مختلف سر بزنند. برای این افراد عملکرد کیف مهم تر از شیک بودن آن است. 

 

روی شانه به حالت ضربدری

انداختن کیف روی شانه به حالت ضربدری در صورتی که کیف جلو بدن قرار گرفته باشد نشان دهنده محتاط بودن شخص است و میتواند نشان دهنده خجالتی بودن ، محتاط بودن یا حالت دفاعی داشتن فرد باشد. قرار دادن کیف در جلوی بدن مانع از تماس نزدیک دیگران با فرد می شود. 

 

افرادی که کیف دوشی را به حالت ضربدری می اندازند ولی کیف رادر پشت سر خود قرار می دهند به مد یا برند کیف علاقه ای ندارند و بلکه عملکرد کیف و نشان دادن ماهیت مستقلشان اهمیت دارد.

 

شخصیت شناسی زنان از روی مدل کیف, شخصیت شناسی از روی مدل کیف, شخصیت شناسی با روش انداختن کیف

شخصیت شناسی از روی مدل حمل کیف

 

زیر بغل

زمانی که کیف دستی را زیر بغل می زنید به دیگران پیام می دهید که گاردتان را بسته اید به خصوص در محیط های اجتماعی . به نظر این افراد ، اعتماد چیزی است که در طول زمان ساخته می شود و ایمنی برایشان اولویت کلیدی است و ترجیح می دهند که وسایلشان را نزدیک بدن خود نگه دارند. این خانم ها بدون توجه غیرضروری به اکسسوری های مارک دار همیشه ساده و شیک هستند. 

 

در دست

خانم هایی که در زمان حرکت کیفشان را در دستشان نگه می دارند دوست دارند خودنمایی کنند و تاثیر بگذارند. برای آن ها کیف به عنوان یک وسیله نمایشگر عمل میکند و از این روش برای مورد توجه قرار گرفتن استفاده می کنند و می خواهند به همه نشان دهند که یک کیف درجه یک دارند. 

 

کیف های دستی معمولا کلاسیک و گران قیمت هستند. زنانی به سراغ این کیف ها می روند که به محصولات با کیفیت علاقه دارند و به دنبال چیزهای ظریف زندگی هستند. این زنان بسیار اجتماعی و اهل مهمانی هستند و از کیف دستی برای حمل اشیاه گران قیمت در مهمانی ها و مجالس استفاده می کنند. 

 

گردآوری : بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------