ایده برای کادو به همسر باردارکادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

کادو به همسر باردار

 

لیست هدایا برای همسر باردار

زنان باردار قبل از تولد کودک کارهای زیادی که باید انجام دهند و ذهنشان بسیار مشغول است. زمانی که درگیر این کارها می شوند، گرفتن هدیه هوشمندانه از سوی همسر می تواند برای آن ها خیلی خوشحال کننده باشد. ما در این قسمت، لیستی از هدایایی را که می توانید در این دوران برای خانم های باردار انجام دهید به شما ارائه کرده ایم.

یک دفترچه خاطرات 

خانم باردار بیشتر وقتها امکان دارد درباره بارداری اش، نوزاد و نگهداری از نوزادش فکر کند. شما می توانید دفترچه خاطراتی را برای یادداشت کردن دوره های پیش از بارداری و نوشتن خاطراتش خریداری کنید. این دفترچه خاطرات همینطور می تواند برای نوشتن لیست کارهایی که لازم است انجام شود، نوشتن نام کودکان یا ثبت سوابق سلامتی و ناراحتی هایی که تجربه می کنند، استفاده شود.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,پیشنهاد جذاب برای کادو به همسر باردار

هدیه دادن به همسر باردار

 

بالش بارداری

زنان باردار معمولا در شیوه خوب خوابیدن مشکل دارند، به ویژه هنگامی شکم شان بزرگ تر می شود. پس خرید بالش ویژه زن باردار می تواند امکان راحت خوابیدن را برای آن ها به وجود آورد و آن را بهتر کند. این بالش می تواند در لیست شما اولین وسیله باشد، چون بیش ترین کمک را در شیوه درست خوابیدن به مادر می کند و هم مادر و هم بچه را خوشحال نگه می دارد. آرامش بخش است و تکیه گاه شکم، کمر، گردن و باسن خانم های باردار است.

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,پیشنهادهایی برای کادو به همسر باردار

لیست هدایا برای همسر باردار

 

لباس بارداری

لباس بارداری یک هدیه مناسب در این زمان است. همین طور می توانید مادر باردار را به فروشگاه برده و به او اجازه دهید تا لباس هایی را انتخاب کند که سبب زیبایی و شیک شدن وی شود. یک لباس مناسب می تواند روحیه او را تقویت کرده و سبب حس شادی او گردد.  این لباس ها بسیار راحت، سبک و کم وزن هستند و از پارچه های نرمی ساخته می شوند و به زنان باردار حس خوبی می دهند.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,هدیه برای زن باردار

پیشنهاد جذاب برای کادو به همسر باردار

 

دمپایی راحت

با بالا رفتن وزن مادرها در دوران بارداری و ورم بیش تر، امکان دارد که آن ها درد شدیدی را در پاهایشان حس کنند. در این مدت، استفاده از کفش های پاشنه بلند و صندل های پاشنه دار، موردهای مناسبی نیستند و باید یک جفت دمپایی راحت استفاده کرد. همینطور خرید کفش های دستبافت و نرم نیز می تواند در موقع زایمان در بیمارستان مورد مناسبی باشد. این هدیه می تواند درد مفاصل و کمر را بهتر کند.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

پیشنهادهایی برای کادو به همسر باردار

 

شکم بند بارداری

خریدن یک شکم بند بارداری یک تکیه گاه برای شکم بزرگ شده مادر باردار در دوران بارداری می شود. یک شکم بند زایمان، به طور کامل شکم  مادر باردار را می پوشاند و شکم و کمر وی را تقویت می کند. شکم بند هایی را انتخاب کنید که از جنس توری مانند انعطاف پذیر ساخته شده و خاص دوران بارداری هستند، چون می توان با آن ها به آسانی نفس کشید و خیلی راحت هستند.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

هدیه برای زن باردار

 

صندلی های گهواره ای یا چرخ دار

چنانچه قیمت این وسیله برای شما مهم نیست، یک صندلی گهواره ای راحت و نرم را برای وی تهیه کنید. یک صندلی همراه با جا پا برای او بخرید که یک جای راحت را برای نشستن او به وجود آورید.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

کادو به همسر باردار

 

یک سفر پیش از به دنیا آمدن نوزاد

چنانچه می خواهید یک هدیه به همسر باردارتان بدهید که هیچ وقت فراموش نکند، او را با یک مسافرت عاشقانه پیش از تولد کودکتان سوپرایز کنید. جایی را انتخاب کنید که او بیش تر از هر جای دیگری دوست دارد و زمانی را در یک اقامت گاه یا یک هتل بگذرانید. به یاد داشته باشید که در ابتدای بارداری برای این سفر برنامه ریزی کنید، چون امکان دارد در ماههای بعدی بارداری همسرتان اجازه سفر کردن نداشته باشد.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

هدیه دادن به همسر باردار

 

عکس از دوران بارداری

با گرفتن عکس های زیبا از برآمدگی شکم، پوست درخشان و موهای براق همسرتان، به او احساس زیبا بودن می دهید. خاطراتی را ثبت می شود که هر دوی شما از یادآوری آن لذت می برید.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

هدایا برای همسر باردار

 

گردن بند و پلاک

یک گردن بند همراه با یک پلاک زیبا باعث می شود او احساس زیبا بودن داشته باشد، حتی زمانی که به دلیل مشکلات بارداری دچار استرس است. یک گردنبد زیبا می تواند او را خیلی شاد و همینطور سبب می شود شما را بیشتر دوست داشته باشد و از شما قدردانی کند.

 

برای بعد از زایمان همسر برای خوشحال کردن او، چیزهای زیادی می توان به عنوان هدیه برای او تهیه کرد که در مقاله بهترین هدیه برای زایمان همسر به آنها اشاره شده است پیشنهاد می کنم آن را مطالعه کنید.

 

کادو به همسر باردار,هدیه دادن به همسر باردار,لیست هدایا برای همسر باردار

پیشنهاد جذاب برای کادو به همسر باردار

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته  

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------