استعفای عشقی از ریاست سازمان بورس تایید شد/ تصمیم گیری در جلسه شورای عالی بورس رئیس سازمان بورس,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
مدیر روابط عمومی سازمان بورس با تایید استعفای کتبی «مجید عشقی» از ریاست سازمان بورس، گفت: این موضوع امروز در جلسه شورای‌عالی بورس بررسی می‌شود. 

به گزارش ایرنا، «هادی سلیمی زاده» به در مورد استعفای «مجید عشقی» از یاست سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: وی به صورت کتبی استعفای خود ارائه داده است که این موضوع در جلسه امروز شورای‌عالی بورس بررسی می‌شود.

 

به گفته وی؛ برخی از موارد از جمله مخالفت با برخی پیشنهادهای سازمان بورس برای گنجاندن در لایحه بودجه سال آینده مبنی بر حمایت از بازار از جمله دلایل این استعفا اعلام شده است.

 

گفتنی است، خبرها حاکی از این است که از «محمد رضوانی فر»، مدیرعامل اسبق شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به عنوان گزینه اصلی ریاست بورس نام برده می‌شود.

 

ریاست سازمان بورس از سال ۹۹ به این سو ثبات آن چنانی نداشته و از آن موقع تاکنون ۴ نفر به ریاست این سازمان منصوب شده که با استعفا کنار رفتند. در حال حاضر با احتساب سهام عدالت حدود ۷۵ درصد جمعیت کشور در بورس حضور دارند و این سازمان نیاز به ثبات مدیریتی و مقررات مرتبط با بازار دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022