رحمتی: آقای داور خدایی هم وجود دارد/ نوازی: فکر کنم مراسم آقای رئیسی باعث قطع برق ورزشگاه شدمهدی رحمتی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پدیده نسبت به اتفاقات آخر مسابقه تیمش با استقلال واکنش تندی داشت.

به گزارش ورزش سه، سیدمهدی رحمتی در دقایق پایانی دیدار استقلال و پدیده انتقادهای تندی را به داوران کرد. او در یک صحنه اعتقاد داشت توپ به دست مدافع استقلال خورده و داور باید پنالتی به سود تیمش می گرفته است. جالب اینکه برگشت همان توپ به گل دوم استقلال تبدیل شد.

 

رحمتی در جریان مسابقه خطاب به داور بازی می‌گفت: «آقای داور هند به این واضحی را ندیدی؟ خدایی هم وجود دارد جواب‌تان را از خدا می‌گیرید.»

 

سرمربی پدیده وقتی با کارت زرد داور روبه رو شد هم خطاب به او گفت: «ما یک تیم بدبخت هستیم که به راحتی حق‌مان خورده شد. برای این اتفاقات متأسفم.»

 

جالب اینکه ماجرا به همین جا ختم نشد. سرمربی پدیده بعد از سوت پایان بازی هم به سمت داوران رفت و برد استقلال را به آنها تبریک گفت تا به این شکل به عملکرد قاضیان مسابقه طعنه زده باشد.

 

***

 

نوازی: فکر کنم مراسم آقای رئیسی باعث قطع برق ورزشگاه شد

محمد نوازی بعد از شکست خوردن تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: بازی بدی نبود و به تیم استقلال تبریک می گویم. داور کاری کرد که سه امتیاز نصیب حریف شد. دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول بازی متعادل بود اما در نیمه دوم روی اشتباه خ دفاعی گل خوردیم. بعد هم تغییراتی در نفرات داشتیم. موقعیت‌ هم داشتیم و دو بار به دیرک دروازه استقلال زدیم و چند موقعیت را خراب کردیم. از عملکرد بازیکنان راضی هستیم. اتفاقات فوتبال روی اشتباهات هر دو تیم ایجاد می‌شود. ما اصلا از عملکرد داور رضای نبودیم. ما فکر می‌کنیم خطای هند پنالتی مدافع استقلال اعلام نشد. این اشتباهات روی روند تیم ما تاثیر گذاشت. قطع برق ورزشگاه هم در ۱۰ دقیقه پایانی جو بازی را از جریان عادی خود خارج کرد.

 

مربی شهرخودرو با انتقاد از قطع برق ورزشگاه و زمان برگزاری مسابقه گفت: قطعی برق در روند رو به جلو بازیکنان تاثیر می‌گذارد. تیم ما به استقلال فشار می‌آورد که برق ورزشگاه رفت. فکر می‌کنم نمی‌دانستند که در این مکان بازی برگزار می‌شود. مگر فوتبال اندازه کارهای سیاسی ارزش ندارد؟ باید یکی از برنامه‌ها را لغو می‌کردند. فکر می‌کنم برگزاری مراسم آقای رئیسی (رئیس جمهور منتخب) در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری به برق ورزشگاه فشار آورد. برای فدراسیون فوتبال متاسفم. برنامه بازی را هم عوض کردند و ما دو ساعت قبل از بازی فهمیدیم. مگر نمی‌دانستند در این ورزشگاه برنامه سیاسی هست؟ به تیم‌های پایین جدول اهمیتی داده نمی‌شود. باید داور خوبی می‌گذاشتند و برنامه ریزی خوبی انجام می‌دادند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------