چگونه از کسب درآمد به طراحی زندگی برسیم؟تغییرات در سبک زندگی

همه چیز با تغییر در زندگی و تغییر در مهارت‌ها و بالطبع درآمد بیشتر آغاز می‌شود

 

برخی از مردم یاد گرفته‌اند که چگونه درآمد کسب نمایند، اما یاد نگرفته‌اند که چطور خوب زندگی کنند.

پس از فراز و نشیب‌های بسیار، تغییری در نگرش من و خانواده‌ام پدید آمد و موفقیت‌ها نمایان شد. هنگامی که در سن ۲۵ سالگی درآمدم کمی بیشتر شد، مربی‌ام ارل شواف به من آموخت که چگونه این امر می‌تواند الهام‌بخش زندگی‌ام باشد.

همه چیز با تغییر در زندگی و تغییر در مهارت‌ها و بالطبع درآمد بیشتر آغاز می‌شود. بهتر است مقداری از آن درآمد اولیه را در راستای سبک زندگی خود سرمایه‌گذاری نمائید. سینما بروید. برای شام به رستوران‌های مجلل قدم بگذارید. به جای یکبار، دوبار مرخصی بگیرید. به تغییرات مهیج در سبک زندگی خود بیاندیشید. از هیچ چیز غافل نشوید. کارهای بیشتری انجام دهید، این روند جدید، مستلزم درآمد بیشتر است که الهام‌بخش شما و خانواده‌اتان خواهد بود.

با همین درآمد بیشتر، برای خود سبک زندگی خلق کنید، زندگی خود را با دوستی‌های اجتماعی، شرکت در مراسم مذهبی، همزیستی با دیگران، خدمت به وطن و هر آنچه ترکیبی کلی از زندگی است، ‍طراحی کنید. طراحی خود را با قوایی تازه، شعف، پول و هرآنچه برای توسعه‌ی زندگی معمولی به یک زندگی خوب لازم است، آغاز نمائید.

از تغییرات هیجان‌زده شده و استقبال کنید. یک قانون به قانونی دیگر ختم می‌شود. یک تغییر به تغییری دیگر. هنگامی که حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و اقدام به انجام کارهای نمائید که سابقا انجام نداده‌اید، موفقیت آغاز می‌شود. بدین ترتیب، تغییر در بخش‌های دیگری از زندگیتان نیز به وقوع می‌پیوندد.
اکنون، که سرنوشت خود را رقم زده‌اید، دیگر پول و تجملات مسائل اصلی نخواهند بود. خوشبختانه از این پس قادرید موقعیت‌های مقتدرانه‌تری خلق نمائید، موقعیت‌هایی در راستای اقدامات خیرخواهانه، نوع‌دوستی و بخشش.

قطعا نمی‌گویم که فقط بر مسائل صوری و پاداش‌ها متمرکز شوید. روابط شما، سلامت و معنویت از پیامدهای دیگر آن هستند. اما هنگامی که از همان ابتدا پاداش زحماتتان را دریافت می‌کنید، اطمینان خاطر یافته، با خودتان و نزدیکانتان با دنیای جدیدی از سبک زندگی و در عین بزرگواری رفتار می‌نمائید.

منبع :success.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------