تناسب اندام با دستگاه بادی جتلیزر لیپولیز

بادی جت روشی جدید جهت انجام عمل لیپولیز می باشد

 

بادی جت روشی جدید جهت انجام عمل لیپولیز می باشد.لیپولیز به معنی خرد کردن بافت چربی است که باعث سهولت خارج کردن آن از بدن می شود.عمل لیپولیز یک عمل جراحی سرپائی و بدون بیهوشی می باشد که معمولا در کلینیک و با بیحسی موضعی قابل انجام است.لیپولیز یا خرد کردن چربی با روشهای مختلفی انجام می شود از جمله لیزر لیپولیز که در آن جهت خرد کردن چربی از حرارت حاصله از نور لیزر استفاده میشود ویا در عمل لیپوماتیک که از امواج رادیو فرکوئنسی وویبریشن برای لیز چربی استفاده می شود.در دو روش مذکور با توجه به آسیبی که به بافت چربی وارد می شود چربی خارج شده قابلیت استفاده مجدد در سایر نواحی بدن را نداردو باید دور ریخته شود .

مزیت مهم واترجت (جت آب با فشار بالا) برش چربی بدون تغییر خواص ذاتی و آسیب زدن به آن است. چون در این روش بافت چربی تحت عملیات حرارتی ویا ویبریشن قرار نمی گیرد ودر نتیجه کاملا زنده وسالم خارج می شود.لذا از این خاصیت واتر جت در دستگاه بادی جت برای خارج کردن چربی اضافه از محلهایی مثل شکم وپهلو و تزریق مجدد آن در محلهای دلخواه استفاده شده است.با توجه به اینکه در تزریق مجدد چربی فقط سلولهای چربی سالم و زنده می توانند باقی بمانند و سلولهای آسیب دیده خیلی سریع توسط بدن جذب خواهند شد لذا در این روش حدود هشتاد درصد چربی تزریق شده در بدن باقی می ماند و پیوند چربی موفقیت آمیز خواهد بود.

مزیت دیگر دستگاه واتر جت نسبت به سایر روشهای لیپولیز این است که نیروی ملایم و قابل کنترل واتر جت باعث خارج کردن سلولهای چربی بدون آسیب به بافتهای مجاور می شود.گاهی حتی افرادی که وزن مناسبی دارند، ممکن است مشکلاتی با رسوبات چربی کوچک اما سرسخت داشته باشند که در برابر رژیم غذایی یا ورزش، مقاوم اند.با دستگاه واترجت می توان چربیهای مقاوم به رژیم غذایی و ورزش را نیز از بین برد .در این روش به کمک نیروی حاصل از جت آب چربی اضافه به راحتی لیز شده وسپس تخلیه می شود.علاقمندان به فیتنس در تلاشند تا رسوبات چربی متوسط اما سرسخت در ناحیه شکمشان را از بین ببرند. نیروی ملایم body-jet ، قادر است بافت چربی مازاد بالای ماهیچه های شکمی و زیر پوست را با دقت بالایی خارج کندو در نتیجه، شیارهای اطراف عضلات شکمی عمیق تر شده وعضلات برجسته تر به نظر می آِیند.

مزایای بادی جت
– تسریع خارج سازی چربی به دلیل خرد شدن و تخلیه همزمان چربی ها.
– عدم نیاز به بیهوشی عمیق
– دوران نقاهت کوتاه
– عدم ایجاد خونریزی زیرپوستی و کبودی (موردی که در عمل لیزر لیپولیز ومخصوصا در عمل لیپوماتیک به وفور دیده میشود )
– سفت کردن پوست شل و افتاده
– قابل استفاده حتی برای نواحی با چربی کم
– ماندگاری طولانی چربی تزریقی بدلیل زنده بودن آن
– درمان سلولیت


موارد استفاده از چربی استخراج شده از بدن متعددمی باشد که در ذیل تعدادی از آنها ذکر می شود.


۱) افزایش حجم سینه ها بدون پروتز
با استفاده از چربی به دست آمده از بدن خود فرد توسط دستگاه بادی جت، بدون نیاز به ایمپلنت می توان حجم سینه ها را افزایش داد.این روش مخصوصاً برای افرادی مناسب است که می خواهند سینه هایی با ظاهری طبیعی و با ماندگاری بالا داشته باشند.بیش از ۸۷% سلول های چربی تزریق شده به سینه ماندگار هستند لذا نتیجه عمل بسیار عالی خواهد بود.لازم به ذکر است که این روش برای زنان لاغر اندامی که دارای چربی کمی در بدن می باشند هم قابل انجام است.

۲) اصلاح نواقص باقیمانده بعد از قراردادن پروتزسینه
از چربی به دست آمده از طریق بادی جت می توان به عنوان یک درمان مکمل بعد از افزایش سایز سینه با ایمپلنتهای سیلیکونی استفاده کردو از این طریق می توان فرو رفتگی های به جا مانده بعداز قراردادن ایمپلنت را برطرف ساخت.

۳) بازسازی سینه
در بیمارانی که به علت سرطان سینه قسمتی یا تمام سینه آنها برداشته شده میتوان با چربی به دست آمده از دستگاه بادی جت بازسازی سینه انجام داد.البته در چنین مواردی عمل تزریق با همکاری جراح فوق تخصص بیماریهای سینه انجام می شود.

۴) افزایش حجم باسن
افرادی که تمایل دارند باسنی حجیم تر داشته باشند، می توانند باسن خود را به وسیله چربی به دست آمده از دستگاه بادی جت بدون نیاز به مواد سنتتیک حجیم تر نمایند.

۵) جوانسازی صورت و پشت دست
بعداز سی سالگی پوست به مرور به علت شکسته شدن کلاژن والاستین وکند شدن تولید آنها استحکام خود را از دست می دهد.همچنین کاهش حجم چربی طبیعی زیر پوست هم مزید بر علت شده وباعث تشدید شل شدن و افتادگی پوست می شود.تزریق چربی یک روش ویژه جهت لیفت صورت می باشد. در این روش علاوه بر جبران حجم چربی از دست رفته جوان سازی پوست هم انجام می شود.علت این امر آن است که بافت چربی تزریق شده علاوه بر سلولهای چربی حاوی استم سل هم می باشد لذا به مرور تولید کلاژن والاستین افزایش یافته ومنجر به جوانسازی پوست می شود .

با تزریق مجدد چربی به دست آمده می توان خط خنده را پرکرد وگونه ها ولبها را حجیم نمود.تزریق چربی در اسکارهایی که فرو رفته اند( مثل جای جوش فرورفته )می تواند فرورفتگی ها را از بین برده و پوست اسکار دار را مسطح نماید.همچنین تزریق چربی برای رفع چروک وجوان سازی پشت دست هم کاربرد دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش میتوانید به صورت حضوری از مشاوره رایگان در مطب بهره بگیرید.

منبع: زیبـاشـو دات کام

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------