آشنایی با اسکای دایو دبی تفریحگاهی محبوب و مهیجسطح ایمنی اسکای دایو دبی, مرکز اسکای دایو دبی, هزینه اسکای دایو دبی

اسکای دایو یکی از ورزش های محبوب و پر هیجان است

 

اسکای دایو دبی کجاست؟ 

اسکای دایو، یکی از ورزش های محبوب و پرهیجان است که در آن، افراد با استفاده از یک وسیله ی هوایی، به بالاترین ارتفاع مجاز می روند و سپس یک پرش آزاد را انجام می دهند. اسکای دایو دبی، یکی از مراکزی است که در آن، این پرش های آزاد و تعادلی انجام می شوند و افراد عادی می توانند در آن، با حضور مربیان خبره شرکت کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری از اسکای دایو دبی به دست آورید، با ما همراه باشید.

اسکای دایو دبی در کجا قرار دارد؟

 

اسکای دایوینگ دبی, مکان های تفریحی دبی, اسکای دایو دبی

اسکای دایو دبی در کشور امارات متحده عربی قرار دارد

 

اسکای دایو دبی، همانطور که از نامش مشخص است، در شهر دبی واقع در ایالات متحده عربی قرار دارد. ساختمان این مرکز، در نزدیکی جزیره پالم جمیرا قرار دارد. جزیره پالم جمیرا، یکی از معروف ترین مکان هایی است که در شهر دبی ساخته شده است. این جزیره، یک جزیره مصنوعی است، یعنی اینکه ساخته دست انسان است و شکل آن، شبیه به یک درخت نخل است و مکان های تفریحی بسیاری در آن قرار دارد.

 

یکی از علت های قرار گیری مرکز اسکای دایو دبی در این محل، وجود هتل ها و مکان های تفریحی در نزدیکی آن است.

اسکای دایو دبی، دارای دو عدد دراپ زون است. دراپ زون، مکان هایی هستند که جهت فرود آمدن افرادی که سقوط آزاد می کنند، ساخته شده اند. 

 

یکی از دراپ زون های مربوط به اسکای دایو دبی، دراپ زون صحرا است. این دراپ زون، در بیرون شهر قرار گرفته است. این دراپ زون، یکی از مکان هایی است که در آن ، اسکای دایور ها را آموزش می دهند، تا اینکه به یک اسکای دایور حرفه ای تبدیل شوند. این دراپ زون، مخصوص افراد تازه کار است و از مساحت بیشتری برخوردار است.

 

 مراحل آموزشی اسکای دایو دبی, اسکای دایو تفریحی, اسکای دایو دبی کجاست

اسکای دایو دبی در نزدیکی هتل ها و مکان های تفریحی قرار گرفته است

 

دراپ زون بعدی، دراپ زون پالم است، این دراپ زون، یک مکان فرود چتر باز ها و اسکای دایور های حرفه ای است. یکی از ویژگی های این دراپ زون، این است که در داخل شهر دبی قرار گرفته است، و هنگام فرود آمدن، اسکای دایور ها منظره های بسیار نادر و زیبایی از شهر دبی و جزیره پالم جمیرا را مشاهده خواهند کرد. شما می توانید هنگام سقوط در این منطقه، مناطقی مانند دبی مارینا، برج العرب، هتل آتلانتیس و بسیاری از سازه های منحصر به فرد دبی را از بالا مشاهده کنید. 

 

دراپ زون پالم، شامل یک منطقه فرود با مساحت به نسبت کمتر از دراپ زون صحرا است. این دراپ زون، برای افراد حرفه ای تر ساخته شده است، و مرکز اصلی اسکای دایو دبی، در همین مکان قرار دارد.

 

مراحل آموزشی اسکای دایو دبی, اسکای دایو تفریحی, اسکای دایو دبی کجاست

اسکای دایو دبی دو دراپ زون دارد

 

مراحل آموزشی اسکای دایو دبی

اسکای دایو دبی، یک مکان برای کسانی است که می خواهند اسکای دایو را یاد بگیرند، و در شرایط ایمن، به همراه افراد خبره آن را تجربه کنند. در اسکای دایو دبی، به افرادی که می خواهند اسکای دایو را تجربه کنند، آموزش های خاصی داده می شود. این آموزش ها، ابتدا در سطح زمین خواهد بود و افراد در مراحل ابتدایی، نمی توانند اسکای دایو را انجام دهند.

 

اسکای دایو، یک ورزش پر هیجان و در بیشتر موارد، گروهی است. در نتیجه افرادی که تجربه کافی در این کار را ندارند، نمی توانند در اسکای دایو به صورت انفرادی پرواز کنند، و باید تحت کنترل یک مربی خبره باشند.

 

هزینه اسکای دایو دبی, عکس های اسکای دایو دبی, اسکای دایوینگ دبی

اسکای دایو یک ورزش گروهی است اما آموزش های اولیه به صورت فردی است

 

درست است که اسکای دایو به صورت گروهی انجام می شود، اما مراحل اولیه آموزش در سطح زمین که در اسکای دایو دبی انجام می شوند، به صورت انفرادی خواهند بود. 

هنگامی که مراحل آموزشی در زمین کامل شد، آموزش اسکای دایو در آسمان ادامه پیدا می کند، تا افراد داوطلب، بتوانند شرایط حضور در چنین ارتفاعاتی را به بهترین شکل درک کنند، و ترسشان از بین برود.

در نهایت، افراد آماده اسکای دایو خواهند بود و می توانند به همراه مربی های خود، اسکای دایو را انجام دهند.

 

اسکای دایو تفریحی در اسکای دایو دبی

در صورتی که علاقه ای به یادگیری اسکای دایو ندارید، می توانید به صورت کاملا آزاد و تفریحی این کار به شدت هیجان آور را انجام دهید. مرکز تفریحی اسکای دایو دبی، با داشتن مربیان خبره در زمینه اسکای دایو، می تواند افراد را بدون ایجاد هر گونه مشکلی، و بدون هیچگونه آموزش حرفه ای، وارد فرایند اسکای دایو کند.

 

افرادی که می خواهند به صورت تفریحی اسکای دایو را تجربه کنند، به وسیله لباس ها و لوازم مخصوص، به یک مربی اسکای دایو متصل می شوند، به طوری که مربی اسکای دایو در پشت فرد قرار می گیرد. سپس با رعایت استاندارد های مربوط، پرش انجام خواهد شد و در این فرایند، تمام کارها بر عهده مربی اسکای دایو است و شما می توانید بدون اینکه نگران چیزی باشید، از منظره اطراف و تجربه هیجان انگیز سقوط آزاد لذت ببرید.

 

البته باید به این نکته توجه کرد که حتی برای اسکای دایو تفریحی نیز، افراد نیاز دارند که یک سری از نکات را یاد بگیرند. افراد، قبل از پرش، با مربیان آشنا می شوند، و مربیان آموزش های مورد نیاز را در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

در اسکای دایو دبی، پس از اینکه پرش خود را به اتمام رساندید، از شما مصاحبه خواهد شد و می توانید نظر خود را در مورد هیجان این پرش، خدمات اسکای دایو دبی، مربی خود و... بیان کنید.

 

سطح ایمنی اسکای دایو دبی, مرکز اسکای دایو دبی, هزینه اسکای دایو دبی

اسکای دایو دبی دارای استاندارد های جهانی در زمینه امنیت است

 

سطح ایمنی اسکای دایو دبی چقدر است؟

ورزش هایی مانند سقوط آزاد، وینگسوت، اسکای دایو و... دارای ریسک بسیار بالایی هستند. اما اسکای دایو دبی، از بالاترین استاندارد های جهانی در زمینه ایمنی پرش برخوردار است. تمامی لباس ها و چتر های مخصوص اسکای دایو، از کیفیت بسیار بالا برخوردار هستند، و همواره بر روی آنها نظارت انجام می شود.

 

اسکای دایو دبی، یکی از مشهور ترین مراکز اسکای دایو در زمینه ایمنی در جهان است. در نتیجه، هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت. 

مربیانی که در این مرکز مشغول به کار هستند، تأیید صلاحیت شده اند و از هر نظر آموزش دیده هستند، به طوری که شاید بتوان ادعا کرد که اسکای دایو دبی، بهترین مربیان جهان را در زمینه اسکای دایوینگ دارد. 

 

سخن پایانی

اسکای دایو، یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی است و مرکز اسکای دایو دبی، یکی از بهترین مراکز برای تجربه و یادگیری آن است. این مرکز از ایمنی های بالا برخوردار است. در صورتی که به دبی سفر کردید، مراجعه به این مکان را فراموش نکنید و تلاش کنید که از شش دقیقه ای که در آسمان به سر می برید، نهایت لذت را ببرید.

 

گرداوری: بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022