انواع پیراهن های مردانه را بشناسیمانواع پیراهن مردانه, انواع لباس مردانه, اسم انواع لباس های مردانه

انواع پیراهن های مردانه را بشناسیم

 

آشنایی با انواع پیراهن های مردانه:

پیراهن مردانه به عنوان یکی از پرکاربردترین لباس‌ها در جامعه، همیشه مورد توجه آقایان قرار گرفته است. با توجه به تنوع زیادی که در طرح، جنس و کاربرد این پوشاک وجود دارد، انتخاب بهترین پیراهن مردانه ممکن است برای برخی از مردان چالشی باشد. در این مقاله بیتوته به معرفی اسم انواع پیراهن مردانه و ویژگی‌های هر یک پرداخته و نکاتی را برای انتخاب بهترین پیراهن برای شما ارائه خواهیم داد.

پیراهن‌های مردانه جزء اصلی هر کمد لباسی هستند و در سبک‌ها، رنگ‌ها و پارچه‌های مختلف عرضه می‌شوند. در اینجا چند مورد از رایج ترین انواع پیراهن مردانه آورده شده است:

 

اسم انواع لباس های مردانه: 

پیراهن‌های مردانه در سبک‌ها، طرح‌ها و متریال‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌ها و اهداف خاص خود را دارند. در اینجا چند مورد از رایج ترین انواع پیراهن مردانه آورده شده است:

 

پیراهن مجلسی یک از انواع لباس مردانه :

پیراهن مجلسی، یک پیراهن کلاسیک که معمولاً با کت و شلوار و کراوات برای مجالس رسمی پوشیده می شود. جلو دکمه دار، آستین بلند و یقه دارد و در رنگ ها و طرح های مختلف عرضه می شود.

 

اسم انواع پیراهن مردانه, انواع پیراهن, اسم لباس های مردانه

پیراهن مجلسی یکی از انواع پیراهن

 

پیراهن آکسفورد :

پیراهن آکسفورد، نوعی پیراهن لباسی که از پارچه‌ای ضخیم‌تر و بادوام‌تر به نام پارچه آکسفورد ساخته می‌شود. اغلب در یک محیط کاری و غیر رسمی و تجاری پوشیده می شود و دارای یقه دکمه دار است.

پیراهن پولو :

پیراهن پولو، پیراهن آستین کوتاه با یقه و چند دکمه در یقه است. این از مواد قابل تنفس ساخته شده است و اغلب برای گردش های معمولی پوشیده می شود. پولوها روی انواع شکل های بدن به خوبی کار می کنند و در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند. در مورد پیراهن‌های غیررسمی مردانه، این پیراهن‌هایی است که نمی‌خواهید از آن چشم پوشی کنید.

 

اسم انواع لباس مردانه, یک نوع پیراهن بدون آستین در جدول, اسم پیراهن های مردانه

پیراهن های پولو یکی از انواع لباس های مردانه است

 

تی شرت :

تی شرت، یک لباس معمولی با آستین های کوتاه و یقه گرد، ساخته شده از پنبه یا سایر مواد سبک وزن. انواع مدل تی شرت مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

پیراهن هنلی :

پیراهن هنلی، یک پیراهن بدون یقه با چند دکمه در یقه است. این پیراهن اغلب از پنبه یا ترکیبی از پنبه و مواد مصنوعی ساخته می شود و یک پیراهن معمولی است. این یک پیراهن غیر رسمی است که یک پله بالاتر از یک تی شرت ساده است.

 

انواع لباس مردانه, اسم انواع لباس های مردانه, اسم انواع پیراهن مردانه

یکی از اسم انواع لباس مردانه، پیراهن هنلی است

 

پیراهن دکمه دار :

پیراهن دکمه دار، نوعی پیراهن با دکمه هایی که در جلو قرار دارند. این می تواند از مواد مختلفی ساخته شود و در نسخه های آستین کوتاه و آستین بلند موجود است.

 

پیراهن فلانل :

پیراهن فلانل، پیراهنی ساخته شده از پارچه نرم و گرم که اغلب در ماه های سردتر پوشیده می شود. این پیراهن در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف عرضه می‌شود و معمولاً یک پیراهن غیر رسمی است. فرقی نمی‌کند برای یک گردهمایی اجتماعی می‌روید یا به یک رستوران می‌روید، برای هر رویداد یک پیراهن فلانل مردانه جذاب و هوشمند وجود دارد.

 

پیراهن های فلانل طراحی شده گرم، راحت هستند و برای مدت طولانی در کمد لباس شما ماندگار خواهند بود. وقتی با یک تی شرت ساده و شلوار جین ست می‌شوند یا وقتی هوا گرم می‌شود برای ظاهری قدیمی، عالی به نظر می‌رسند. به خاطر داشته باشید که فلانل واقعی در خشک کن جمع می شود، بنابراین آن را روی چوب لباسی آویزان کنید تا به طور طبیعی خشک شود.

 

اسم لباس های مردانه, انواع لباس های مردانه, اسم انواع لباس مردانه

پیراهن فلانل مردانه

 

پیراهن Chambray :

پیراهن Chambray، یک پیراهن سبک وزن با بافتی شبیه به جین. این پیراهن اغلب به عنوان یک پیراهن معمولی پوشیده می شود و در سایه های مختلف آبی عرضه می شود.

 

پیراهن کمپی :

پیراهن کمپی، پیراهنی با آستین کوتاه، یقه و جلو دکمه دار. معمولاً از مواد سبک وزن ساخته می شود و اغلب به عنوان یک پیراهن معمولی پوشیده می شود.

 

انواع لباس های مردانه, اسم انواع لباس مردانه, یک نوع پیراهن بدون آستین در جدول

پیراهن کمپی یک نوع پیراهن بدون آستین

 

پیراهن غربی :

پیراهن غربی، یک سبک پیراهن متمایز که اغلب با کابوی ها همراه است. دارای یقه نوک تیز، دکمه های گیره دار و یقه در پشت.

 

پیراهن یقه کوبایی :

این پیراهن یقه کوبایی تابستانی همیشه خوب به نظر می‌رسید و به لطف احیای مد کنونی دهه پنجاه، در حال حاضر نیز رواج دارد. قسمت "کوبایی" به یقه باز پیراهن اشاره دارد که آن را برای قرار دادن مقداری هوا روی سینه شما ایده آل می کند. پیراهن یقه کوبایی معمولی دارای بدنه نسبتاً جعبه ای، لبه صاف و جلو دکمه دار است.

 

این یکی از آن پیراهن های کژوال برای مردان است که باید داشته باشید، اما باید به چند نکته توجه کرد. این استایل برای افراد دارای گردن کلفت‌تر مناسب نیست. قانون طلایی، مثل همیشه در مورد آستین‌های کوتاه این است که آن‌ها را به بازو بچسبانید – آستین‌های گشاد دست‌ها را لاغرتر نشان می‌دهند و بازوهای لاغر، سینه را کوچک‌تر نشان می‌دهند – نه عالی.

 

شما می توانید این پیراهن های تابستانی را در طیف وسیعی از رنگ ها و الگوها پیدا کنید. اگر آن را غیررسمی می‌کنید با شلوارک یا شلوار جین استفاده کنید.

 

پیراهن کژوال شیک :

پیراهن کژوال شیک، پیراهنی که عناصر لباس رسمی و غیررسمی را ترکیب می کند. می توان آن را با کراوات یا بدون کراوات پوشید و اغلب از مواد تنفسی ساخته می شود.

 

پیراهن راگبی :

پیراهن راگبی، پیراهنی با یقه دکمه دار و راه راه های افقی. اغلب از پارچه ای بادوام ساخته می شود و برای گردش های غیررسمی پوشیده می شود.

 

انواع پیراهن مردانه,اسم انواع لباس های مردانه,انواع پیراهن

پیراهن راگبی یکی از اسم پیراهن های مردانه

 

سویشرت :

سویشرت، یک پیراهن کژوال ساخته شده از پارچه نرم و گرم. معمولا آستین های بلند، یقه خدمه و سرآستین های آجدار و سجاف دارد.

 

هودی :

هودی گرمکن با کلاه است که اغلب برای گردش های غیررسمی پوشیده می شود و در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

 

انواع لباس مردانه,اسم لباس های مردانه, انواع پیراهن

هودی از لباس های اسپرت است

 

پیراهن اداری :

پیراهن اداری همیشه مطمئن است که ظاهری زیبا، مرتب به شما می دهد که مطمئناً فرصت های جدیدی را به شما ارائه می دهد. می توانید پیراهن اداری خود را با کراوات ست کنید یا آن را در قسمت یقه باز بگذارید تا ظاهری راحت تر داشته باشید.

 

با این حال، مردان از برندهایی مانند Versace، Calvin Klein، DKNY، Hugo Boss، Prada برای مدل‌های ظریف و سبک‌های اداری انتخاب‌های مختلفی دارند. در حالی که بیشتر پیراهن های اداری سایه روشن تری دارند، به اطراف نگاه کنید تا رنگ مناسبی را پیدا کنید که به خوبی با مو و چهره شما هماهنگی دارد. یک پیراهن اداری با طراحی می‌تواند ظاهر شما را به سطح بالاتری برساند، اگر مناسب شما باشد.

 

پیراهن کتان :

آیا چیزی بدتر از این است که در روزهای تابستانی زیر بغل شما خیس شود؟ احتمالا نه. وقتی هوا شروع به گرم شدن کرد، پیراهن آکسفورد خود را با کتانی عوض کنید.

 

انواع مختلفی از پیراهن‌ها برای تابستان وجود دارد، اما کتان پاسخی دلپذیر به تمام مشکلات شما در هوای گرم است. سبک است، مطبوع است و این فرصت را به شما می دهد که با رنگ های پاستلی که معمولاً به سراغشان نمی آیید، آزمایش کنید.

 

اسم پیراهن های مردانه,اسم انواع لباس مردانه,اسم لباس های مردانه

پیراهن کتان، بهترین انتخاب در فصل تابستان

 

پیراهن یقه ماندارین :

پیراهن یقه ماندارینی یک گزینه درجه یک برای مراسم رسمی است، اگر تمایلی به پوشیدن پیراهن یقه دار به همراه کروات ندارید می توانید از این سبک مدرن از پیراهن مردانه که شما را از زواید و پاپیون ها دور نگه می دارد، اما همچنان عالی به نظر خواهید رسید، استفاده کنید. این پیراهن را می توانید با شلوار جین و یا کتان ست کنید تا حالت خوش لباس داشته باشید. آستین های خود را بالا بزنید تا جذاب تر شوید.

 

یک گزینه پیراهن همه کاره برای کمد لباس مردانه می باشد.

 

یک نوع پیراهن بدون آستین در جدول,انواع لباس های مردانه,انواع پیراهن

پیراهن یقه ماندارین شیک ترین مدل پیراهن مردانه

 

چه نوع پیراهنی برای مردان به نظر می رسد ؟

نوع بدن خود را بشناسید، زیرا پاسخ در آن نهفته است. حقیقت این است که هیچ نوع پیراهن مردانه ای وجود ندارد که به بهترین شکل برای همه مردان به نظر برسد. انواع مختلف را امتحان کنید و مطمئن شوید که در اندازه گیری تسلط دارید. تناسب باریک به طور سنتی بسیار جذاب است. شما نمی خواهید دور سینه و بازوهای پیراهن تان خیلی تنگ باشد، جایی که حرکت شما را محدود می کند. چیزی متناسب و هوشمندانه انتخاب کنید تا بهترین ظاهر خود را داشته باشید.

 

در پایان، پیراهن‌های مردانه در انواع مختلفی از سبک‌ها، طرح‌ها و متریال‌های متنوعی عرضه می‌شوند که هر کدام ویژگی‌ها و اهداف منحصر به فرد خود را دارند. فرقی نمی‌کند برای یک مراسم رسمی، یک روز معمولی یا یک رویداد ورزشی لباس بپوشید، نوعی پیراهن وجود دارد که با نیازها و استایل شخصی شما مطابقت دارد.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------