خرید کالاندولا بهترین پماد آفتاب سوختگیزمانی که پوست به اشعه UV آفتاب مستقیماً تابیده می‌شود، سلول‌های پوست تحت تأثیر قرار می‌گیرند به اصطلاح آفتاب سوخته می شوند . اشعه UV می‌تواند به آسانی به ژن‌های سلولی حمل شود و آنها را تغییر دهد که منجر به آسیب در سلول‌ها می‌شود. این آسیب می‌تواند به دامنه‌های مختلفی از سوختگی‌های سطحی تا آسیب‌های عمیق‌تری از جمله ایجاد ضایعات DNA و رشد سلول‌های سرطانی در پوست منجر شود. 

 برای درمان آفتاب سوختگی پیشنهاد ما خرید پماد آفتاب سوختگی کالاندولا است.

یادتان باشد رنگ برنز پوستتان هر سال در زمستان از بین می‌رود. اما، آسیب‌های خورشید به DNA شما باقی خواهد ماند. در آخر، تحمل DNA به آستانه‌اش می‌رسد و نمی‌تواند آسیب بیشتری را بپذیرد. در نتیجه DNA جهش می‌کند. در این مرحله است که سرطان در بدن رشد می‌کند.

 

خرید پماد آفتاب سوختگی کودکان

 

علائم آفتاب سوختگی و خرید بهترین پماد آفتاب سوختگی

میزان آفتاب‌سوختگی می‌تواند از خفیف تا شدید متغییر باشد. شدت این عارضه به نوع پوست و مدت زمان مواجهه با نور خورشید بستگی دارد. این عارضه‌ی دردناک، عامل خطر جدی سرطان پوست به شمار می‌رود. علائم این عارضه از فردی به فرد دیگر متفاوت است. گاهی آفتاب‌سوختگی می‌تواند باعث تاول شود. علائم آفتاب‌سوختگی خفیف شامل قرمزی پوست و درد می‌شود.

 

ممکن است تا چند ساعت بعد از سوختگی پوست توسط آفتاب متوجه قرمزی آن نشوید. بعد از تقریبا ۴ تا ۷ روز، پوست ممکن است دچار پوسته‌‌پوسته شدن شود‌. علائم آفتاب‌سوختگی شدید در ادامه آورده شده است. شما می توانید برای درمان آفتاب سوختگی، از پماد آفتاب سوختگی کالاندولا استفاده کنید. برای خرید پماد کالاندولا می توانید از سایت داروما اقدام کنید.

 

* تاول زدن پوست 

* کم‌آبی بدن در اثر آفتاب سوختگی 

* از بین رفتن تعادل الکترولیت بدن 

* عفونت 

* تب و لرز در اثز آفتاب سوختگی 

* حالت تهوع و استفراغ 

* ضعف در اثر آفتاب سوختگی 

درمان سریع آفتاب سوختگی با خرید پماد calendula

شما می توانید برای درمان سریع آفتاب سوختگی از پماد درمان آفتاب سوختگی کالاندولا استفاده کنید. این پماد فاقد هر نوع کورتن و 100% طبیعی است. مناسب برای تمام سنین مخصوصاً کودکان و نوزادان است. برای خرید پماد کالاندولا می توانید از داروما اقدام کنید.

پماد گیاهی کالاندولا علاوه بر دارا بودن خاصیـت ضد التهـاب پوستی، با تسریع در عمل گرانولاسیون و تحریک تشکیل سلولهای جدید، موجب ترمیم و التیــام پوستهای حساس و ملتهب شده، گردش خون را بهبود بخشیده و پوست را تقویت می کند و با دارا بودن این خواص در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد :

 

خرید پماد آفتاب سوختگی کالاندولا

 

* خرید پماد درمان التهاب پوست

 * درمان سوختگی پوست 

* پیشگیری و درمان آفتاب سوختگی 

* درمان گزیدگی و جای نیش حشرات 

* درمان خارش پوست 

* درمان اگزما 

* درمان خشکی پوست 

* درمان ترک پوست 

* درمان عرق سوز 

* درمان ادرار سوختگی کودکان 

* بازسازی و ترمیم پوست 

* درماتیت ناشی از پرتودرمانی درماتیت آلرژیک 

* آزردگی های جلدی ناشی از خراش ها و بریدگیهای سطحی 

* درمان جوش صورت 

* پماد ضد حساسیت پوستی 

* پماد ضد خارش 

* درمان آفتاب سوختگی و تیرگی پوست

 

آفتاب سوختگی نوعی آسیب پوستی است که با قرار گرفتن طولانی مدت در تابش مستقیم نور خورشید (به ویژه در فصول گرم سال که قدرت این پرتوها بیشتر است) اتفاق می‌افتد. بدن تا حدودی از آسیب پوست در برابر خورشید محافظت می‌کند؛ اما زمانی‌که مدت زیادی زیر نور خورشید باشید، سلول‌های مقاوم بدن‌تان توانایی مقابله را از دست می‌دهند که نتیجه آن، ایجاد لک و تیرگی روی پوست است.

 

شما می توانید برای جلوگیری از آفتاب سوختگی از پماد کالاندولا دینه استفاده کنید. پماد کالاندولا دینه را هم می توان به عنوان ضد آفتاب استفاده کرد و هم به عنوان پماد درمان آفتاب سوختگی.

 

خرید پماد کالاندولا برای درمان سریع آفتاب سوختگی صورت

درمان سریع آفتاب سوختگی صورت ممکن است شامل مراقبت‌های خانگی و استفاده از محصولات ضد التهاب باشد. اینجا چند راهکار برای کمک به تسکین آفتاب سوختگی صورت:

 

درمان آفتاب سوختگی صورت با خرید پماد کالاندولا

 

* آب‌ سرد: قرار دادن دستمالی در آب سرد و سپس قرار دادن آن بر روی صورت به طور ملایم می‌تواند به تسکین درد و التهاب کمک کند.

 

* آلوئه‌ورا: ژل آلوئه‌ورا طبیعی است و خواص التیام بخشی دارد. می‌توانید ژل پاک آلوئه‌ورا را به صورت مستقیم بر روی پوست سوخته بمالید.

 

* پماد های ضد التهاب: شما می توانید برای درمان آفتاب سوختگی صورت خود از پماد ضد التهاب کالاندولا برای درمان التهاب پوست خود استفاده کنید.

 

* هیدراتاسیون: مصرف مقدار زیادی آب برای حفظ هیدراتاسیون بدن مهم است. آب می‌تواند به بازسازی پوست کمک کند و بهبود سریع‌تر آفتاب سوختگی را تسریع کند.

 

* استفاده از خنک‌کننده‌ها: استفاده از سردیبها و پوشاندن پوست صورت با لایه‌ای از محافظت کننده می‌تواند در تسکین سوختگی و جلوگیری از ایجاد خارش و درد کمک کند.

 

* جلوگیری از آسیب بیشتر: اجتناب از بیش‌برداشتن پوست سوخته، از قرار دادن مواد شیمیایی روی پوست مانند ضدعفونی‌کننده یا الکل، و از آسیب دیدنی دیگر، اهمیت دارد.

 

پیشگیری از آفتاب سوختگی با خرید پماد کالاندولا

* برای جلوگیری از آفتاب سوختگی لازم است موارد زیر را در پیش بگیرید: 

* از آفتاب دوری کنید. 

* پوست خود را بپوشانید. 

* از عینک محافظ استفاده کنید. 

* هنگام قرارگرفتن در معرض نور خورشید (حتی اگر هوا ابری باشد) از SPF (فاکتور محافظت در برابر آفتاب) ۳۰ یا بالاتر استفاده کنید. 

* از سولاریوم خودداری کنید.

 

خرید بهترین پماد درمان آفتاب سوختگی صورت

پماد کالاندولا برای درمان آفتاب سوختگی صورت بسیار مناسب است. پماد درمان آفتاب سوختگی کالاندولا دینه میتواند در سریع ترین تایم درمان آفتاب سوختگی صورت شما را به پایان برساند.

 

کالاندولا را می توان بهترین پماد آفتاب سوختگی صورت معرفی کرد، کاملاً طبیعی و فاقد کورتون بودن آن می تواند دلیل شگفتی های این پماد باشد.

شما می توانید روزانه 2 مرتبه پماد کالاندولا را به نواحی سوخته شده صورت بمالید و آن را به سرعت درمان کنید.

 

10 روش درمان آفتاب سوختگی در خانه

* چای سرد برای درمان آفتاب سوختگی: چای سرد حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌تواند التهاب پوست را کاهش دهد. یک کیسه چای سبز را در آب جوشانده، سپس آن را خنک کنید و با یک پنبه به محل آفتاب‌سوختگی بزنید.

 

* استفاده از خیار: خیار حاوی آب زیادی است که ممکن است به تسکین سوختگی کمک کند. خیار را رنده کنید و پس از اعمال به پوست، بگذارید تا مدتی باقی بماند.

 

* استفاده از کره طبیعی: کره یا روغن کره باعث نرمی پوست می‌شود. می‌توانید کمی کره طبیعی را به محل سوختگی بمالید.

 

* استفاده از آب زیتون: آب زیتون حاوی ترکیبات ضد التهابی است. با یک پنبه، آب زیتون را به محل آفتاب‌سوختگی بزنید.

 

* استفاده از یاورت: یاورت حاوی اسید لاکتیک است که ممکن است به بازسازی پوست کمک کند. یاورت را روی سوختگی بمالید و بگذارید تا خشک شود.

 

* استفاده از محلول آلوئه‌ورا و عسل برای درمان خانگی سوختگی: ترکیب آلوئه‌ورا و عسل می‌تواند به تسکین سوختگی و ترمیم پوست کمک کند. این مخلوط را به محل سوختگی بمالید و مدتی بگذارید تا جذب شود.

 

* استفاده از بادوام‌ترین گیاهان: گیاهانی مانند گلابی، چای کمیل، گل کنگر و کامومیل می‌توانند خواص ضد التهابی داشته باشند. می‌توانید از اسانس یا عصاره این گیاهان استفاده کنید.

 

* استفاده از ترکیبات خاکستری و اسید سیتریک: یکی از روش‌های سنتی، مخلوطی از خاکستری هوا و آب لیمو را بر روی پوست سوخته بمالید.

 

* استفاده از سردی بادوام: از طریق قرار دادن یخ در یک پارچه نازک و قرار دادن آن روی پوست سوخته می‌توانید احساس راحتی و تسکین برای پوست داشته باشید.

 

* استفاده از گلابی: گلابی به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته می‌شود. پوست گلابی را رنده کنید و با افزودن چند قاشق عسل، به محل سوختگی بمالید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024