بیوگرافی و عکس های احسان دریادل خواننده و نوازنده ایرانی موزیک های احسان دریا دل ، آهنگ های احسان دریا دل ، احسان دریادل دردونه

عکس های جدید احسان دریادل 

 

بیوگرافی احسان دریادل خواننده

احسان دریادل، یکی از خواننده های خوب کشورمان است که این روزها با آهنگ " چی میشه رد بشی از کوچکمون"، به شهرت خاصی دست یافته است. این خواننده کشور ما، علاوه بر کار خوانندگی به شعر و آهنگسازی نیز مشغول می باشد. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره این خواننده مردمی، ذکر خواهیم کرد :

چکیده ای از بیوگرافی احسان دریادل  

نام : احسان دریادل

متولد : 1370 تهران

حرفه : خواننده ، نوازنده و آهنگساز

سبک : پاپ

 

بیوگرافی احسان دریادل  

احسان دریادل، یکی از خواننده های نوظهور کشور ماست. این خواننده متولد دهه ی هفتاد می باشد و در تهران چشم به جهان گشوده است. احسان از نوجوانی و جوانی، علاقه خاصی به خواندن و آهنگسازی داشت، به همین دلیل تلاش کرد تا خیلی زود، خودش را وارد این عرصه نماید.

 

علاقه ی او درباره ی خواندن، به یک سبک خاصی از موسیقی محدود می شود که این روزها با گوش سپردن به آهنگ های او، متوجه سلیقه موسیقایی او خواهیم شد. اما به طور کلی، زمینه ی فعالیت او در سبک پاپ می باشد. او علاوه بر خوانندگی، به سرودن شعر و آهنگسازی نیز علاقه خاصی دارد و کارهای متفاوتی نیز از این سبک کارها در کارنامه ی هنری خود ثبت نموده است.

 

این خواننده دارای صدای بم و گرمی است و در کنار آهنگسازی و شعر، قطعات خود، صدای او نیز بسیار گوشنواز و جذاب به گوش می رسد. این خواننده اولین آهنگ خود را در سال 98، روانه بازار نموده است. که طبیعتا مانند آهنگ های امروزش، مورد استقبال قرار نگرفته و طوری که باید، شنیده نشد.

 

این آهنگ "ماهی" نام داشت که کار تنظیم قطعه، میکس و مستر این آهنگ بر عهده ی مصطفی مومنی، یکی از آهنگسازان برجسته و معروف کشورمان بوده. حقیقتا باید خدمت تان عرض کنیم که این آهنگ ها بعد از اینکه احسان دریادل به شهرت رسید، دوباره روی کار آمده و دیده شده اند. خیلی ها سبک و ساخت این موزیک را هم سبک با موزیک ها و آهنگ های آرش و مسیح می دانستند که این خواننده توانست با پخش آهنگ های جدید در سبک های نو و متفاوت، به تمامی این شایعات پایان دهد و نشان دهد، سبک خودش را در موسیقی پاپ دارد. 

 

احسان دریادل ماهی , احسان دریادل و همسرش , تصاویر اینستاگرامی احسان دریادل

عکس های احسان دریادل 

 

خانواده و زندگی شخصی احسان دریادل 

این خواننده نوظهور، اطلاعات زیادی از خود و خانواده ی خود در صفحه اینستاگرامش و یا جاهای دیگر منتشر نکرده و به همین دلیل نمی توانیم درباره ی زندگی شخصی او، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار دهیم. به گفته ی بعضی از افراد، احسان دریادل دارای یک خواهر و یک بردار است.

 

در صفحه ی اینستاگرام و صفحات اجتماعی این خواننده، عموما به مسائل کاری و همکاری ها و آهنگ های خود او پرداخته شده و با استناد به خط مشی عملکرد او در این شبکه ها و صفحات، می توان حدس زد که تمایل زیادی به انتشار اخبار خصوصی زندگی خود ندارد. 

 

نظر او درباره ی ازدواج و تشکیل زندگی در جایی ثبت نشده است اما برخی اطلاعات حاکی از این است که او نظر مثبتی نسبت به ازدواجش در شرایط فعلی ندارد و ترجیح می دهد که تمرکز خود را بر روی ساختن آینده ای بگذارد که همیشه آرزویش را داشته به یک جایگاه ویژه و معینی در موسیقی دست پیدا کند.

 

احسان دریادل , عکس های جدید احسان دریادل , بیوگرافی احسان دریادل

عکس احسان دریادل 

 

شهرت و محبوبیت احسان دریادل 

همان طور که گفتیم، این خواننده، آهنگ ها و کارهای زیادی را هنوز در کارنامه ی هنری خود ثبت نکرده است. چرا که شروع فعالیت او را می توانیم از سال 98 در نظر بگیریم در واقع این روزها را می توانیم روزهای اوج این خواننده در نظر بگیریم و همچنان منتظر کارهای بیشتر و بهتر و موفقیت روز افزون او در زمینه های مختلف خوانندگی، شعر و ساخت موسیقی باشیم.

 

اما لازم است بدانید که احسان دریادل با آهنگ کوچمون، به دل های مردم راه یافت و بعد از انتشار این آهنگ، طرفداران او در صفحه ی اینستاگرامش بیشتر و بیشتر شدند. این آهنگ در سال 99 منتشر گردید و به صورت کاملا غیر منتظره ای در تمامی صفحات مجازی بزرگ و کوچک وایرال شد، تا حدی که اکثر اینفلوئنسرها، واینرها و چهره های اینستاگرامی، از این آهنگ برای ساخت کلیپ ها و پست های خود استفاده نمودند.

 

نکته ی جالب ماجرای آهنگ "کوچمون" احسان دریا دل این بود که داب اسمش ها و کلیپ های مختلفی نیز با این آهنگ ساخته شد؛ تا حدی که تقریبا کسی را نمی توانید پیدا کنید که حداقل یک بار این آهنگ را نشنیده باشد. 

 

موزیک های احسان دریا دل , آهنگ های احسان دریا دل , احسان دریادل دردونه

عکس احسان دریادل، خواننده محبوب ایرانی

 

استفاده از این آهنگ در شبکه های مجازی مختلف، همه را به این وا می داشت تا آهنگ را دانلود کرده و گوش دهند. البته برای دابسمش ها تنها یک بخش خاصی از آهنگ وایرال شده بود که کم کم، کل آهنگ، مورد پسند همگان واقع شد.

 

به طور کلی می توانیم مدت زمان فعالیت حرفه ای احسان دریادل را تا به امروز، دو سال در نظر بگیریم که او در سال دوم فعالیت هنری خود، به چنین نقطه ای از شهرت دست یافته است. طبیعتا این اتفاق برای هر کسی رخ نمی دهد و او باید از این به بعد بسیار محتاطانه و با دقت در این زمینه عمل کند. 

 

احسان دریادل و همسرش , تصاویر اینستاگرامی احسان دریادل , احسان دریادل

عکس احسان دریادل، خواننده، آهنگساز و شاعر

 

آهنگ ها و موزیک های احسان دریا دل 

اولین اهنگ او، آهنگ "ماهی" بود که در اسفند ماه سال 1398 منتشر شد و با اقبال خوبی مواجه نشد، آهنگ بعدی او آهنگ "دردونه" بود که در همان اسفند ماه 1398 منتشر شد و این آهنگ نیز با شانس خوبی روبرو نشد؛ در فروردین 1399، احسان دریادل آهنگ "دنباله دار "را از خود منتشر کرد که این آهنگ نیز در رنج کارهای معمولی او قرار گرفت، به دنبال این آهنگ، قطعه ی "تلخی" نیز در تیر ماه 1399 منتشر شد و یک ترک معمولی بود تا اینکه در مهر سال 99، شانس به این خواننده روی آورد و قطعه ی "کوچمون" با یک استقبال بی نظیر مواجه شد که جای تحسین دارد.

 

او بعد از قطعه ی کوچمون نیز دو قطعه ی دیگر با نام "دل کندم "و "لالایی" هم منتشر کرد که این آهنگ ها هنوز نتوانستند در حد آهنگ کوچمون، در انظار عمومی ظاهر شوند. اکثر قطعه های موسیقی احسان دریادل به همراه کلیپ منتشر می شود و عموما او برای کارهای خود هزینه ی خوبی می کند. به هر حال برای این خواننده خوب و مردمی کشور عزیزمان، آرزو های خوبی داریم و امیدواریم که بتواند به جایگاه مورد نظر خود به موسیقی دست پیدا کند. 

 

ممنوع الفعالیت شدن «احسان دریادل» پس از انتشار یک موزیک ویدئوی نامتعارف

احسان دریادل در  دی ماه 1402 موزیک ویدئویی به نام «بیت» در فضای مجازی منتشر کرد که تقلیدی از موزیک ویدئوی یک خواننده ی قزاقستانی بود و در آن چند زن بی حجاب حضور داشتند.

احسان دریادل در 18 دی ماه 1402 در پلیس امنیت ملی تهران حضور یافت که به دنبال آن صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرام این خواننده ی جوان پاپ توقیف شد. در صفحه ی اینستاگرام این خواننده نوشته شده: «این پیج به دستور مقام محترم قضایی توسط پلیس امنیت عمومی توقیف گردید.»

 

احسان دریادل , عکس های جدید احسان دریادل , بیوگرافی احسان دریادل

عکس احسان دریادل، خواننده آهنگ کوچمون

 

 گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------