نكاتی برای نشان دادن ظاهری زیبا و جذاب 

 

ظاهری زیبا و جذاب,ظاهری زیبا

 

مهم نیست كه شما دارای چه سایز و اندازه ای هستید، قواعد و روش های تناسب اندام بازهم درمورد شما به كار می رود، لباس هایی كه به صورتی بد ریخت و نامناسب از بدن شما آویزان می شوند و برای شما گشاد هستند، تنها شما را ازآنچه كه واقعا هستید بزرگتر نشان می دهد. درعوض استفاده از لباس هایی كه بدون احساس تنگ بودن در آنها، برآمدگی و انحنای زیادی بدن شما را كمتر نشان بدهد مناسب تراست.

 

* شما كه دارای اضافه وزن هستید، چه نوع لباسی را باید بپوشید

 

طراحان فشن، كم كم دریافته اند كه همه افراد تنها در دو سایزخاص (یا حتی ده سایز) محدود نمی شوند. زنانی كه دارای اضافه وزن هستند، سرانجام این فرصت را پیدا كرده اند تا گزینه های بیشتری درانتخاب لباس داشته باشند و در حال حاضر لباس های زیبا، شیك و مد روز در سایزهای بزرگتر هم دردسترس است. اما هنوزهم بسیاری از زنان گمان می كنند كه داشتن اندام بزرگتر به معنی پوشیدن لباس های بزرگ تر و گشادتراست.

 

مهم نیست كه شما دارای چه سایز و اندازه ای هستید، قواعد و روش های تناسب اندام بازهم در مورد شما به كار می رود، لباس هایی كه به صورتی بد ریخت و نامناسب از بدن شما آویزان می شوند و برای شما گشاد هستند، تنها شما را ازآنچه كه واقعا هستید بزرگتر نشان می دهد. درعوض استفاده از لباس هایی كه بدون احساس تنگ بودن در آنها، برآمدگی و انحنای زیادی بدن شما را كمتر نشان بدهد مناسب تراست. همچنین شما باید قسمتهای مثبت و نیرومند بدن خود را برجسته تر نشان بدهید، اگرماهیچه ساق پا درشت و پر و بزرگی دارید، دامن هایی كه تا زانو هستند بپوشید و صندل های بزرگ و بلند به پا كنید؛ و فراموش نكنید كه اعتماد به نفس و اطمینان بهترین وسیله و لازمه برای هر زن خوش لباس است.

 

بهتر است بدانید كه:

 

در پیراهن های كمردار(Wrap )، شما می توانید قسمت بالا و كمر خود را طوری تنظیم كنید كه برآمدگی و انحنای بدن شما را كاملا درست و متناسب نشان بدهد: چسبیده و اندازه و متناسب بدن، اما نه خیلی تنگ.

 

پارچه های نرم و لطیف ، می تواند قسمت بالا و پایین بدن شما را تزئین كند و بپوشاند، در حالی كه پارچه های سفت و شق و رق ، خطوطی غیر طبیعی ایجاد می كنند.

 

یقه وی شكل، برای بالاتنه های بزرگ، بلوزی كه كمی دگمه بالای آن بازاست یا یقه وی « V » شكل كه كمی برگشته است، می تواند اثر مشابهی بگذارد.

 

* آنچه كه شما را نامناسب و غیر جذاب نشان می دهد و باید ازآن خودداری كنید:

 

- كفش های بند دار در قوزك پا:

 

وجود نواری بر روی قوزك پا، پایین ساق پا را درشت تر و بزرگتر نشان می دهد، شما می توانید درعوض پاشنه های سه گوش (گوه ای و توپر) را امتحان كنیدضخامت كف پا را با ماهیچه ساق پای شما متناسب و متعادل می كند و همچنین نسبت به پاشنه های بلند معمولی تكیه گاه بهتری برای شما ایجاد می كند.

 

- ژاكت ها و پلوورهای بزرگ و شل و ول:

 

یك پلوور بزرگ شما را بزرگ و چاق تراز آنچه هستید نشان می دهد. بدترین ژاكت ها آنهایی هستند كه بر روی كمر و ران ها خطوط و راه های برجسته ای دارند، كه باعث جلب توجه دیگران به آن قسمت ها می شود و خط كلی بدن شما را تفكیك می كند و مشخص می كند.

-شلوارهای باریك شونده نوك تیز(خمره ای شكل):

 

شلوارهایی كه در قوزك پا باریك می شوند، ران های شما را درمقایسه با آن، حتی پهن تر و بزرگ تر از آنچه هست نشان می دهند. درعوض می توانید از شلوارهایی كه از ران به سمت پایین مستقیم و راسته هستند، استفاده كنید.

 

*بالاتنه شلوغ:

 

از پوشیدن هر نوع پیراهن وتی شرتی كه قسمت بالای آن موج دار و شلوغ یا قلابدوزی شده باشد یا هر نوع تزئین دیگری داشته باشد، خود داری كنید؛ چون این نوع لباس تنها به حجم نیمه بالایی بدن شما می افزاید.

 

* كیف های كوچك:

 

كیف های دستی ممكن زیبا و جذاب به نظر برسند، اما حمل كردن آن شما را به طور نامناسبی بزرگ نشان می دهد. اطمینان حاصل كنید كه كیف شما به اندازه كافی بزرگ هست تا بدن شما را مناسب نشان بدهد.

منبع: نی نی سایتمطالب بیشتر برای زندگی بهتر

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   {source}
   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023