اولین چیزی که دیدید به شما می گوید که عاشق تر "رئیس" هستید یا "سخت کوش"!تست روانشناسی

اولین چیز شخصیت شما را نشان می دهد

 

گربه یا کفش؟ اولین چیزی که دیدید به شما می گوید که عاشق تر "رئیس" هستید یا "سخت کوش"!

اولین چیزی که دیدید به شما می گوید که عاشق تر "رئیس" هستید یا "سخت کوش"! گربه یا کفش؟ گربه یا کفش کدام یک را اول دیدید؟ بگذارید چشمانتان شما را راهنمایی کند و سعی نکنید پاسخ ها را زودتر حدس بزنید!

آیا شما شریکی هستید که همیشه می خواهید کنترل را در دست داشته باشید یا کسی که طبق قوانین بازی می کند؟ نمره آزمون شما به شما کمک می کند تا بفهمید!

 

تمایلات رفتاری ما در روابط عاشقانه تحت تأثیر روابط ما با والدین، دنیای اطراف و شخصیت ما است.

 

در کنار کسی، برخی تمایل به اعمال رفتار کنترل‌کننده دارند و همیشه باید از تصمیم‌های مهم در رابطه و حتی گاهی اوقات در مورد زندگی شرکای خود جلوتر باشند.

 

از آنجایی که ما به داشتن قدرت عادت کرده ایم یا اینکه از سنین پایین مستقل بوده ایم، ممکن است فکر کنیم که می دانیم چه چیزی برای زندگی دیگران بهتر است، حتی بیشتر از آنها.

 

در طرف مقابل این افراد، ما کسانی را داریم که به نظر می رسد به دنیا آمده اند تا دستورات شریک عاشقانه خود را انجام دهند. چه به دلیل کمبود و چه به دلیل ناامنی، آنها در بیان افکار و نظرات خود مشکل دارند و به همین دلیل در نهایت به توصیه های اطرافیان خود عمل می کنند.

 

این نوع شریک در نهایت تحت تسلط رئیسان قرار می گیرند و وارد یک چرخه سمی می شوند، کاملاً کنترل زندگی خود را از دست می دهند و فقط انعکاسی از آنچه عزیزانشان به آنها دستور می دهند تبدیل می شوند.

 

آیا تا به حال توقف کرده اید تا به این واقعیت فکر کنید؟ آیا روابط خود را دیده اید و در نهایت با یکی از این دو پروفایل شناسایی شده اید؟ این اغلب اتفاق می افتد، و به این معنی نیست که ما لزوما شریک بد یا ضعیفی هستیم.

 

با این حال، تشخیص اینکه می‌توانیم این ویژگی‌های منفی را با خود حمل کنیم، برای ما ضروری است که برای تبدیل شدن به همراهان بهتری برای خود و کسانی که روزهایمان را با آنها به اشتراک می‌گذاریم، تلاش کنیم.

 

امروز شما را به یک تست اصالت دعوت می کنیم و متوجه می شویم که در کدام الگوی روابط قرار می گیرید.

 

برای این کار، باید تصویر زیر را تجزیه و تحلیل کنید و آنچه را که در ابتدا دیدید به ما بگویید: گربه بود یا کفش؟ اجازه دهید چشمانتان شما را راهنمایی کند و سعی نکنید پاسخ ها را از قبل حدس بزنید.

 

هنگامی که نتیجه مشاهدات خود را دریافت کردید، متن را به پایین اسکرول کنید و دریابید که چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند!

 

بریم سراغ نتایج آزمایش!

 

اگر ابتدا کفش را دیدید :

این نتیجه نشان دهنده تمایل به تحت تسلط شرکای عاشقانه شما است. شخصیت آرام و همدلی بالای او باعث می شود که در بسیاری از لحظات شادی دیگری را بالاتر از رفاه خود قرار دهد و وقتی احساس می کند نیاز به صحبت دارد او را ساکت می کند.

 

اینگونه زندگی کردن، با این احساس که همیشه به اراده دیگری گره خورده است، طبیعی و سالم نیست. خیلی مواظب باش که روش مهربانت تو را تبدیل به یک شی در دست مردم نکند، لیاقتت خیلی بیشتر است!

 

اگر ابتدا گربه را دیدید :

اگر این نتیجه شما بود، به این معنی است که شما همیشه در روابط خود مسلط هستید. صاحب شخصیت بسیار قوی و رفتاری انفجاری، شما معتقدید که در همه شرایط حق با شماست و شرکای شما باید همیشه تسلیم خواسته های شما باشند.

 

ما چند خبر نه چندان خوشایند برای شما داریم: شما "ارباب" روابط خود نیستید و نباید نسبت به فرد کناری خود برتری داشته باشید. روابط عاشقانه مربوط به همنشینی است، و اگر شما این را درک نکنید، هرگز نمی توانید یک پیوند سالم و پایدار ایجاد کنید.

 

اگر هر دو عنصر را همزمان دیدید :

شما بین رئیس بودن و مطیع بودن در نوسان شدید. همه چیز بستگی به احساس شما نسبت به خودتان دارد. در مواقع خوب، زمانی که همه چیز به خوبی پیش می رود، سطح اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و به همراه آن نیاز شما به کنترل روابط افزایش می یابد. اما در مواقع ناامنی عملاً زندگی خود را به طرف مقابل می سپارید با این امید که او شما را نجات دهد.

 

به دلیل این شخصیت، شرکای عاشقانه شما همیشه در اطراف شما ناامن هستند و روابط شما هرگز آنقدر که می توانند پیشرفت نمی کنند.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   {source}
   X آموزش و مشاوره,آموزش علمی و کنکور

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023