همه چیز درباره ماده مخدر جیب و تینا؛ مخدری جدید و مضرمصرف کنندگان مواد مخدر جیب تینا, عوارض مواد مخدر جیب تینا, مضرات مواد مخدر جیب تینا

ماده مخدر جیب و تینا ماده ای جدید است که در محافل شبانه برای بیداری مصرف می شود

 

جیب و تینا ترفند جدید تولید و توزیع کنندگان مواد مخدر است

مواد مخدر روز به روز در شکل های جدید تولید شده و هر بار شاهد ورود یک ماده جدید با نامی جدید و با اثراتی بسیار مخرب تر از انواع پیشین هستیم. یکی از این مواد محرک جیب و تینا نام دارد که برای تخلیه انرژی بدون وقفه و با انجام حرکات موزون و به منظور بیدار ماندن برای ساعت های طولانی مصرف می شود.

ماده مخدر جیب تینا

 

جیب و تینا مواد مخدر جدید, اعتیاد به  جیب و تینا, مواد مخدر جیب تینا

ماده مخدر جیب و تنیا نوعی مت آمفتامین متبلور است که بدون رنگ و بو می باشد

 

جیب و تینا نام مواد مخدر جدیدی است که این اواخر در برخی از اجتماعات و محافل شبانه توسط برخی از افراد مصرف می شود. این ماده مخدر نیز مانند سایر مواد اعتیاد آور که با نام های جدیدی وارد بازار می شوند از نوع مواد محرکی است که دارای عوارض مشابه با بقیه می باشد.

 

این ماده مخدر که اخیرا وارد بازار شده است بیشتر در محافل شبانه و به قصد بیدار ماندن برای ساعت های طولانی مصرف می شود و باعث تخلیه انرژی به همراه انجام حرکات موزون می شود. 

 

ترکیبات جیب و تینا

 

اعتیاد به  جیب و تینا, مواد مخدر جیب تینا, ماده مخدر جیب و تینا

ماده مخدر جیب و تینا شبیه به یک تکه یخ یا سنگ نمک است

 

این ماده مخدر جدید نوعی مت آمفتامین متبلور است که بدون رنگ و بو می باشد و شبیه به یک تکه یخ یا سنگ نمک کوارتز است. نحوه مصرف این ماده به صورت تدخینی و دود کردن می باشد. 

 

ترکیبات موجود در این ماده باعث تحریک سیستم عصبی می شود و فرد بعد از مصرف آن دچار عوارضی مشابه عوارض ناشی از مصرف آمفتامین ها می شود.

به طور کلی مواد اعتیاد آور که با نام های جدیدی وارد بازار می شوند عمدتا از ترکیبات مرفین، آمفتامین یا کوکائین ساخته شده اند و جوانان نباید فریب نام اعتیاد آور های جدید را بخورند. در واقع ترکیبات آنها یکسان است و فقط نام آنها تغییر کرده است تا مشتریان بیشتری را جذب کنند. 

 

ترکیب عمده اعتیاد آور های جدید متافتامین است و از نوع ماده محرک محسوب می شود و به طور کلی هر ماده ای که با مصرف آن فرد به اصطلاح از خود بی خود شده و احساس شادی می کند و به طور ناگهانی روحیه اش از این رو به آن رو می شود و یکباره توانش افزایش می یابد و غم و غصه هایش را فراموش می کند ، یک ماده اعتیاد آور محسوب می شود.

 

مصرف کنندگان این ماده چه کسانی هستند؟

 

مصرف کنندگان مواد مخدر جیب تینا, عوارض مواد مخدر جیب تینا, مضرات مواد مخدر جیب تینا

بیشتر مصرف کنندگان ماده مخدر تینا جوانان و نوجوانان هستند

 

عمده ترین مصرف کنندگان این ماده مخدر جدید متأسفانه مانند سایر مصرف کنندگان مواد دیگر افراد کم سن و سالی هستند که برای اولین بار چنین چیزی را تجربه می کنند و مصرف کنندگان کهنه کار و با سابقه در این گروه قرار نمی گیرند. 

 

انواع موادمخدر جدید با ترکیبات نسبتا یکسان و با نام های مختلف وارد بازار می شوند و به طور کلی تعداد طبقات انواع مواد مخدر چندان زیاد نیست بلکه فقط نام آنها با هم تفاوت دارند و این امر به دلیل جذب مشتری بیشتر می باشد تا هم مشتری های جدید برای آنها پیدا کنند و هم مصرف کنندگان سابقه دار و کهنه کار که از مصرف مواد قدیمی تر سرخورده شده اند با این اندیشه که این ها مواد جدیدی هستند به سمت آنها جذب شوند و ماده جدیدی را جایگزین ماده قبلی کنند. 

 

گردآوری:بخش سلامت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------