یک وکیل مهاجرتی خوب چه ویژگی‌ هایی دارد؟یک وکیل مهاجرتی خوب چه ویژگی‌ هایی دارد,ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرتی خوب

ویژگی های وکیل مهاجرتی با تجربه

 

اگر این روزها پیدا کردن وکیل مهاجرتی به یکی از دغدغه‌های شما تبدیل شده، پس احتمالا در مورد وضعیت فعلی مهاجرت خود تحت فشار هستید. حتی ممکن است دوری از خانواده و فکر و خیال آن، شما را سردرگم کرده و باعث شده تا شب زنده داری را نیز تجربه کنید!

معمولا در این شرایط این امکان وجود دارد که دست به اشتباه بزنید و با سهل انگاری و بدون هیچ بررسی، وکیل‌تان را انتخاب کنید.

 

اما ما به شما توصیه می‌کنیم که دست نگه دارید و عجولانه تصمیم نگیرید. بهتر است در این کار وسواس بیشتری به خرج دهید چرا که انتخاب وکیل مهاجرتی نامناسب ممکن است کل زحماتی که در این راه کشیده‌اید را به باد داده و زندگی‌تان را برای همیشه تغییر بدهد.

درصورتی که تصمیم‌تان برای مهاجرت و پیدا کردن یک وکیل حرفه‌ای جدی است، پیش از هر چیز ابتدا در مورد ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت مطالعه کنید تا بتوانید با چشمانی باز انتخاب کنید و بی‌گدار به آب نزنید.

 

پس خواندن این مطلب را از دست ندهید، ما قصد داریم در ادامه شما را با ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای آشنا کنیم.

 

پرونده‌ های مهاجرتی موفق

اغلب تا حرف از وکیل مهاجرتی حرفه‌ای می‌شود، اولین موردی که به ذهن افراد می‌رسد، بررسی مجوزهای قانونی اوست. البته که این بررسی باید همان ابتدا انجام شود اما در کنار آن نباید از تجربه‌ی وکالت خصوصا در حوزه مهاجرت غافل شد. چرا که قوانین مهاجرتی پیچیده است و وکیلی که انتخاب می‌کنید باید تجربه‌ی رسیدگی به امور مهاجرتی را داشته باشد.

پس به دنبال موسسه مهاجرتی باشید که وکلای باتجربه‌ای را به شما معرفی کند. پیدا کردن یک متخصص خبره می‌تواند شما را چندین قدم به هدف‌تان یعنی مهاجرت و ساختن یک زندگی جدید در کشوری پیشرفته نزدیک کند.

 

خوشبختانه وکیل مهاجرتی موسسه پارسی کانادا در امور مهاجرت تخصص داشته و شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهد. وکلا و مشاوران این موسسه با در دست داشتن صدها پرونده‌ی موفق و سال‌ها تجربه و اطلاع از قوانین روز مهاجرتی یکی از گزینه‌های مناسب برای شما هستند.

 

تیزبینی و دقت بالا

راهی که قصد دارید در آن قدم بگذارید باید بدون هیچگونه اشتباه طی شود. هر بار که اشتباهاتی را در روند مهاجرت مرتکب شوید، پرونده شما رد صلاحیت یا اصطلاحا ریجکت می شود. این ناکامی ها و شکست های پی در پی، تنها به دلیل نداشتن یک وکیل مهاجرتی خوب پیش خواهد آمد.

 

نکته ای که باید به آن توجه کنید آن است که با ریجکت شدن چندین باره، شانس و امتیاز شما در پروسه مهاجرت به شدت کاهش می یابد و کارتان سخت‌تر خواهد شد و این یعنی؛ زمان بیشتر!

 

بدون شک شنیدید که کاغذ بازی یکی از اصلی‌ترین مواردی است که در برنامه‌های مهاجرتی وجود دارد. پس وکیل مهاجرتی شما باید بسیار دقیق و تیزبین باشد و پیش از ارسال مدارک هر جزئیات ریزی را مدنظر قرار دهد.

 

داشتن ارتباطات قوی

این که در برخورد با قوانین پیچیده حقوقی سردرگم شوید، کاملا طبیعی است. این مورد حتی درباره افرادی که به دنبال مهاجرت هستند و از کاغذبازی‌های اداری آن چیزی نمی‌دانند، بیشتر است. اینجاست که داشتن مهارت ارتباطی قوی به عنوان یکی از ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت خودنمایی می‌کند.

 

یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای باید بتواند مسائل و قوانین پیچیده را به زبان ساده‌تر برای شما توضیح دهد و این تنها با داشتن مهارت‌های ارتباطی کتبی و شفاهی بالا امکان‌پذیر است.

شما احتمالا مجبورید که در مورد پرونده خود تصمیم بگیرید و اگر پرونده خود را نفهمید، نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید. اگر وکیل شما نتواند شما را متقاعد کند، بعید است که قادر باشد مقامات و مسئولین مهاجرتی را ترغیب نماید.

 

گاهی نیاز است که وکیل شما با سایر متخصصان ارتباط داشته باشد، در این صورت داشتن توانایی برقراری ارتباط خوب در مذاکرات و ارائه پرونده یکی از ویژگی‌های حائز اهمیت بشمار می‌آید.

 

همواره درحال یادگیری

تغییرات در حرفه وکالت همیشه وجود دارد خصوصا در حوزه مهاجرت قوانین همواره در حال دگرگونی و تحول هستند. بهترین وکیل مهاجرت، باید همواره در تلاش باشد تا اطلاعات خود را در این زمینه به روز نگه دارد.

 

یک وکیل موفق می‌بایست در مورد آخرین تحولات حوزه حقوقی خود تحقیق کند و از تاثیراتی که این تحولات بر پرونده‌های مهاجرتی متقاضیان می‌گذارند باخبر شود. در غیراین صورت امکان دارد روند مهاجرتی شما با اطلاعات قدیمی و منسوخ شده پیش برود که این هم پروسه‌ی مهاجرتی‌تان را با مشکلات بسیاری مواجه می‌کند.

 

حل مشکلات به صورت خلاقانه

از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل مهاجرت این است که بداند هیچ یک از پرونده‌ها چالش‌های یکسانی نخواند داشت. و این بدین معناست که او باید بتواند خود را با شرایط هر یک از متقاضیانی که به او مراجعه می‌کنند، وفق دهد و از مهارت‌های حل مسئله خود برای کمک به آن‌ها در عبور از موانعی که ممکن است بر سر راه آن‌ها قرار بگیرد استفاده کند.

 

آشنایی با وکیل مهاجرتی حرفه‌ای,تیزبینی و دقت بالا وکیل,تجربه وکیل مهاجرتی

انتخاب وکیل مهاجرتی با تجربه

 

وکیل انتخابی شما باید بتواند از تحقیقات جدید، تجربه و تجزیه و تحلیل و منطق برای پیدا کردن استراتژی‌های خاص برای رسیدن به هدف استفاده کند. به همین دلیل وکیل مهاجرتی شما باید علاوه بر مهارت‌های تحلیلی از سطح خلاقیت خوبی نیز برخوردار باشد. پس حتما به هنگام انتخاب وکیل مهاجرتی خود به این نکته توجه کنید که آیا قادر است در صورت مواجه شدن با مشکلات و چالش های بزرگ راه‌حل‌های بالقوه ارائه دهد یا خیر!

 

استقامت، استقامت، استقامت! 

تصور کنید مدارک‌تان کامل شده و همه چیز درست است، حتی در این شرایط نیز معمولا اداره ویزا و مهاجرت از شما می‌خواهد که در مورد برخی مسائل توضیحات بیشتری بدهید. اینجاست که یکی از مهمترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب، یعنی استقامت پررنگ می‌شود.

 

وکیل حرفه‌ای باید در امور مهاجرتی از خود پشتکار نشان دهد و تمام کارهای ممکن را برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهد. در غیر اینصورت روند پرونده‌ی شما به کندی پیش می‌رود. این را آویزه ی گوش‌تان کنید که بهترین وکیل مهاجرت در طول پرونده از خود استقامت نشان می‌دهد و همواره راه‌حل‌های جدید را به هنگام برخورد با موانع ارائه می‌دهد.

 

اشتیاق در رسیدگی به پرونده

هیچ یک از وکلای مهاجرتی حرفه‌ای، ابر قهرمان نیستند و هرگز خود را اینگونه معرفی نمی‌کنند. آن‌ها از همان ابتدا تعهدی در مورد نتایج پرونده به شما نمی‌دهند. اگر به وکیلی مراجعه کردید و او هم بدون بررسی کامل پرونده‌تان یا فقط از طریق تماس تلفنی وکالت‌تان را قبول کرد، زیاد خوشحال نشوید!

 

ما به شما اطمینان می‌دهیم که این وکیل به درد شما نمی‌خورد. وکیل موفق ابتدا یک قرار ملاقات با شما تنظیم می‌کند و علاوه بر بررسی پرونده تان، به توضیحاتی که می‌دهید نیز با دقت گوش می‌دهد. او با در نظر گرفتن تمام این موارد، بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی می‌کند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی