آخرین اخبار اقتصادی

قیمت نفت،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

قیمت نفت برنت به ۹۵ دلار رسید

قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی، تحت تاثیر بهبود ریسک پذیری سرمایه‌گذاران پس از انتشار آمار اشتغال ماهانه مطلوب…

نقش آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اشتغال زایی جوانانتقریبا همگی ما از هر قشر و جایگاه اجتماعی که باشیم با مشکلاتی که متوجه جوانان است آشنا هستیم. به خصوص متولدین دهه های 50 و 60 که در یک نسل کاملا شلوغ و رقابت بسیار بالا زندگی می کنند. آسیب های اجتماعی مرتبط با بیکاری و حقوق نامتناسب با هزینه های زندگی متوجه بخش بزرگی از این جوانان است.

 

حال این نکته را نیز باید در نظر گرفت که جوانانی که در شهرهای دیگر به غیر از تهران زندگی می کنند گاهی از حداقل امکانات نیز برخوردار نیستند و مجبورند برای یافتن یک شغل عادی به تهران مهاجرت کنند و شرایط دوری از خانواده و محل زندگی خود را بپذیرند.

 

وظیفه همه ما در این شرایط کمک به یکدیگر برای فراهم کردن حداقل های لازم برای این قشر از مردم جامعه است. شاید نتوانیم زندگی مرفهی را با کمک های مقطعی خود برای آنها فراهم کنیم اما می توانیم آنها را در این مسیر پرتلاطم و سخت تا حدی کمک کرده باشیم.

 

ما نیز در این مقاله بر آن شدیم تا با معرفی یک فرصت شغلی عالی با ظرفیت بالا، راهی را جلوی پای جوانان هم سن و سال خود قرار دهیم تا شاید نقشی کوچک در آینده شغلی و تامین نیازهای زندگی آنها ایفاء کرده باشیم. در این مقاله به نقش آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اشتغال زایی جوانان می پردازیم. قبل از مطالعه ادامه مقاله، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت آموزش تعمیرات لوازم خانگی مراجعه کنید. 

 

سایت آموزش تعمیرات لوازم خانگی,آموزش تعمیرات لوازم خانگی,درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 

ظرفیت های بازار کار لوازم خانگی

همانطور که می دانید پیشرفت های صنعت لوازم خانگی در سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده است. این پیشرفت ها هر روز در حال سرعت گرفتن هستند. به همین دلیل تمام تعمیرکاران لوازم خانگی مجبورند هر سال اطلاعات خود را در مورد تکنولوژی ها و طراحی های بکار رفته در لوازم خانگی بروز کنند. شاید در قدیم این حرفه یک شغل سطح پایین در جمعه به شمار می رفت اما در حال حاضر حرفه تعمیرات لوازم خانگی یک تخصص کاملا فنی و ارزشمند است. 

 

تنوع لوازم خانگی در چند دهه اخیر به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر در هر خانه ای حتی بین قشرهای ضعیف مردم می توان انواع لوازم خانگی را یافت. در واقع زندگی مردم با این لوازم گره خورده است و مردم برای ادامه زندگی به این لوازم وابسته شده اند. همین دلیل برای پی بردن به فرصت های شغلی که در بازار کار تعمیرات لوازم خانگی یافت می شود کافیست. 

 

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی

درآمد یک شغل را معمولا با بررسی میزان تقاضا در بازار کار می توان سنجید. همانطور که در بخش قبلی توضیح دادیم بازار کار تعمیرات لوازم خانگی یک بازار کار کاملا فعال می باشد. میزان درآمد در این بازار کار به شرط اینکه یک فرد آموزش دیده و ماهر باشید می تواند کاملا کفاف نیازهای هر فردی در زندگی را بدهد. 

 

البته روش ها و عوامل مختلفی برای افزایش درآمد یک تعمیرکار لوازم خانگی وجود دارد که در این مقاله به آنها نیز اشاره می کنیم. اما راه ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چیست؟ یک فرد باید دقیقا چه مراحلی را طی کند تا به یک متخصص تعمیرات لوازم خانگی تبدیل شود؟ در ادامه این مقاله با مراحل ورود به بازار کار این حرفه با ما همراه باشید. 

 

مراحل ورود به بازار کار

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شامل سه مرحله اصلی می باشد. 

– آموزش تعمیرات لوازم خانگی

– تهیه ابزار و تجهیزات تعمیرات لوازم خانگی

– شروع به کار و کسب تجربه در بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

 

اولین و مهترین مرحله از ورود به بازار کار تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آموزش است. اما آموزش ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند تا بتوان آنها را آموزش های اصولی نامید؟ در ادامه ویژگی های آموزش اصولی را معرفی می کنیم. 

 

• آموزش اصولی باید عملی باشد. تعمیرات لوازم خانگی یک شغل کاملا فنی می باشد و آموزش های تئوری کمکی به شما نخواهند کرد. 

 

• آموزش ها باید کاربردی باشند. یعنی ویژه بازار کار باشند. در واقع این آموزش ها باید جوری باشند که فرد را برای ورود به بازار کار آماده کنند. 

 

• آموزش ها باید در کارگاه های کاملا مجهز ارائه شوند. تمام ابزار و تجهیزاتی که یک متخصص در بازار کار به آن احتیاج دارد باید در کارگاه در اختیار کارآموزان باشد. 

 

• کلاس های آموزش تعمیرات لوازم خانگی باید حتما حضوری باشند. برخی مراکز آموزش فنی و حرفه ای کلاس های آنلاین ارائه می دهند که با آموزش عملی کاملا مغایرت دارند و بازدهی مناسبی ندارند.

 

• دوره آموزشی باید دارای پشتیبانی باشد. کارهای فنی پر از استثناء و شرایط پیشبینی نشده هستند و آموزشگاه باید کارآموزان را حتی پس از دوره از لحاظ فنی راهنمایی و مشاوره کند. 

 

آینده شغل تعمیرات لوازم خانگی

طبیعی است که هر فردی قبل از ورود به یک حرفه نگران آینده آن باشد. سوالات زیادی ذهن این افراد را درگیر می کند. آیا این شغل همیشگی است؟ آیا در آینده نیز می توان به همین ترتیب درآمد خوبی از آن داشت؟ اینها سوالات طبیعی و نگرانی های اتفاقا منطقی هستند که هر فرد عاقلی باید به آنها فکر کند. 

 

 همانطور که اشاره شد تنوع لوازم خانگی هر روز در حال افزایش است. غول های لوازم خانگی دنیا به شدت در حال رقابت هستند و هر سال لوازم جدید با طراحی و امکانات مدرنی را وارد بازار می کنند. در بازاری با این رشد دیوانه وار می توان بازار کار آینده این شغل را حتی بهتر و گسترده تر از چیزی که در حال حاضر است تصور کرد.

 

راه های افزایش درآمد در شغل تعمیرات لوازم خانگی

درست است که شغل تعمیرات لوازم خانگی شغلی بسیار پردرآمد و رضایت بخش است، اما درآمد افرادی که در این بازار فعالیت دارند باهم یکسان نیست. مسلما در هر شغلی افرادی را پیدا می کنید که یک درآمد کاملا عادی در سطح حقوق پایه دارند در حالی که افرادی دیگر با فعالیت در همان حرفه ماهانه ده ها میلیون درآمد دارند.

 

اما درآمد بالا در این حرفه به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل زیر در افزایش درآمد یک تعمیرکار لوازم خانگی موثر هستند:

 

دانش و مهارت: قطعا میزان دانش شما از حرفه تان و مهارت شما در انجام انواع تعمیرات می تواند شما را در این مسیر کمک کند. هرچه مهارت بیشتری داشته باشید خدمات متنوع تری را ارائه می دهید و سفارشات بیشتری به دستتان می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کسب دانش و مهارت در این زمینه به لینک آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای تهران سر بزنید.

 

تجربه: تجربه کاری شما در میزان درآمدتان بسیار موثر است. اگر بتوانید با استفاده از تجربه خود لوازم خانگی را با کمترین هزینه برای مشتری و به موثرترین شکل تعمیر کنید به تدریج مشتریان به سوی شما سرازیر می شوند.

 

نحوه و نوع فعالیت: نوع فعالیت شما از این نظر که برای یک شرکت خدماتی کار می کنید، به صورت خصوصی سفارش می گیرید و یا خود یک مغازه تعمیراتی دارید متفاوت است. قطعا درآمد فردی که دارای یک مغازه شخصی است با کسی که برای یک شرکت دیگر به شکل پورسانتی کار می کند تفاوت دارد.

 

مشتری مداری: مهمترین اصل در جذب مشتری و سفارشات بیشتر و پرسودتر، مشتری مداری است. میزان درآمد شما به تعداد مشتریان شما بستگی دارد، پس روی این موضوع کاملا دقت کنید. 

 

بروز کردن اطلاعات و مهارت های شخصی: برای فردی که مرتب اطلاعات خود را با پیشرفت های تکنولوژی بروز می کند نگرانی برای آینده کاری وجود ندارد. اگر دائم در حال یادگیری مهارت های جدید باشید حتما به درآمدهای بالا می رسید.

 

ساعات کاری و میزان تلاش خود فرد: یکی دیگر از مهمترین عوامل در پیشرفت کاری هر فردی میزان تلاش اوست. اگر ساعات کاری بیشتری در روز را کار کنید و به جای منتظر نشستن، دائم به دنبال گرفتن سفارش های جدید و افزایش مشتری های خود باشید مسلما به درآمد عالی خواهید رسید. 

 

مراحل ورود به بازار کار,آینده شغل تعمیرات لوازم خانگی,راه های افزایش درآمد در شغل تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای تهران

 

بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در تهران 

با توجه به معیارهایی که پیشتر برای آموزش های اصولی معرفی کردیم می توان 3 آموزشگاه در تهران را برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی معتبر و قابل اعتماد دانست. این 3 آموزشگاه به ترتیب زیر است. 

 

آموزشگاه فنی سازان

آموزشگاه فنی سازان یکی از قدیمی ترین و نام آشناترین آموزشگاه های تهران در زمینه آموزش صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی است که یکی از بهترین دوره ها را در این زمینه در تهران برگزار می کند. 

 

شماره های تماس آموزشگاه:

02166900941

09359293340

 

آموزشگاه فنی پویان

آموزشگاه فنی پویان نیز یکی از آموزشگاه های شناخته شده در حوزه آموزش جامع تعمیرات لوازم خانگی است. این آموزشگاه با فراهم کردن کارگاه های مدرن و مجهز توانسته کارآموزان زیادی را جذب کند. 

 

شماره های تماس آموزشگاه: 

02166566140

09227538980

 

آموزشگاه برق و الکترونیک

آخرین پیشنهاد ما آموزشگاه برق و الکترونیک می باشد. این آموزشگاه با جذب اساتید باسابقه و آموزش عملی مهارت های مربوط به آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران رقابت سنگینی با دو آموزشگاه بالا دارد. 

 

شماره های تماس آموزشگاه: 

02166426156

09053854159

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی به سایت آموزشگاه برق و الکترونیک مراجعه فرمائید.

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------