هزینه صفحه آرایی چطور محاسبه می شود؟هزینه صفحه آرایی,محاسبه هزینه صفحه آرایی,نحوه محاسبه هزینه صفحه آرایی

نحوه محاسبه هزینه صفحه آرایی

 

هزینه صفحه آرایی بر اساس کارهایی که روی متن انجام می شود، اعلام خواهد شد. صفحه آرایی مقاله فارسی، صفحه آرایی مقاله انگلیسی، صفحه آرایی پایان نامه، صفحه بندی کتاب در ورد، صفحه بندی کتاب در ایندیزاین، صفحه آرایی مجله و صفحه آرایی روزنامه از جمله خدماتی هستند که در ایران تایپیست ارائه می شوند. هر کدام از این خدمات با هم تفاوت هایی دارند و بسته به زمانی که برای هر یک از آنها صرف می شود، دریافت تعرفه صفحه آرایی صورت می گیرد. اگر شما درخواست خدماتی در زمینه صفحه آرایی دارید، می توانید آن را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

 

هزینه صفحه بندی کامل کتاب شامل تعیین قطع آن، فهرست نویسی اتومات، مرتب کردن متن، پاراگراف بندی، گذاشتن تصاویر و جداول و نمودارها و فرمول ها، اصلاح نیم فاصله کلمات، انتخاب قطع کتاب، آماده سازی برای فیپا و آماده سازی برای اخذ مجوز ارشاد می شود. 

 

هزینه صفحه آرایی

هزینه صفحه آرایی پایان نامه نیز شامل تنظیم کامل پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه، مرتب کردن متن، پاراگراف بندی، قید شماره صفحه، فاصله چپ و راست و  بالا و پایین، فهرست نویسی اتومات و تنظیم شماره شکل ها و جداول و نمودارها می شود. هزینه صفحه بندی مقاله نیز به نوع مقاله و زبان آن بستگی دارد. در کل، هزینه صفحه بندی با توجه به حجم، موضوع و زبان متن و مدت زمان درخواستی برای انجام دادن کار محاسبه می شود.

 

تفاوت هزینه صفحه آرایی سفارشات آنلاین با حضوری

هزینه صفحه آرایی در سفارشات آنلاین با حضوری یکسان است. حتی می توانید به این نکته مهم توجه داشته باشید که برای ثبت سفارش صفحه آرایی به مراجعه حضوری هیچ نیازی نیست. شما می توانید برای جلب اطمینان از کار در ایران تایپیست به جای مراجعه با مشاوران مجموعه تلفنی صحبت کنید و اطلاعات لازم را از آنها به دست آورید. این مجموعه مدعی دریافت کمترین هزینه برای صفحه آرایی است و این مسئله به هیچ عنوان در کیفیت کار تأثیر نگذاشته است.

 

یکی از دلایل ارزان بودن هزینه صفحه آرایی در این مجموعه به خدمت گرفتن بیش از  3000 صفحه آرا است که در تمام نقاط کشور و به صورت دورکاری با این مجموعه همکاری می کنند. از آنجا که صفحه آراها همیشه کار دارند، به دریافت هزینه کمتر راضی هستند.

 

قبل از چاپ کردن کتاب، برای ثبت سفارش صفحه آرایی به صورت آنلاین نیز کافی است در وب سایت این شرکت ثبت نام کنید و بعد از آن با وارد شدن به بخش صفحه آرایی کار خود را با درج تمام اطلاعات لازم آپلود کنید و در نهایت نیز با دریافت فاکتور و اعلام هزینه، کار صفحه آرایی آغاز خواهد شد.

 

چطور به کیفیت صفحه آرایی ارزان اعتماد کنیم؟

گفتیم که صفحه آرایی در نرم افزارهای مختلف انجام می شود. ارزان ترین هزینه صفحه آرایی در نرم افزار ورد گرفته می شود. این نرم افزار تمام امکانات لازم و کافی برای یک صفحه بندی کامل را دارا است. در آن می توان اندازه صفحات را به طور دقیق مشخص کرد. امکان درج شماره صفحه در هر جای صفحه و با فرمت های خاص وجود دارد. همچنین، امکان درج سرصفحه و پاصفحه نیز با این نرم افزار ایجاد شده است.

 

در ضمن، با نرم افزار ورد می توان فهرست کتاب یا پایان نامه را به طور اتومات استخراج کرد. به علاوه می توان پاصفحه های متن را در آن درج کرد. حتی پی نوشت ها را به طور مرتب در آخر متن قرار داد. برای مرتب کردن و شماره گذاری جدول ها و نمودارها و تصویرها نیز امکاناتی در این نرم افزار وجود دارد که با استفاده از آنها می توان این موارد را در متن جایگزین کرد.

 

درست است که صفحه آرایی با ورد ارزان تر از ایندیزاین است که کارهای گرافیکی بیشتری در آن قابل انجام است، اما ورد نیز از امکانات خوبی برای صفحه آرایی برخوردار است. ارزانی هزینه صفحه آرایی در ورد به دلیل قابل اعتماد نبودن آن نیست. صفحه آرایی در ایندیزاین بیشتر برای متن هایی که عکس در آنها به کار رفته است و مجله هایی که فضای اجرای کارهای گرافیکی وجود دارد، مناسب است.  

 

هزینه صفحه آرایی شامل چه چیزهایی می شود,تفاوت هزینه صفحه آرایی,تفاوت هزینه صفحه آرایی سفارشات آنلاین با حضوری

صفحه آرایی کتاب

 

چگونگی تحویل فوری سفارشات صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب مراحل مختلفی دارد. در زمان سفارش باید بدانید که متن شما به چه کارهایی برای صفحه آرایی نیاز دارد. در ابتدا باید قطع کتاب مشخص شود. قطع بیشتر کتاب های علمی و دانشگاهی وزیری، کتاب های داستان و رمان رقعی و کتاب های تست و آموزشی رحلی است. البته قطع های دیگری مانند خشتی و بیاضی نیز وجود دارد که بسته به سلیقه و درخواست و نیاز مشتری انتخاب می شوند. 

 

پس از آن باید درباره نحوه صفحه آرایی تصمیم گرفته شود. فصل بندی و بخش بندی های کتاب و این که چه عناوینی در صفحه های فرد و زوج کتاب برای سرصفحه برگزیده شوند و همچنین درباره نحوه شماره گذاری و چینش جدول ها و نمودار و تصویرها تصمیمات لازم گرفته شود. 

 

با توجه به تخصص صفحه آراهایی کتاب که در مجموعه ایران تایپیست کار می کنند، در صورت داشتن عجله و فرصت کم می توانید تنها توضیحات کوتاهی را به صفحه آرا بدهید و آنها خودشان به تمامی امور آشنایی دارند و کار صفحه آرایی را به بهترین شکل پیش می برند. در صورت لزوم می توانید در بخش بحث و گفتگو در پنل کاربردی خود با ارتباط داشته باشید و درباره کار با او صحبت کنید. در صورت داشتن عجله در کار، حتماً زمان مورد نظر خود را به مشاوران اعلام کنید و هزینه صفحه آرایی بیشتر از زمانی است که در زمان معمولی کار به شما تحویل داده شود.

 

صفحه آرایی در نرم افزارهای مختلف,صفحه آرایی کتاب,محاسبه صفحه آرایی کتاب

سفارش آنلاین صفحه آرایی

 

چگونگی ثبت سفارش آنلاین صفحه آرایی برای متون حجیم

هزینه صفحه آرایی برای متن هایی که حجیم هستند ممکن است زیاد تمام شود و پرداخت کردن یک باره آن فرد سفارش دهنده را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل نیز برای کارهایی که حجم آنها زیاد است، امکان پرداخت هزینه به صورت قسطی ایجاد شده است. یعنی می توان بخشی از هزینه را در ابتدای کار پرداخت کرد و بخش های دیگر را در حین کار و بعد از پایان کار پرداخت. البته اگر متن های حجیم تصویر و جدول و فرمول و نمودار نداشته باشند، برای صفحه بندی آنها زمان زیادی صرف نخواهد شد. اما در کل متن نیاز به تنظیمات ویژه ای دارد که باید زمان کافی برای دقیق انجام شدن آنها به صفحه آرا داده شود. 

 

برای سفارش صفحه آرایی به صورت آنلاین در ایران تایپیست می توانید به نشانی https://irantypist.com/ مراجعه کنید. سعی شده است که در تمام بخش های سایت به سؤالات متداول شما درباره صفحه آرایی پاسخ داده شود، اما برای دریافت مشاوره در زمینه صفحه بندی کتاب و مجله و پایان نامه و هزینه صفحه آرایی می توانید با تلفن مشاوران این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,تبلت و کتابخوان ، لپ تاپ ،کامپیوتر، لوازم جانبی(کامپیوتر - لپ تاپ - تبلت)

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024