اخبار پزشکی


کرونا,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

شناسایی ۲۸۸ بیمار جدید کرونایی/ ۸ فوتی در شبانه روز گذشته

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۸ بیمار کرونایی در کشور فوت شدند. به گزارش مهر، از دیروز تا امروز ۲۸ اردیبهشت…

دریافت رژیم آنلایندریافت رژیم آنلاین,دریافت رژیم آنلاین-راسپینا کلاب,دریافت رژیم آنلاین راسپینا کلاب

دریافت رژیم آنلاین-راسپینا کلاب

 

رژیم آنلاین چیست ؟

شرایط کرونا باعث شد خدمات آنلاین نسبت به گذشته خیلی فراگیر تر بشود تا همه افراد بتوانند از اقصی نقاط ایرن از طریق آنلاین اغلب نیاز های خودشان را برطرف کنند.

 

مجموعه راسپینا با جمع آوری متخصصان تغذیه و گر وهی از قهرمانان ورزشی و اساتید روانشانی مجموعه ای راه اندازی کرده اند که بتواند به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای خدمات انواع رژیم های غذایی  و برنامه های تمرینی برای افراد عادی و یا کسانی که به صورت حرفه ای می خواهند ورزش بکنند فراهم کند.

 

تفاوت رژیم آنلاین و رژیم حضوری چیست ؟

شاید دسترسی شما به متخصان تغذیه و یا مربیان ورزشی حرفه ای برای تهیه رژیم غذایی مناسب و یا مشاوره ورزشی خیلی سخت باشد. یا ممکن است به سختی بتوانید  یک بار مشاوره بگیرید. تجربه نشان داده به علت عدم دسترسی به کارشناسان پس از گذشت چند روز با از دست دادن انگیزه در طول رژیم غذایی و یا ورزشی  شما بعد مدت کوتاهی این شرایط را رها می کنید.

 

کارشناسان تغذیه در مجموعه ما در کنار شما خواهند بود. به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد . روانشناسان مجموعه ما به شما کمک خواهند کرد تا انگیزه شما در طول رژیم غذایی حفظ شود. و مهم ترین بخش که تا به حال باعث عدم موفقعیت شما شده یعنی تغییر عادات های غلط غذایی شما را تصحیح کرده تا بعد از پایان رژیم غذایی شما در وزن ایده آل خود ثابت بمانید.

 

ما بهترین مربیان ورزشی در راسپینا کلاب کنار هم جمع کرده ایم.تا با تنظیم برنامه های  ورزشی و مشاوره تمرینی پاسخگوی نیاز های شما عزیزان باشند.

 

تمامی این موارد باعث می شود شما در کوتاه ترین زمان به صورت کاملا علمی و اصولی به دور از هر گونه آسیب جسمی و روحی به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به نتیجه نهایی که همان  تناسب اندام ایده ال خود است برسید.

 

شاید به دست آوردن همه این موارد در کنار هم  برای شما عزیزان که در سراسر ایران زندگی می کنید  خیلی سخت و یا در صورت امکان بسیار پر هزینه باشد. ما در راسپینا کلاب شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید با کمترین هزینه  از تمام این خدمات با دریافت رژیم آنلاین بهره مند شوید.

 

 باید توجه داشته باشید همانطور که شما یک شبه به وزن کنونی نرسیده اید و عادات های غلط غذایی در طول سالیان باعث این وضعیت در بدن شما شده برای ایجاد تغییر فقط نیاز به داشتن یک برنامه غذایی نیست.

 

همه شما بار ها و بار ها در طول زندگی رژیم غذایی گرفته اید. ولی بعد از گذشت چند هفته و یا چند ماه دوباره به شرایط قبلی خود برگشته اید . به جرات می توان گفت در بسیاری از موارد شرایط کنونی بدن شما بد تر از آخرین رژیم غذایی شما شده است. ما به شما کمک خواهیم کرد با بررسی شرایط جسمی و روحی شما یک رژیم تخصصی برای شما طراحی کنیم.

 

رژیم آنلاین چیست,رژیم آنلاین,تفاوت رژیم آنلاین و رژیم حضوری

رژیم آنلاین راسپینا کلاب

 

مزیت های رژیم آنلاین راسپینا کلاب

طراحی رژیم اختصاصی برای هر شخص

بعد از بررسی شرایط جسمی و روحی شما  و مشخص کردن زمان تقریبی رسیدن به تناسب اندام و با بررسی علاقه مندی های غذایی شما رژیم غذایی شما توسط متخصصین در راسپینا کلاب طراحی خواهد شد.

 

ارتباط با کارشناسان تغذیه مجموعه

کارشناسان تغذیه در کنار شما خواهند بود تارسیدن به هدف نهایی شما که همان تناسب اندام می باشد. پاسخ به سوالات و راهنمایی شما در طول دوره رژیم غذایی میزان موفقیعت شما را در طول رژیم بسیار بیشتر خواهد کرد.

 

ارتباط با مشاوران روانشناسی مجموعه

شاید شما بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده باشید. بزرگترین عامل شکست در رژیم های غذایی از دست دادن انگیزه افراد در طول رژیم های غذایی می باشد. کارشناسان روانشناسی ما در کنار شما خواهند بود تا حصول نتیجه لازم.

 

مربیان ورزشی

حضور قهرمانان و مربیان ورزشی در راسپینا کلاب باعث شده تا با تهیه و تنطیم برنامه تمرینی و پیگیری روند انجام آن در کنار شما باشند.

 

راهنمایی و مشاوره در باره استفاده از مکمل های غذایی و ورزشی برای افردای که به صورت حرفه ای ورزش می کنند.

 

سوالات متداول

رژیم های آنلاین به چه صورت تهیه و تنظیم می شوند؟

شما ابتدا با فرم اولیه و پرسشنامه را تکمیل می کنید سپس کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و بر اساس شرایط جسمی و روحی شما و سلیقه های غذایی برنامه رژیم شما به صورت اختصاصی تنظیم می شود.در طول رژیم شما به صورت آنلاین با کارشناسان و متخصصان مجموعه در تماس خواهید بود.

 

چه مدت زمان لازم است تا نتیجه دلخواه را از رژیم آنلاین خود بگیریم؟

با توجه به شرایط جسمی و روحی شما، انتظارات و توانایی هر فرد کاملا متفاوت است.پس از  بررسی های لازم با توجه به صلاح دید متخصص تغذیه نسبت به  وضعیت بالینی شما زمان مناسب برای رسیدن به وزن ایدهآل مشخص می شود.تمام سعی ما در راسپینا کلاب حفظ سلامتی شما است. ما به شما قول می دهیم با رعایت برنامه تنطیم شده برای شما در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسید.

 

رژیم آنلاین لاغری

به احتمال زیاد الان که در حال مطالعه این صفحه هستید مثل خیلی از افراد دیگه تا به حال تجربه چندین بار رژیم غذایی را داشته اید.من هم مثل شما بارها رژیم های غذایی مختلف را امتحان کرده ام.   در بعضی از مواقع خیلی زود خسته شدیم و رها کرده ایم و در بعضی ا ز مواقع چند ماهی رژیم گرفتیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم ولی متاسفانه باز اتفاق همیشگی برای ما افتاده رها کردن رژیم غذایی و  کم کم برگشت به وضعیت قبلی چه بسا در بسیاری از موارد بدتر از قبل هم شده ایم.

 

به راستی مشکل عدم موفقیت در رژیم های لاغری چیست ؟

ما پس از برسی فروان ما به این نتیجه رسیدیم محدود کردن لذت ها در زندگی سخت است. ما برای بدست آوردن نتایج مطلوب در زندگی حتما باید از لذت های خودمون کم کنیم.

 

به طور مثال شما برای موفقیت در کنکور باید شب بی خوابی بکشید،و تلاش خیلی بیشتری نسبت به قبل انجام بدهید.اگر خیلی آدم با هوش و زرنگی باشیددر یکسال سخت با برنامه ریزی درست به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 

این شرایط در همه امور زندگی برقرار هست به طور مثال اگر کمی دقت کرده باشید. همه ما به موسیقی علاقه مندیم و کلاس موسیقی ثبت نام کرده ایم خیلی از هم سن و سال های ما هم همین طور ولی چند نفر نتیجه گرفتن خیلی خیلی کم و ساز های ما الان بخشی از دکور خانه را تشکیل داده است.

 

حالا همه این موارد گفتیم که به یک نتیجه برسیم من به شما قول می دهم که رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده ال با رژیم غذایی از همه این موارد ساده تر است. فقط احتیاج به برنامه ریزی درست و حفظ انگیزه در طول مسیر و اصلاح خطاها و اشتباهات رایج دارد.

 

ما تمام موانعی که باعث می شد، نتوانیم در رژیم های غذایی نتیجه لازم را بگیریم بررسی کرده ایم. با جمع آوری یک تیم از متخصصین تغذیه، مربیان ورزشی حرفه ای و اساتید روانشانسی در کنار شما خواهیم بود.

 

رژیم آنلاین چیست,رژیم آنلاین,تفاوت رژیم آنلاین و رژیم حضوری

راسپینا کلاب مرکز تخخصی رژیم های لاغری و ورزشی

 

راسپینا کلاب مرکز تخصصی رژیم های غذایی و ورزشی در ایران

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------