کدام روش رفرنس نویسی را انتخاب کنیم؟



رفرنس نویسی برای پژوهش ها، پایان نامه ها و پروپوزال ها و کتاب ها در تمام رشته های دانشگاهی و مقاطع تحصیلی لازم است. این کار به دلیل حساسیت هایی که دارد باید به متخصصان سپرده شود. مجموعه ای مانند ایران تایپیست که در آن محققان حرفه ای مشغول به کار هستند می تواند مرجعی مناسب برای انجام چنین کاری باشد. در این مرکز از بهترین و مناسب ترین نرم افزارهای کاربردی برای رفرنس دهی متون استفاده می شود. نرم افزارهایی که برای رفرنس گذاشتن درون متنی و برون متنی به کار می روند هر جایی از قبیل دانشگاه ها و مجله ها روش و الگوی مخصوص به خود را برای این کار دارند.   

 

روش رفرنس نویسی,انتخاب روش های رفرنس نویسی,انتخاب روش رفرنس نویسی

رفرنس نویسی

 

روش رفرنس نویسی سریع و کاربردی

رفرنس نویسی برای مقاله ها و کتاب ها و پژوهش ها و پایان نامه ها به شکل های مختلفی صورت می گیرند. برای این کار سبک های مختلفی وجود دارد که هر کدام الگوی مربوط به خود را دارند. به عنوان مثال، شیوه رفرنس دهی شیکاگو که بسیار هم مرسوم است، در انتهای متن ها به کار می رود. این روش استاندارد بیشتر برای متن هایی با موضوعات تاریخی کاربرد دارد. برای هر نقل قول از هر کتابی از یک شماره استفاده می شود. توضیحات می توانند تحت عنوان پی نوشت و برون متنی آورده شوند. از آنجا که بیشتر دانشجویان و محققان مشکل زمان در تحویل دادن تحقیقات و پایان نامه های خود دارند، بهتر است برای این کار از افراد متخصص کمک بگیرند. 

 

انجام رفرنس نویسی باید مطابق با الگویی خاص انجام شود. افراد حرفه ای و باتجربه در ایران تایپیست با همه شیوه های این کار آشنایی دارند و می توانند کاری با کیفیت و در کمترین زمان ممکن را به شما تحویل دهند.

 

فرق رفرنس نویسی مقاله با کتاب

رفرنس نویسی به شکل ها و شیوه های مختلفی انجام می گیرد. از آنجا که ماهیت کتاب ها و مقاله ها با هم متفاوت است، روش رفرنس دهی نیز در آنها با هم فرق دارد. یکی از شیوه هایی که برای مقاله استفاده می شود اِی پی اِی است. برای رفرنس دهی برای کتاب هم بیشتر شیوه ام ال اِی کاربرد دارد. استناد در این شیوه برای هر منبع دارای دو بخش است که یک بخش در متن اصلی و یک بخش هم در انتهای متن آورده می شود. بخشی که در متن اصلی گنجانده می شود دقیقاً بعد از متن استناد شده می آید که اطلاعاتی شامل نام خانوادگی نویسنده و شماره صفحه ای که متن از آن برداشته شده است می شود که در داخل پرانتز قید می شوند. جزئیات بیشتر نیز در انتهای کتاب آورده خواهند شد.

 

روش رفرنس نویسی سریع و کاربردی,رفرنس نویسی,کاربرد رفرنس نویسی

انجام رفرنس نویسی

 

چگونگی رفرنس نویسی برای متون حجیم

رفرنس نویسی برای متن های حجیم به دلیل زمان بر بودن بهتر است به ساده ترین شکل انجام شود. از هر سبکی می توان برای این کار استفاده کرد. اما بهترین کار کمک گرفتن از افراد حرفه ای در ایران تایپیست است. افرادی که با تمام شیوه های این کار آشنایی کامل دارند و می دانند که کدام یک برای این کار از همه مناسب تر است. آنها به عنوان مثال می دانند که برای متن پزشکی بهتر است از روش رفرنس دهی اِی ام اِی استفاده کنند که در کنار متن ارجاع داده شده یک شماره آورده می شود که با آوردن این شماره در قسمت منابع و ارجاعات جزئیات و اطلاعات کامل قید می شود. 

 

از آنجا که رفرنس نویسی برای متن های حجیم کار بسیار وقت گیرتری است، کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای که سال ها است به این کار مشغول هستند و با روند کار آشنایی کامل دارند، می تواند این کار را ساده تر کند و به آن سرعت ببخشد. البته بسته به این که این متن حجیم کتاب باشد یا مقاله هم بر روش کار آن اثرگذار خواهد بود. اما برای هر یک از آنها روش های استانداردی وجود دارد که ممکن است برای افراد غیر حرفه ای کار دشواری باشد، اما برای حرفه ای ها ساده است.

 

واسپاری آنلاین رفرنس نویسی

انجام دادن کار رفرنس نویسی را می توان به طور آنلاین به دیگران واگذار کرد. مرکزی مانند ایران تایپیست که دارای سایتی برای پذیرش تمام امور مربوط به رفرنس دهی است می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. کافی است در این سایت ثبت نام کنید و در پروفایلتان نوع سفارش خود را بنویسید. مهم نیست که حجم کار شما چقدر است، چه نوع کاری است و یا چقدر برای این کار زمان دارید. دیگر نیازی نیست حتماً وقت زیادی را صرف رفت و آمد بکنید. کافی است اطلاعات دقیق کار را در سایت بارگذاری کنید. 

 

از آنها که افرادی که برای این کار استخدام شده اند مراحل سختی را پشت سر گذاشته اند و بیشتر آنها دانشجویانی از رشته های مختلف و در مقاطع تحصیلی متفاوت اند، با تمام پستی و بلندی های این کار کاملاً آشنایی دارند و می دانند که چطور با دقت و سرعت بیشتری کار با کیفیت به شما تحویل بدهند. در ضمن، امکان تعامل با فردی که قرار است برای شما کار رفرنس نویسی را انجام دهد در تالار بحث و گفت و گو در نظر گرفته شده است. حتی می توانید از آنها یک نمونه کار بخواهید و بعد از تأیید شما کار ادامه خواهد یافت. 

 

انجام رفرنس نویسی,چگونگی رفرنس نویسی برای متون حجیم,واسپاری آنلاین رفرنس نویسی

سفارش رفرنس نویسی

 

تعیین قیمت سفارش رفرنس نویسی

قیمت رفرنس نویسی به طور معمول با توجه به حجم متن و زمانی که کار باید انجام شود و همچنین سبکی که برای این کار در نظر گرفته می شود تعیین می شود. در واقع، هر سبکی و استفاده از هر نرم افزاری قیمت مخصوص به خود را دارد. برای افرادی که حجم کار آنها زیاد است تخفیف های ویژه همراه با پرداخت هایی به شکل های منصفانه در نظر گرفته شده است. پرداخت ها در دو مرحله انجام می شود و تنها 60 درصد در ابتدای کار گرفته می شود. از آنجا که بیشتر کسانی که نیاز به رفرنس دهی دارند دانشجو هستند، در تعرفه های مجموعه ایران تایپیست به این مسئله توجه شده است. برای این که بتوانید از این مزایا برخوردار شوید، کافی است به این نشانی https://irantypist.com/ مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید. 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023