لینک پرداخت روشی برای فروش آنلاین محصولاتلینک پرداخت روشی ساده، امن و سریع برای دستیابی به فروش آنلاین محصولات و خدمات شما
درگاه پرداخت,فروشگاه اینترنتی,فروش آنلاین

لینک پرداخت

 

آیا می‌توانید فروشگاه آنلاینی را بدون درگاه بانکی تصور کنید؟ وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف برای تبدیل شدن به فروشگاه آنلاین، الزاما نیاز به درگاه بانکی دارند. تمرکز لینک پرداخت، همان‌طور که نام آن مشخص است، بر روی پرداخت است. این سرویس مشکل پرداخت آنلاین را برای کسب‌وکارهای که دارای سایت نیستند را به خوبی حل کرده است. شرکت‌های پرداخت یار که ارائه دهنده خدمات پرداخت مانند لینک پرداخت هستند، سعی کرده‌اند با توسعه نرم‌افزاری شرایط ایجاد محصول و داشتن فروشگاه اینترنتی ساده را برای کاربران خود نیز فراهم آوردند. یعنی شما با دریافت خدمات علاوه بر تسهیل در پرداخت، امکان داشتن فروشگاه آنلاین ساده را نیز خواهید داشت.

 

طبیعی است که فروشگاه اینترنتی ارائه شده توسط این شرکت‌ها قابل مقایسه با فروشگاه‌سازها و وب سایت نخواهد بود و امکانات فراوانی که سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. اما نکته حائز اهمیت آن اینجاست که هر کسب‌وکاری در نهایت به درگاه پرداخت برای فروش آنلاین نیاز دارد و با استفاده از لینک پرداخت علاوه بر اتصال به شبکه بانکی، فروشگاه ساده‌ای برای ارائه محصولات خود خواهید داشت. دیگر مزیت استفاده از لینک پرداخت برای داشتن فروشگاه اینترنتی رایگان بودن آن است و شما با یک تیر دو هدف را نشانه خواهید رفت.

 

لازم به ذکر است، در زمان استفاده از درگاه پرداخت برای سایت و ... شما کارمزدی را برای هر تراکنش موفق پرداخت خواهید کرد که کارمزد اصولا 1 درصد تا سقف 6 هزارتومان است. در این مقاله تلاش می‌کنیم ویژگی‌های لینک پرداخت را بررسی و معرفی کنیم.

 

لینک پرداخت چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

لینک پرداخت را به عنوان درگاه بانکی بدون سایت می‌شناسیم. شرکت‌های پرداخت‌یار مانند رایان پی به کسب‌وکارهای مختلف لینک پرداخت ارائه می‌کنند. لینک پرداخت، سرویس مالی بسیار محبوبی در میان صاحبان فروشگاه‌های ‌آنلاین در شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود. اما این سرویس چه ویژگی‌هایی دارد؟ این سرویس شامل لینک الکترونیکی کوتاهی است که کاربر با کلیک روی آن به سادگی وارد صفحه‌ی پرداخت خواهد شد و امکان انجام تراکنش مالی را خواهد داشت. لینک پرداخت به طور مطلق نیازی به هیچ‌گونه نرم افزار جانبی ندارد و مستقیما در اختیار کسب‌وکارهای آنلاین قرار می‌گیرد. گفتنی است که دریافت لینک پرداخت رایان پی کاملا رایگان است و راه‌اندازی و استفاده از آن نیز فرآیندی بسیار ساده دارد. در واقع لینک پرداخت می‌تواند یک کسب‌وکار ساده را به فروش آنلاین مجهز کند.

 

لینک پرداخت,فروشگاه آنلاین بدون درگاه بانکی,خرید و فروش آنلاین

لینک پرداخت محصول

 

با وجود سرویس لینک پرداخت برای داشتن فروش آنلاین، فعالیت در بستر یک پلتفرم مشخص الزامی نخواهد بود. شما می‌توانید صرفا به کمک ویژگی‌های منحصربفرد درگاه پرداخت، فروشگاه آنلاین رایگان ساده نیز داشته باشید. منظور از رایگان این است که دیگر نیازی به هزینه دادن برای خرید دامنه، طراحی سایت، هزینه هاست و ... نخواهید داشت؛ فقط کافی است خدمات یا محصولاتی برای ارائه داشته باشید. در واقع اگر به مشتریان هدف خود دسترسی دارید، می‌توانید با ارسال آدرس هر محصول، علاوه بر معرفی محصولات و خدمات خودتان در قالب فرم پرداخت/صفحه پرداخت، فروش آنلاین بسیار ساده‌ای را تجربه کنید. پنل مدیریتی لینک پرداخت دارای قابلیت‌های کاربردی فوق‌العاده‌ای است که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 

مدیریت فروشگاه آنلاین

در پنل مدیریتی لینک پرداخت گزینه‌ای وجود دارد تحت عنوان مدیریت محصول که به شما امکان می‌دهد آیتم‌های مربوط به ایجاد محصول، قیمت گزاری، گزارش فروش، کد تخفیف و... را برای هر محصول/خدمات شخصی‌سازی کنید. این آیتم‌های مدیریت محصول می‌توانند فروش آنلاین برای هر محصول شما ایجاد کنند که نیاز به هیچ‌گونه بستر ثابتی نخواهد داشت.

 

در واقع شما با استفاده از این ویژگی‌ها محصولات و خدمات خودتان را از طریق متن، تصاویر و ... به مخاطبان معرفی می‌کنید و سپس صفحه مخصوص را که حالا دیگر در حکم یک کاتالوگ هوشمند با قابلیت پرداخت آنلاین است برای جمعی از مخاطبان‌تان ارسال می‌کنید. محدودیتی برای ساخت و ایجاد محصول نخواهید داشت و می‌توانید در ازای هر محصول یا خدمت ارائه شده، لینک پرداخت مخصوص آن را تهیه و ارسال کنید‌. لینک پرداخت روشی ساده، امن و سریع برای دستیابی به فروش آنلاین محصولات و خدمات شما است.

 

فروشگاه اینترنتی رایگان, داشتن فروشگاه اینترنتی رایگان, لینک پرداخت محصول

تنظیمات مدیریت محصول با لینک پرداخت

 

سرویس لینک پرداخت رایان‌پی در کنار امکان برخورداری از فروشگاه آنلاین رایگان که برای پذیدندگان این سرویس ایجاد می‌کند، خدمات و امکانات جانبی مدیریت کسب‌وکار را نیز در قالب پنل مدیریتی لینک پرداخت به کاربران ارائه می‌نماید. شما می‌توانید بی‌نهایت محصول/خدمات با لینک پرداخت ایجاد نمایید با قراردادن محصولات در کنار هم فروشگاه اینترنتی با پرداخت آنلاین را داشته باشید.

 

گزارشگیری

برای نمونه امکان گزارشگیری از تمام تراکنش‌ها یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های پنل مدیریتی لینک پرداخت رایان‌پی است. از طریق این قابلیت شما می‌توانید اشراف کاملی به میزان فروش و جزییات واریزی‌ها داشته باشید، بنابراین امکان آنالیز فرآیندهای فروش آنلاین برای شما مقدور خواهد شد تا در اتخاذ تصمیمات بعدی عملکرد بهتری داشته باشید.

تسهیم

 

از جمله خدمات جانبی دیگری که در مدیریت فروش آنلاین به شما کمک خواهد کرد، تسهیم وجوه واریزی است. قابلیت تسهیم لینک پرداخت در واقع به شما اجازه می‌دهد بر اساس پیش‌فرض‌های هوشمند از پیش تعیین شده، سهم مشخص شرکاء کاری خود را به صورت خودکار در موعدهای مقرر پرداخت کنید.

 

کیف پول دیجیتال

کیف پول دیجیتال نیز دیگر قابلیت‌های جانبی پنل مدیریتی درگاه پرداخت است. کیف پول ابزاری برای یک پرداخت امن، سریع و بی‌دردسر است. شما می‌توانید از طریف کیف پول عملیات تسهیم را انجام دهید و یا از طریق امکان کیف به کیف پول به حساب دیگران واریز کنید‌.

 

بازاریابی موثر

اکنون که فروش آنلاین رایگان برای شما فراهم شده است، بهتر است از دیگر پتانسیل‌های این سرویس مالی نیز بهره ببرید. شما می‌توانید آدرس هر محصول را در هر پلتفرمی به اشتراک بگذارید و یا از طریق هر پیام‌رسانی آن‌را هم‌رسانی کنید. بنابراین اگر آیتم‌های مالی حرفه‌ای و مناسبی را به کمن فرم پرداخت این سرویس بسازید و از طرق مختلف در معرض دید مخاطبان هدف محصولات و خدمات خود قرار دهید، به طور قطع به افزایش فروش خواهید رسید.

 

برای نمونه ارسال فرم پرداخت محصولات در کانال‌های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی پربازدید و یا ارسال فرم‌های پرداخت از طریق ایمیل و یا بسته‌های پیامکی نیز راهکارهای دیگری برای بازاریایی موثر با لینک پرداخت خواهد بود.

 

نحوه دریافت لینک پرداخت

یکی از مزایای مهم سرویس لینک پرداخت، مستتر در نحوه‌ی دریافت این سرویس است. فرآیند بسیار ساده و بدون پیچیدگی درخواست و دریافت لینک پرداخت نیز نکته‌ی بسیار مهمی است که باید به آن اشاره کنیم. عدم نیاز به اینماد یا همان نماد الکترونیکی اعتماد که خود فرآیند پیچیده و زمان‌بری است از جمله ویژگی‌های مهم این سرویس به شمار می‌رود. شما می‌توانید تنها با عبور از مراحل ساده‌ی ثبت نام و سپس احراز هویت، در مدت 24 ساعت درگاه پرداخت دریافت کنید.

 

درخواست لینک پرداخت

 

کلام پایانی

در میان تمام سرویس‌های الکترونیکی مالی لینک پرداخت کاربرد فراوانی نزد کاربران دارد. پذیرندگان این سرویس می‌توانند به سادگی از طریق قابلیت‌های آن، فروشگاه آنلاین رایگانی ایجاد کنند و از طریق فروش آنلاین، آن هم بدون نیاز به هیچ‌گونه پلتفرم ثابت به کسب درآمد برسند. لینک پرداخت رایان‌پی، به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین پرداخت‌یارهای کشور قابلیت‌های مدیریتی و بازاریای بسیار کاربردی را نیز در اختیار پذیرندگان قرار خواهد داد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022