زندگینامه علی رحمانی Ali Rahmani (مراد علی رحمانی)، کارآفرین و سرمایه گذار موفق ایرانی در اروپاعلی رحمانی,بیوگرافی علی رحمانی

 

 

علی رحمانی (Ali Rahmani) یک کارآفرین ایرانی، سرمایه گذار املاک و مستغلات در اروپا و مدیر عامل و بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H Co.) می باشد که هم اکنون در کشور موناکو سکونت دارد، او از ایرانیان موفق ساکن در اروپاست که موفقیت های بسیار بزرگی کسب نموده و یک کمپانی بیلیون یورویی به نام (R&H Co.) تاسیس نموده و به یکی از ثروتمندترین افراد ایرانی در خارج از کشور و اروپا تبدیل گردیده است.

در ادامه مطلب زندگینامه علی رحمانی با ما همراه باشید.

زندگینامه علی رحمانی (مراد علی رحمانی)

سرگذشت علی رحمانی در مهاجرت علی رحمانی به اروپا

 

 

عکس کودکی علی رحمانی,زندگینامه علی رحمانی

 

علی رحمانی  Ali Rahmaniدر تاریخ 28 ام شهریور ماه سال 1375 (1996.09.19) در شهرستان آمل متولد شد، او در خانواده ای بزرگ شده و پرورش یافته که از لحاظ درآمدی در سطح بسیار عالی قرار داشته است.

 

علی رحمانی اکنون یکی از موفق ترین و ثروتمندترین ایرانیان ساکن در اروپاست و هلدینگ رحمانی R&H Co.)) با دیدگاه های استراتژیک و هدفمند علی رحمانی توانسته به یکی از هلدینگ های بسیار موفق در اروپا تبدیل شود.

 

علی رحمانی  Ali Rahamniمتخصص در زمینه های ساخت و ساز، مشاوره و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اروپا و همچنین واردات و صادرات و ترانزیت کالا در سطح جهانی می باشد که توانسته است به موفقیت های بسیار بزرگی در اروپا دست یابد و تبدیل به ثروتمندترین سرمایه گذار ایرانی در اروپا شود.

 

علی رحمانی  Ali Rahmaniدر سال 2009 تصمیمش را برای مهاجرت به اروپا و کشور فرانسه گرفت و به تحصیلات خود در رشته حقوق تجارت بین الملل ادامه داد. علی در سال 2011 به اسپانیا نقل مکان و در سال 2013 به مجارستان مهاجرت کرده و در نهایت توانست در رشته حقوق تجارت بین الملل فارغ التحصیل شود.

  

تصاویر علی رحمانی,بیوگرافی علی رحمانی

  

علی رحمانی پس از فارغ التحصیلی ، فعالیت های گسترده ای را در زمینه واردات و صادرات و ترانزیت کالا به اقصی نقاط دنیا آغاز کرد و از این طریق موفق شد به سود و ثروت سرشاری دست یابد.

عمده کالا هایی که علی رحمانی در صادرات و واردات و ترانزیت آن به سایر کشور ها نقش داشته شامل دارو، تجهیزات و لوازم پزشکی ، تجهیزات آلومینیومی و ... می باشد.

علی رحمانی همراه با موفقیت در زمینه صادرات و واردات و ترانزیت کالا، در صنعت املاک و مستغلات در اروپا و کشور مجارستان وارد شد و شروع به سرمایه گذاری های گسترده در املاک و مستغلات در کشور مجارستان کرد و در ادامه مسیر این تلاش ها نیز با موفقیت های چشمگیری همراه بود.

 

علی رحمانی  Ali Rahmaniتوسعه سرمایه گذاری های خود را پس از کشور مجارستان در کشوراسپانیا آغاز کرد و اولین شهری که در آن به سرمایه گذاری پرداخت شهر بارسلونا بود و در نهایت پس از موفقیت هایی که در این زمینه در طول سال ها برای او رخ داد در نهایت سرمایه گذاری های خود را در شهر ماربیا (Marbella) تداوم بخشید.شهر ماربیا یکی از بهترین شهر های اروپا از نگاه ثروتمندان و افراد مشهور و مشاهیر اروپا می باشد که بهترین گزینه برای زندگی، سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد.

  

مراد علی رحمانی کارآفرین,بیوگرافی مراد علی رحمانی

 

 دیدگاه های برنامه ریزی شده و هدفمندی که علی رحمانی برای هلدینگ رحمانی (R&H Co.) به ارمغان آورد باعث گردید که این هلدینگ به یک نیروی سرمایه گذاری جوان و بسیار ممتاز تبدیل شود که هم اکنون ارزش سرمایه گذاری های آن از میلیارد ها یورو فراتر رفته است، علی رحمانی در مورد پروژه ها و قرارداد هایی که هلدینگ رحمانی Rahmani Holding  (R&H Co.)تاکنون در آن مشارکت داشته بسیار گزینشی عمل می کند که همین امر باعث گردیده است تا به عنوان یکی از مجموعه های بسیار معتبر در عرصه سرمایه گذاری شناخته شود. 

 

در سال 2022 هلدینگ رحمانی توسعه ساخت و ساز ها و قرارداد های تجاری و مسکونی خود را به یکی از کشور های بسیار لوکس و امن اروپا یعنی کشور موناکو منتقل کرد، موناکو یکی از کشور های بسیار شناخته شده و بسیار لاکچری برای افراد ثروتمند و مشاهیر و مفاخر اروپا  می باشد که برای سرمایه گذاری گزینه بسیار ایده آلی می باشد.

  

بیوگرافی مراد علی رحمانی کارآفرین,بیوگرافی مراد علی رحمانی

  

علی رحمانی  Ali Rahmaniدر سال 2023 وارد بازار املاک و مستغلات در کشور امارات شده و سرمایه گذاری گسترده ای در شهر دبی انجام داده است.

از دیگر فعالیت هایی که علی رحمانی در اروپا انجام داده است تاسیس یک موسسه خیریه به نام موسسه خیریه مراد و همچنین فعالیت در زمینه اعطای وام جهت خرید مسکن در چندین شهر اتحادیه اروپا شامل بارسلونا، برلین، ماربیا، بوداپست و موناکو بدون دخالت هیچ بانکی و مستقیما از طریق هلدینگ رحمانی می باشد، علی رحمانی دلیل این اقدام را در جهت کمک به ایرانیان عزیز برای خرید ملک و مسکن در اروپا قلمداد کرده است.

 

موسسه خیریه مراد در سال 2020 در قالب یک سازمان غیر انتفاعی و غیر دولتی توسط آقای علی رحمانی موسس و بنیانگذار هلدینگ رحمانی R&H Co.)) در شهر بوداپست تاسیس شد و هدف آن کمک به افراد نیازمند و بی بضاعت می باشد.

 

موسسه خیریه مراد برگرفته از نام پدر بزرگ ایشان است که در دوران حیات خود کمک های زیادی جهت ساخت مدرسه، ساخت مسجد، ساخت مسکن برای اسکان یتیمان و.... در ایران انجام داده بودند.

 

دفاتر هلدینگ رحمانی R&H Co.)) در حال حاضر در کشور موناکو-مونت کارلو، در کشور اسپانیا-ماربیا و همینطور کشور مجارستان-بوداپست واقع شده است و جمعا 1057 کارمند به طور مستقیم و غیر مستقیم با مجموعه هلدینگ رحمانی همکاری دارند.

از علایق علی رحمانی می توان به علاقه ایشان برای خرید خودرو های لوکس با پلاک های بسیار رند اروپایی اشاره کرد و همچنین ایشان علاقه زیادی به اسب سواری و شنا دارند.

 

در مورد زندگی شخصی مراد علی رحمانی باید بگوییم که ایشان مجرد هستند و در حال حاضر ازدواج نکرده اند.

او به تازگی وارد رابطه عاطفی با شخصی به نام آنا  Annaشده است. آنا اصالتا آلمانی می باشد.

 

نامزد علی رحمانی,آنا

  

نامزد علی رحمانی,آنا

 

    

آنا ورزشکار و قهرمان رشته موج سواری و کاراته می باشد، او خواننده و ترانه سرا است. او در حال حاضر دانشجو رشته پزشکی است.

 

 علی رحمانی (Ali Rahmani) هم اکنون در کشور موناکو-مونت کارلو سکونت دارد.

از داستان موفقیت علی رحمانی  Ali Rahmani، از زمانی که ایشان از دبی به اروپا مهاجرت کرده است برای رسیدن به رویاها و اهدافش در زندگی دارای تفکر و دیدگاه های استراتژیک و راهبردی بوده است.

که هر شخصی باید برای رسیدن به اهداف و آرزو هایش در زندگی به این دیدگاه ها توجه کند.

 

ما برای رسیدن به موفقیت ابتدا نیاز  به یک نقشه راه و مسیر ذهنی درست داریم، نقشه ذهنی درست باعث می شود که شما بتوانید اهداف و برنامه های خود را دسته بندی کنید.

عمده فعالیت هایی که ما برای رسیدن به موفقیت انجام می دهیم فعالیت های ذهنی است ما بیشتر به صورت بعد ذهنی مان به موفقیت می رسیم تا کار و عمل فیزیکی!

 

پس باید نقشه ذهنی درستی را از موفقیت در درونمان و در ذهن مان به وجود بیاوریم و اگر این نقشه ذهنی درست همراه با نگرش مثبت، اهداف و برنامه های از قبل برنامه ریزی شده را نداشته باشیم چطور در مسیر موفقیت قرار بگیریم؟

علی رحمانی  Ali Rahmaniمانند هر انسان موفقی که به رویاها و اهدافش رسیده، دیدگاه ها و الگو هایی که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت داشته اند را مورد بررسی و مطالعه قرار داد و سعی کرد که این الگو ها و نگرش ها را در زندگی خودش استفاده کند تا به نتایج دلخواهش دست یابد.

 

الگویی که ما از افراد موفق و ثروتمند به دست می آوریم باعث می شود مسیر ذهنی ما برای رسیدن به موفقیت شکل بگیرد تا بتوانیم از طریق یک برنامه درست و راهبردی پله های موفقیت را طی کنیم و در نهایت به چیزی که خواهان آن هستیم دست یابیم.

  

علی رحمانی سرمایه گذار موفق ایرانی,عکس علی رحمانی

  

هر انسانی در زندگی اهداف و خواسته هایی دارد که علاقه مند است به این اهداف و خواسته هایش دست یابد و برای آن تلاش می کند و این تلاش در اکثر موارد با شکست مواجه می شوند، فکر می کنید علت آن چه باشد؟ خب دلایلی وجود دارد که باعث می شود ما در مسیر موفقیت قرار بگیریم اول اینکه زندگی افراد موفق بر اساس عادات، رفتار ها و الگو های ذهنی که از اشخاص ثروتمند و موفق دیگر کسب کرده بودند شکل می گیرد که باعث می شود این افراد به رشد و پیشرفت برسند و در اکثر موارد تصمیماتی که می گیرند بر اساس این عادات و الگو های ذهنی است پس تعجبی ندارد که اگر همه افراد موفق و ثروتمند  از یک سری خصوصیات و ویژگی های مشابه برخوردار باشند.

 

دلیل دومی که می تواند باعث شود هر شخص در رسیدن به موفقیت دچار شکست شود عدم مسئولیت پذیری است که این افراد در قبال زندگی و کارهایی که انجام می دهند دارند. بسیاری از افراد مسئولیت کارهایشان را نمی پذیرند و مدام بهانه تراشی می کنند و دیگران را مقصر وضعیت فعلی شان می دانند.

 

وقتی ما نمی توانیم مسئولیت کار ها و زندگی مان را بپذیریم چطور می توانیم به موفقیت برسیم و در مسیر آن قرار بگیریم؟

ما باید سعی کنیم مسئولیت تمامی کارهایمان را بپذیریم و در صورتی که با شکست مواجه شدیم سعی کنیم از این شکست ها درس عبرت بگیریم  تا بار دیگر این اشتباهات را تکرار نکنیم.

 

دلیل سومی که باعث می شود به موفقیت نرسیم این است که ما بیشتر بر روی چه چیزی متمرکز هستیم؟ آیا واقعا ما به چیز هایی توجه می کنیم که در زندگی خواهان به دست آوردن آن هستیم یا بیشتر توجه مان به چیز هایی است که واقعا به آن علاقه نداریم؟

باید تمام تمرکز ما برای رسیدن به اهداف مان باشد در اینصورت سایر موارد در نزد ما بی اهمیت می  شود.

اغلب افراد از اینکه به خواسته هایشان فکر کنند می ترسند، بنابراین این افراد نمی توانند اهدافشان را با تمام وجود تجسم کنند و خودشان را در حالت رسیدن به آن تصور کنند،در مقابل این کاری است که افراد موفقی همچون علی رحمانی  به خوبی انجام می دهند.

   

بیوگرافی علی رحمانی سرمایه گذار موفق ایرانی,تصاویر اینستاگرام علی رحمانی

 

سعی کنید هر بار که یک شخص موفق را دیدید خدا را شکر کنید از اینکه این شخص به موفقیت و ثروت رسیده است و مدام او را تحسین کنید،چون جهانی که خداوند خلق کرده است سرشار از فراوانی و ثروت است پس اگر ما موفقیت می خواهیم پس باید به این درک برسیم که در جهانی که سرشار از فراوانی و ثروت است نمی توانیم به این فکر کنیم که آن شخص که به موفقیت رسیده حتما کلاهبرداری کرده یا مال کسی را خورده این با قوانین جذب و آفرینش در تضاد است، پس برای رسیدن به موفقیت در هر حال باید همیشه شکر گزار خداوند باشیم، افراد موفق  همچون علی رحمانی را تحسین کنیم و سعی کنیم مدام توجه مان به موفق شدن باشد  در اینصورت ارتعاشی که به جهان ارسال می کنیم ارتعاشی است مبنی بر اینکه خواهان موفقیت و موفق شدن هستیم.

 

موارد دیگری هم وجود دارند که بسیار مهم هستند بیشتر از بعد فردی که شامل نظم و انضباط و مطالعه کتاب های الهام بخش است که می تواند در موفقیت فرد تاثیر گذار باشد.

کلید و رمز موفقیت  افراد موفق:

اول اینکه باید  به خودتان ایمان و باور داشته باشید و در کنار آن به تلاش برای رسیدن به مقصد دلخواهتان ادامه دهید و هر لحظه را با تمام وجودتان از وجود خدا پر کنید و شکر گزار تمامی نعمت هایش باشید و صبر پیشه کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

  

بیوگرافی علی رحمانی موسس خیریه مراد,تصاویر علی رحمانی

  

همواره کتاب های الهام بخش را مطالعه کنید ،بیوگرافی افراد موفق را هر روز بخوانید و بررسی کنید این افراد با چه دیدگاه هایی به موفقیت رسیدند و از آن دیدگاه ها الگو برداری کنید و همیشه تمام تمرکزتان برای رسیدن به اهدافتان باشد و بدانید که در این مسیر تنها خودتان هستید و خدای خودتان.

 

اینستاگرام علی رحمانی

وبسایت علی رحمانی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023