آخرین اخبار اقتصادی


ممنوعیت واردات محصولات کشاورزی از ایران به روسیه،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

روسیه واردات محصولات کشاورزی از ایران را ممنوع کرد

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران گفت: ‌فدراسیون روسیه نامه ای به رئیس گمرک داغستان نوشته و تأکید کرده است واردات فلفل‌…

کسب درآمد دلاری آنلاین با افتتاح حساب وب مانینوین پرداخت,خرید و فروش پی پال,افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب وب مانی و کسب درآمد دلاری آنلاین

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که از طریق همکاری با شرکت‌های خارجی یا فروش محصولات خود به مشتریان خارجی، درآمد دلاری داشته باشید؟ با وجود تمامی تحریم‌های بانکی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران، راه‌هایی برای خرید و فروش پی پال و دیگر انواع تراکنش‌های ارزی بین‌المللی، برای کاربران ایرانی وجود دارد.

 

خیلی از افرادی که مهارت‌هایی مثل برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک، طراحی سایت، تولید محتوای انگلیسی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و سایر مهارت‌های دیجیتالی دارند، می‌توانند با داشتن یک حساب پی پال یا خیلی راحت‌تر، افتتاح حساب وب مانی، برای شرکت‌های خارجی کار کنند و درآمد خود را به صورت دلار از آن‌ها دریافت نمایند.

 

بیاید نگاهی داشته باشیم بر روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن‌ها، درآمد دلاری داشته باشید و امکان انتقال وجه از خارج از کشور به حساب شما، با استفاده از این روش‌ها وجود دارد.

 

پی پال؛ معتبرترین و ایمن ترین سیستم انتقال آنلاین و بین المللی پول در دنیا

احتمالا اگر تاکنون، نیاز به خرید یک محصول از یک فروشگاه خارجی، نیاز به پرداخت هزینه‌های آزمون آیلتس یا تافل یا نیاز به رزرو هتل در یک کشور خارجی داشته‌اید، نام پی پال را شنیده‌اید. اما پی پال چیست، چرا تا این اندازه مهم است و چرا برای خرید و فروش پی پال در ایران، نیاز به دریافت خدمات از یک شرکت پرداخت ارزی دارید؟

 

پی پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه انتقال بین‌المللی پول به صورت آنلاین، فعالیت دارد. کاربران در سرتاسر دنیا می‌توانند با داشتن حساب پی پال، از فروشگاه‌هایی که امکان دریافت وجه از طریق این سیستم را فرآهم آورده‌اند، خرید کنند.

 

اولین فروشگاه معتبری که پی پال را به رسمیت شناخت، فروشگاه اینترنتی آمریکایی eBay بود. پس از آن، سیلی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و سازمان‌های بزرگ در سراسر دنیا، همکاری خود را با شرکت پی پال شروع کردند و به جرأت می‌توان گفت که این سیستم انتقال آنلاین پول در سطح بین‌المللی، امروزه، معتبرترین سیستم انتقال آنلاین پول در سطح دنیا است.

 

برای خرید و فروش پی پال، کافی است با استفاده از اطلاعات یک کارت بانکی متصل به شبکه‌های بانکی بین‌المللی، حساب پی پال خود را شارژ کنید و سپس، می‌توانید از معتبرترین فروشگاه‌ها و بزرگ‌ترین سازمان‌ها در سطح دنیا، خرید کنید.

 

یک امای بزرگ این وسط برای کاربران ایرانی وجود دارد؛ به دلیل پیروی پی پال از قوانین ایالات متحده آمریکا و به دلیل تحریم‌های بانکی علیه جمهوری اسلامی ایران، نمی‌توان با آی پی ایران، به سایت پی پال وارد شد، در این سایت افتتاح حساب کرد و از خدمات پی پال استفاده نمود.

 

البته ایرانی‌ها، مثل همیشه راه‌هایی برای دور زدن این تحریم‌ها پیدا کرده‌اند؛ بعضی از کاربران، از VPN برای تغییر آی پی اینترنت خود استفاده کرده و از پی پال خدمات می‌گیرند اما این روش، بسیار نا ایمن است. هر لحظه که VPN شما قطع و پی پال متوجه حضور شما در خاک ایران شود، حساب شما را محدود یا مسدود می‌کند و در این صورت، دسترسی به پولی که در پی پال دارید، کاری بسیار دشوار و پرهزینه خواهد بود.

 

روش مطمئن و بی‌دردسرتر برای افتتاح حساب و خرید و فروش پی پال، کمک گرفتن از صرافی‌ها و شرکت‌های خدمات پرداخت ارزی است که این روزها، تعدادشان کم نیست. چنین شرکت‌هایی، با داشتن واسطه‌هایی در خارج از کشور، خیلی راحت و با دریافت کارمزدی ناچیز، کار افتتاح حساب پی پال را برای شما انجام می‌دهند و واسطه خرید و فروش‌های شما در پی پال خواهند شد.

 

اما آیا جایگزین کم دردسرتری برای پی پال وجود دارد؟

 

کسب درآمد دلاری آنلاین با افتتاح حساب وب مانی,کسب درآمد دلاری آنلاین,درآمد دلاری آنلاین

پی پال معتبرترین و ایمن ترین سیستم انتقال آنلاین و بین المللی پول در دنیا

 

استفاده از وب مانی و پرفکت مانی برای انتقال وجه در سطح بین‌المللی

خوشبختانه، پی پال تنها سیستم انتقال بین‌المللی و آنلاین پول در دنیا نیست و سیستم‌های دیگری نیز برای این کار وجود دارد و بعضی از این سیستم‌ها، مشکلی با افتتاح حساب و خدمات رسانی به کاربران ایرانی ندارند.

 

دو مورد از بهترین سیستم‌های انتقال وجه بین‌المللی که کاربران ایرانی را تحریم نکرده‌اند، وب مانی و پرفکت مانی هستند. با اینکه این سرویس‌ها، به کاربران ایرانی خدمات می‌دهند، اما خدمات آن‌ها به زبان فارسی نیست و خیلی از کاربران فارسی زبان، برای استفاده از این خدمات با مشکل مواجه می‌شوند.

 

شرکت‌های خدمات پرداخت ارزی، علاوه بر افتتاح حساب و خرید و فروش پی پال، کارهای افتتاح حساب وب مانی و پرفکت مانی و خرید و فروش با این سیستم‌های پرداخت آنلاین بین‌المللی را برای شما انجام می‌دهد.

 

اما اگر وب مانی و پرفکت مانی بدون هیچ مشکلی به کاربران ایرانی خدمات می‌دهند، چه نیازی به پی پال وجود دارد؟

 

مزایای خرید و فروش پی پال در مقایسه با وب مانی و پرفکت مانی

دلایل متعددی برای استفاده از پی پال به جای وب مانی و پرفکت مانی وجود دارد. اول اینکه، پرفکت مانی و وب مانی در سطح دنیا خیلی شناخته شده نیستند و به همین دلیل، شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر زیادی با آن‌ها همکاری ندارند. در نتیجه، ممکن است برای خرید از یک فروشگاه بین‌المللی معتبر یا کار کردن با یک شرکت خارجی، نیاز به پی پال داشته باشید.

 

دوم اینکه پی پال، هیچ کارمزدی برای افتتاح و نگهداشت حساب ارزی شما دریافت نمی‌کند. همچنین، انتقال وجه از حساب حقیقی به حساب حقیقی در پی پال، کاملا به صورت رایگان انجام می‌شود. البته توجه داشته باشید که از آن جایی که برای استفاده از خدمات پی پال در ایران باید از یک شرکت واسطه خدمات ارزی، کمک بگیرید، در نتیجه باید کارمزدی به شرکت واسطه پرداخت نمایید.

 

گذشته از همه اینها، پی پال بسیار ایمن است و خیال کاربران پی پال از داشتن پول در این سیستم کاملا راحت می‌باشد.

 

امکان انتقال وجه از خارج از کشور,امکان انتقال وجه از خارج از کشور به حساب شما,انتقال وجه از خارج از کشور به حساب شما

مزایای خرید و فروش پی پال در مقایسه با وب مانی و پرفکت مانی

 

افتتاح حساب وب مانی و خرید و فروش پی پال به کمک نوین پرداخت

یکی از شرکت‌های خدمات پرداخت ارزی که هم خدمات مرتبط با وب مانی و پرفکت مانی و هم خدمات مرتبط با پی پال را به کاربران ایرانی ارائه می‌دهد، شرکت خدمات ارزی نوین پرداخت است.

 

خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت، به شما در ساخت حساب کاربری وب مانی و پرفکت مانی کمک می‌کند و نقش واسطه‌ای مطمئن را در افتتاح حساب پی پال و خرید و فروش و دیگر انواع انتقال وجه بین‌المللی با این سه نوع سیستم را به کاربران خودش ارائه می‌دهد.

 

شما می‌توانید برای ایجاد حساب و خرید و فروش پی پال به صورت کاملا ایمن، از خدمات این شرکت ایرانی استفاده کنید.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------