۱۵ راه برای به دست آوردن بیشترین فالوور در سال ۲۰۲۱!خرید فالوور فعال,خرید فالوور واقعی و فعال

خرید فالوور واقعی و فعال

 

اینستاگرام به سرعت از اولین برداشت خود به عنوان یک برنامه سرگرم کننده برای کودکان پیشی گرفته و به ابزاری جدی برای بازاریابی، فروش، شبکه سازی و ایجاد مخاطب برای افراد و مارک ها تبدیل شده است. این شبکه اجتماعی پر طرفدار و محبوب با فالوورها و کاربران فعال یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی روی کره زمین است که بیش از ۲۰۰ میلیون عضو فعال ماهانه ۶۰ میلیون تصویر و روزانه یک میلیارد و ششصد میلیون لایک و کامنت در روز به اشتراک می گذارند.

 

تصورش را هم نمی توانید بکنید! واقعا چقدر عالی است؟ نرخ بازدهی تبلیغات برندهای تجاری در سایر شبکه های اجتماعی از یک دهم درصد کمتر است. اما اینستاگرام همه معادلات را از بین می برد. میانگین میزان مشارکت اینستاگرام برای برند های تجاری در مطالعه سال ۲۰۱۴ موسسه فارستر ، ۵۸ برابر فیسبوک و بیش از ۸۰ برابر سایت ها بود!!

 

شما نمی توانید با اعدادی از این قبیل بحث کنید. اما این فقط نرخ متوسط است. و می دانم که شما نمی خواهید متوسط باشید! این یک رویا یا هدف نیست. واقعیت است! همراه من باشید تا با سایر اعضای تیم کافه فالوور به شما کمک کنیم تا برترین پیج اینستاگرامی ایران را در سال ۲۰۲۱ در دست داشته باشید!

 

خرید فالوور ارزان ، فعال و تبلیغات اینستاگرامی | پیشنهادی وسوسه انگیز برای تجارت!

مطمئناً ۵۸ برابر جذابیت بیشتر از فیس بوک جذاب به نظر می رسد، اما شما می توانید خیلی بهتر از این ها را در اینستاگرام انجام دهید. این که آیا شما یک مارک تجاری بزرگ هستید یا شاید فقط در فکر این هستید که چگونه یک اینفلوئنسر مشهور شوید. ما نمی خواهیم شما به طور متوسط تلاش کنید. بلکه می خواهیم شما به ستاره ها دست پیدا کنید و اصطلاحا یک شاخ اینستاگرامی شوید!

 

و شما با استفاده از این ترفندهای شگفت انگیز اینستاگرام در استراتژی اجتماعی خود، این هدف را به دست خواهید آورد:

یک هشتگ مارک دار و مخصوص خودتان ایجاد کنید!

هشتگ اختصاصی ، سفارشی یا مارک دار به شما امکان می دهد در اصل مجموعه ای از بهترین مطالب خود را ایجاد کنید. وقتی یک فالوور فعال شما را از طریق برچسب بسیار هدفمند دیگری پیدا می کند، با دیدن پست های برتر شما احتمالاً آنها را دنبال می کند.

 

شما همچنین ممکن است ایجاد یک برچسب مارک دار برای هر یک از فعالیت های بازاریابی اینستاگرام خود را در نظر بگیرید. در بعضی موارد، این گزینه بهتری است زیرا اغلب تبلیغاتی کمتر از استفاده از چیزهای خاص مربوط به تجارت شما مانند نام شرکت است. به نوبه خود، هشتگ های تبلیغاتی اغلب توسط پیروان استفاده می شوند ، که سپس توجه ارتباطات آنها را به خود جلب می کند. اگر آنها علایق یکسانی داشته باشند، ممکن است شروع به دنبال کردن شما کنند. این یعنی دیده شدن بیشتر و فروش بیشتر!

 

هشتگ اختصاصی خود را متقابلا تبلیغ کنید.

خیلی خوب است که شما یک هشتگ شگفت انگیز و خاص برای شرکت خود ایجاد کردید، اما چه کسی می داند از آن برای اشتراک مطالب در مورد شما استفاده می شود؟ چاره این است که حتما از آن در بیوی اینستاگرام تان استفاده کنید. مطمئن شوید که این هشتگ اختصاصی در نمایه شماست.

 

از هشتگهای خاص صنعت مخصوص خودتان استفاده کنید

شما دنبال کننده هایی می خواهید که به آنچه شما پیشنهاد می دهید علاقه مند شوند. پس استفاده از اصطلاحاتی که مختص صنعت شما نیستند منجر به جذب طرفداران بسیار کمی می شود. در این صورت ، شما باید از هشتگ هایی در پست های خود استفاده کنید که مخاطبان هدف شما به طور خاص آنها را مرور می کند. اگر در حوزه مد کار می کنید به سراغ هشتگ های درسی و مهندسی نروید یا اگر حوزه شما روانشناسی موفقیت است هشتگ زدن از صنایع ساختمانی و خرید و فروش کمکی به شما نمی کند.

هرچه مشخصات شما بیشتر باشد ، افراد بیشتری علاقه مند می شوند و احتمال جذب فالوور واقعی و فعال بدون ریزش بیشتر می شود. علاوه بر این ، با استفاده از برچسب های دقیق تر ، تعداد رقبایی که دارید تا حد زیادی کاهش می یابد. در نتیجه ، یافتن حساب های شما در صنعت مورد نظر آسان تر و در نتیجه پیگیری نیز ساده تر خواهد بود.

 

ساده بگویم؛ خسته کننده نباشید!

وقتی صحبت از اینستاگرام می شود ، شما باید فراتر از هشتگ های واضح و یک کلمه ای نگاه کنید. مطمئناً ، شما هم می خواهید از آن استفاده کنید ، اما آن را مخلوط کنید و برای گفتن بخشی از داستان خود از هشتگ استفاده کنید. خنده دار ، کنایه آمیز   یا هر چه که می خواهید باشید، فقط خسته کننده نباشید. 

 

حتما از هشتگ های مربوط به رویدادها استفاده کنید

هشتگ های مربوط به رویدادها شامل رویدادهایی مانند همایش های سالانه ، سمینارها و کارگاه های آموزشی در صنعت شما از ایده های بسیار خوب برای جذب فالوور هستند.

 

در مکالمات عامه پسند شرکت کنید.

برای هر پست، از ترکیبی از هشتگ های موضوعی مرتبط مانند # نجاری برای یک شرکت نجاری ، به عنوان مثال ، و همچنین هشتگ های محبوب و محبوب هر جا که می توانید استفاده کنید. خودتان هم در هشتگ ها سرچ کنید و سعی کنید با مردم در دایرکت و کامنت تعامل کنید و به سوالاتتان پاسخ دهید.

 

هشتگ های کاملاً خاص از این نظر مانند کلمات کلیدی دنباله دار هستند که هدف آنها بیشتر است و به شما کمک می کند افراد مناسب را پیدا کنید ، اما هشتگ های دارای روند جهانی برای پیشبرد تجارت شما در مقابل افراد بیشتری مفید هستند.

 

فقط به یاد داشته باشید که هشتگ های محبوب نباید عمده استراتژی شما را تشکیل دهند. آنها مخاطبان عام تری را به خود جذب می کنند ، اما در موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی جایگاه شایسته خود را دارند ، زیرا می توانند باعث افزایش در معرض دید شما و ایجاد تعامل شوند ، و احتمالاً طرفداران جدیدی را برای شما به ارمغان می آورند. وقتی صحبت از هشتگ های خاص و عمومی می شود ، برای رشد در شبکه ای به بزرگی و پر سر و صدا بودن اینستاگرام ، به هر دو نیاز دارید.

 

از بیو اینستاگرام خود نهایت استفاده را ببرید.

نمایه اینستاگرام شما نباید همیشه ثابت باشد. آن را حداقل دو بار در هفته تغییر دهید.

 

تمام بازاریابی تأثیرگذار را دنبال کنید.

از پروفایل های هر شخصی که به عنوان تأثیرگذار در فضای خود شناسایی کرده اید بازدید کنید. حتما از دنبال کنندگان تان بخواهید تا گزینه "روشن کردن اعلان های پست" را فعال کنند تا هر زمان محتوای جدیدی به آنها اطلاع داده شود. سپس می توانید مرتباً با آنها تعامل داشته باشید و به یکی از افراد یا مارک های مورد علاقه آنها تبدیل شوید.

 

عکسهای برچسب خورده ناخواسته خود را از صفحه حذف کنید!

اگر فقط می خواهید بهترین محتوای ایجاد شده توسط کاربر در مورد شما یا نام تجاری خود را در نمایه اینستاگرام خود قرار دهید ، می توانید. اکنون ، با انتخاب "ویرایش برچسب ها" ، انتخاب عکس هایی که می خواهید حذف کنید و انتخاب "پنهان کردن از نمایه" ، نمی توانید عکس های برچسب زده شده را به طور کامل از حساب کاربری اینستاگرامتان حذف کنید.

 

قبل از نمایش محتوا دراکانت اینستاگرامتان، حتما برچسب های عکس را تأیید کنید.

صحبت از کنترل بیشتر شما درباره نمایش عکسهای دارای برچسب در نمایه شما ، می توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا عکسهای دارای برچسب نشان داده نشوند مگر اینکه ابتدا آنها را تأیید کنید. این مورد را در بخشهای "گزینه ها" ، "عکسهای شما" و "افزودن دستی" پیدا خواهید کرد.

 

سبک اینستاگرامی خود را پیدا کنید و آن را توسعه دهید!

این طبیعت انسانی است که می خواهد ساکن باشد و با یک متد مشخص آرامش داشته باشد. این را درک می کنم اما لطفا از پیشرفت و تغییر غافل نشوید!

 

لوکیشن فراموش نشود!

با رفتن به صفحه جستجو و انتخاب برگه مکانها ، ببینید در یک منطقه خاص (مثلاً محله شما ، شهری که در تبلیغات هدف قرار داده اید یا حتی رویدادی در یک مکان خاص) چه می گذرد. سپس ، نام مکان را تایپ کنید تا تمام پست های دارای برچسب جغرافیایی برای آن مکان را ببینید.

 

دعوت به عمل خود را به خاطر بسپارید!

اینستاگرام ، مانند سایر شبکه های اجتماعی ، یک مکالمه است ، نه یک بستر پخش. می خواهید مردم چه اقدامی در مورد پست شما انجام دهند؟ اگر این را نمی دانید ، از ابتدا شروع کنید و آن را رقم بزنید.این موضوع در ایجاد تعامل بسیار عالی است و به مردم اجازه می دهد دقیقاً بدانند که از آنها انتظار دارند با ارسال هایشان چه کاری انجام دهند (اگر این کار را سرگرم کننده جلوه دهید). غالباً ، این فراخوان برای اقدام هوشمندانه مردم را مجبور می کند تا محتوای پست هایشان را در ازای خدمات به اشتراک بگذارند یا به صورت ویروسی منتشر کنند.

 

 به هر قیمتی از این هشتگ ها بپرهیزید.

هدف شما به دست آوردن پیروان متعهد با توانایی مشتری شدن است. برخی از هشتگهای متداول وجود دارد که می تواند تعداد زیادی فالوئر را برای شما به دنبال داشته باشد ... اما نه از نوع مورد نظر و یا مورد نیاز شما. بسیار مهم است که شما بدانید که آنها چیست ، بنابراین می توانید از آنها اجتناب کنید و یک پیرو پرورش دهید که در واقع ارزش داشتن را دارد. برخی از این موارد ، که کافه فالوور آن ها را هشتگ ناامیدی می نامد، عبارتند از:

فالو

فالو برای فالو

فالو کنید

فالوور

 

هرگز و هرگز نباید از این هشتگ ها (یا همتایانشان برای لایک ، اشتراک و نظر) استفاده کنید. بله ، ممکن است از این طریق چند دنبال کننده بگیرید اما ضرر چندین برابری به خود وارد می کنید و الگوریتم اینستاگرام را نسبت به خود بدبین خوهید کرد! واقعاً نیازی به این کار نیست! همانطور که قبلاً بحث کردیم ، هشتگهای دیگر خوب و دیگری برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

 

سخن پایانی | خلاصه متن

برای اینکه دنبال کنندگان بیشتری در اینستاگرام داشته باشید کارهای زیر را انجام دهید:

هشتگ اختصاصی یا اختصاصی ایجاد کنید که شامل نام تجاری یا عبارتی جذاب باشد.

هشتگ اختصاصی خود را در سایر پروفایل های اجتماعی ، وب سایت و ایمیل خود تبلیغ کنید.

برای اطمینان از اینکه مخاطبان خاص خودتان را به دست آورید، از هشتگهای خاص صنعت استفاده کنید

 

با هشتگ های خود خلاقیت به خرج دهید. کسل کننده نباشید!

از هشتگ های رویدادها در سمینارها ، کنفرانس ها ، رویدادهای سالانه و حتی رویدادهای محلی استفاده کنید.

هشتگهای موضوعی مرتبط و پرطرفدار را تماشا کنید. به این مکالمات بپیوندید تا در مقابل افراد بیشتری قرار بگیرید.

کپشن توصیفی بنویسید و احساس انسانیت را به کاربران انتقال دهید.

با تأثیرگذاران برتر در فضای خود ارتباط برقرار کنید و سعی کنید به یکی از افراد یا مارک های مورد علاقه آنها تبدیل شوید.

سبک بصری منحصر به فرد و قابل تشخیص خود را ایجاد کنید. بفهمید که چگونه می خواهید برجسته شوید و آن را بسازید!

 

می خواهید در اینستاگرام به سرعت رشد کنید؟ خرید فالوور فعال و بدون ریزش اینستاگرام!

اگر شما هم نمی‌دانید که آیا می‌خواهید فالوور واقعی اینستاگرام بخرید یا نه، به شما کمک می‌ کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید و رقبایتان را پشت سر بگذارید!

اگر اهل تأثیرگذاری یا تجارت هستید، اینستاگرام بهترین رسانه ی اجتماعی برای شما است. داشتن فالوورهای زیاد اغلب مورد تحسین قرار می گیرد اما به دلیل زمان محدود، داشتن فالوورهای واقعی و فعال در مدت زمان کمتر از یک سال تقریبا غیر ممکن است. گزینه بهتر پیش روی شما خرید فالوور اینستاگرام برای رشد پروفایلتان در شبکه های اجتماعی ست.

حتما شما هم به خوبی می دانید که نمی توان برای همیشه در شبکه های اجتماعی با این حال و هوای رقابتی صبر کرد. برای اینکه فالوور بیشتری در اینستاگرام داشته باشید و سریعتر مورد توجه قرار بگیرید، باید فالوور اینستاگرامی بخرید زیرا هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، از نظر مخاطبان، رقبا و مشتریان قابل اعتمادتر دیده می شوید. 

زمان کالای گرانبهایی است و هدر دادن آن در حالی که نشسته اید و منتظر رسیدن رقم فالوورها به میزان مناسب هستید عاقلانه نیست! نخریدن فالوور در ابتدای کسب  و کار به معنای اتلاف وقت بیشتر برای رشد تجارت شما است. اگر سوالی درباره خرید فالوور فوری و فالوور فعال اینستاگرام یا لایک و کامنت اینستاگرام دارید یا درمورد خرید فالوور واقعی و فعال هنوز مردد هستید می توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی سایت کافه فالوور در ارتباط باشید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------