ضرورت بازاریابی در اینستاگرامبازاریابی اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,آموزش بازاریابی اینستاگرام

 

خرید فالوور

خرید لایک

فالوور

لایک

خرید فالوور ایرانی

 

زمانی که در سال 2010، اینستاگرام برای اولین بار وارد عرصه رسانه های اجتماعی شد، همانند سایر پلتفرم های اجتماعی بیشتر فضایی برای سلفی گذاشتن و تصاویری از حیوانات خانگی و انواع غذاها بود. 

 

اما امروزه این پلتفرم از یک برنامه اشتراک گذاری عکس ساده به یک برنامه بازاریابی کامل برای کسب و کارها و محیطی برای کسب درآمد تبدیل شده است. اینستاگرام تنها در سال اخیر، ده ها ابزار جدید برای توسعه کسب و کارها معرفی کرده است. از جمله این ابزارها می توان به ابزارهای تجزیه و تحلیل پیشرفته، پست های اینستاگرام با قابلیت خرید، روش هایی جدید برای هدایت ترافیک از استوری های اینستاگرام و پلتفرم ویدئوی مستقل (IGTV) اشاره کرد.

 

بازاریابی اینستاگرام کلید موفقیت در تجارت الکترونیک

همه ما می دانیم که اینستاگرام چقدر می تواند برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای خانوادگی و دوستانه عالی باشد، اما این پلتفرم در عین حال، بستری باورنکردنی برای تجارت الکترونیک فراهم آورده است. 

بازاریابی اینستاگرام نوعی بازاریابی رسانه های اجتماعی است که شامل تبلیغ یک برند در اینستاگرام می شود. این پلتفرم رسانه های اجتماعی به برندها کمک می کند تا با مخاطبان زیادی ارتباط برقرار کنند، آگاهی از برند را افزایش دهند و میزان فروش خود را بالاتر ببرند.

فرمت اینستاگرام را می توان مهم ترین دلیل این کارآمدی به شمار آورد. ماهیت بصری این پلتفرم، فرصت های گسترده ای را برای کسب و کارهای الکترونیک فراهم می آورد تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند. چه از طریق عکس، ویدئو و استوری میلیون ها کسب و کار می توانند در این بستر بازاریابی و کسب درآمد کنند.

 

همچنین این واقعیت قابل انکار نیست که کاربران اینستاگرام در مقایسه با کاربران سایر رسانه های اجتماعی درصد درگیری بالاتری دارند. این پلتفرم نسبت به رسانه هایی مانند توئیتر و فیس بوک، نرخ تعامل بالاتری را برای مشاغل ایجاد می کند. این تعامل فراتر از یک تعامل ساده است. آنها معمولا تبدیل به مشتری می شوند. از محبوب ترین دسته بندی ها در اینستاگرام می توان به لباس، آرایش، کفش و جواهرات اشاره کرد. 

 

یکی دیگر از دلایل عالی بودن اینستاگرام برای تجارت الکترونیک مربوط به خود پلتفرم است. اینستاگرام اخیرا ابزارهای جدیدی را برای تجارت معرفی کرده است و قطعا در آینده نیز شاهد افزوده ششدن قابلیت های جدیدی به این پلتفرم خواهیم بود. 

 

آموزش بازاریابی اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,استراتژی بازاریابی اینستاگرام

 

الگوریتم اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام به طور مداوم الگوریتم خود را برای بهبود تجربه کاربری و اولویت بندی انواع خاصی از محتواها به روز می کند، دانستن چگونگی بهینه سازی پست ها برای به دست آوردن بیشترین تعامل و دسترسی ممکن تا حدودی دشوار می شود. اما غیرممکن نیست!

سال گذشته، اینستاگرام در مورد نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام، از جمله عواملی که تعیین می‌کنند پست شما در الگوریتم اینستاگرام چگونه عمل می‌کند و چند نفر آن را مشاهده می کنند، را ثبت کرد. در ادامه به این موارد به ترتیب اولویت اشاره خواهرم کرد: 

 

علاقه

با تجزیه و تحلیل این عامل اینستاگرام پیش بینی می کند که چقدر به یک پست اهمیت می دهید. هر چه بیشتر اینستاگرام به این نتیجه برسد که شما آن پست را لایک خواهید کرد، پست های مربوطه در فید شما بالاتر ظاهر خواهند شد. طبق گفته اینستاگرام، این عامل بر اساس رفتار گذشته در محتوای مشابه و بینش ماشینی بالقوه تحلیل محتوای واقعی پست مشخص می شود.

در مورد این مورد مانند صفحه کاوش اینستاگرام فکر کنید: هنگامی که یک ویدیو از اسلایم را دوست دارید، کل صفحه کاوش شما پر از ویدیوهای اسلایم می شود و اگر شخصی در فید شما ویدیویی از اسلایم پست کند، اینستاگرام حدس می‌زند که شما هم آن را دوست خواهید داشت.

 

به موقع بودن

چند وقت پیش یک عکس یا فیلم پست شده است؟ الگوریتم جدید اینستاگرام پست‌های اخیر را در اولویت قرار می‌دهد. در حالی که فید به هیچ وجه به زمان‌بندی باز نمی‌گردد، اینستاگرام به جای توجه صرف به محتوا یا تعامل در پست، بیشتر به زمان پست کردن شما اهمیت می‌دهد.

این موضوع در اواخر سال 2017 تایید شد، زمانی که اینستاگرام متعهد شد از نمایش پست‌های قدیمی‌تر در فیدهای افراد جلوگیری کند.

 

ارتباط

برقراری ارتباط و نرخ بالای تعامل از عوامل مهم افزایش فالوور اینستاگرام و متعاقبا توسعه کسب و کارها و افزایش فروش است. در نتیجه، کسب‌ و کارها باید بیشتر از زمان فعال بودن مخاطبانشان در اینستاگرام آگاه باشند، در این صورت است که می‌توانند پست‌های خود را برای نمایش در آن زمان بهینه سازی کنند.

 

اگر اغلب روی عکس‌های شخصی نظر می‌دهید یا در عکس‌های یک کاربر تگ می‌شوید، این به اینستاگرام نشان می‌دهد که کاربر مورد نظر در دسته «دوستان و خانواده» شما قرار می‌گیرد. در نتیجه، احتمالا محتوای بیشتری را که او پست می‌کنند مشاهده خواهید کرد و بالعکس.

این یک خبر عالی برای کسب و کارها است زیرا به آنها این امکان را می دهد که در ذهن مخاطبان خود ماندگار شوند. فقط از فالوورهای خود بخواهید که شما را در پست‌های خود تگ کنند و مطمئن شوید که پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام خود را بهینه‌سازی کرده‌اید تا بیشترین نظرات را دریافت کنید.

 

دنبال کردن

اگر برنامه اینستاگرام را کمتر بررسی کنید، فید شما به جای زمانی، بیشتر بر اساس آنچه اینستاگرام فکر می کند مورد ترجیح و علاقه شماست، مرتب می شود. 

 

شناسایی اهداف

آیا از اینستاگرام برای ایجاد آگاهی از برند و دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده می کنید؟ برای نمایش محصولات و خدمات خود؟ برای رشد یک جامعه درگیر؟ برای افزایش وفاداری به برند؟

آیا از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده می کنید؟ آیا برای آموزش فالوورهای خود در مورد کسب و کار یا در زمینه صنعت خود به استفاده از اینستاگرام روی آورده اید؟

استفاده از اینستاگرام برای دستیابی به اهداف تجاری و نحوه استفاده از آن در نهایت به شما بستگی دارد. فقط به خاطر داشته باشید که اهدافی که تعیین می کنید به شدت بر معیارهایی که برای ردیابی موفقیت خود در اینستاگرام استفاده می کنید تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، اگر از اینستاگرام برای ایجاد یک مخاطب بزرگ و درگیر استفاده می کنید، به احتمال زیاد روی معیارهای تعامل مانند لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری ها تمرکز خواهید کرد.

 

پیدا کردن مخاطب هدف اینستاگرام

هنگامی که مشخص کردید چرا از اینستاگرام استفاده می کنید، باید به این فکر کنید که می خواهید چه کسی را هدف قرار دهید و جامعه هدف شما چه کسانی باشند؟

اگر از قبل درک خوبی از مشتری ایده‌آل خود دارید، یک استراتژی خوب این است که آن را در پروفایل اینستاگرام خود درج کنید تا بهتر بتوانید جامعه هدف خود را جذب کنید.

آنها با چه نوع محتوایی درگیر می شوند؟ از چه هشتگ هایی استفاده می کنند؟ آنها بخشی از چه جوامعی هستند؟ پاسخ به این سوالات یک راه عالی است برای اطمینان از اینکه مخاطب هدف خود را در اینستاگرام مورد هدف قرار داده اید.

 

گزینه دیگر این است که در مورد رقبای خود تحقیق کنید. به نمایه های رقبای خود بروید و روی دنبال کنندگان آنها کلیک کنید. شما می توانید لیست کامل کاربرانی که آنها را دنبال می کنند مشاهده کنید. دستیابی به این اطلاعات می تواند در اتخاذ یک استراتژی مناسب و هدفمند کمک کننده باشد.

 

شما همچنین می توانید از این استراتژی برای دیدن هشتگ هایی که رقبای شما استفاده می کنند استفاده کنید. هشتگ های اینستاگرام هنوز هم یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به مخاطبان در اینستاگرام هستند، به خصوص اکنون که می توانید مانند سایر کاربران هشتگ های اینستاگرام را دنبال کنید.

 

بازاریابی در اینستاگرام و داشتن یک استراتژی جامع برای توسعه کسب و کار و رشد حساب تجاری شما بسیار حائز اهمیت است. در کنار این موضوع، تعداد فالوورهای شما نیز یکی از معیارهای مهم و کلیدی برای موفقیت کسب و کارتان در این فضای پر رقابت است. 

 

با توجه به اینکه الگوریتم اینستاگرام نسبت به فالوورهای فیک و غیرفعال حساس است و آن را به عنوان اسپم می شناسد، شما می توانید با خرید فالوور واقعی و فعال، به میزان قابل توجهی نرخ تعامل حساب خود را بالا ببرید. سایت های مختلفی در زمینه ارائه خدمات اینستاگرامی فعالیت می کنند که در میان آنها نام های معتبری به عنوان برند شناخته شده اند، کافه فالوور یکی از این برندهای معتبر است که صاحبان صفحات تجاری برای افزایش ویو اینستاگرام و در نهایت افزایش فروش خود می توانند با خرید بازدید فوری، خرید لایک، خرید کامنت و ... رشد و توسعه کسب و کار خود را در اینستاگرام تضمین کنند.

 

الگوریتم اینستاگرام,خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,تبلت و کتابخوان ، لپ تاپ ،کامپیوتر، لوازم جانبی(کامپیوتر - لپ تاپ - تبلت)

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024