راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرامراه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام,راهنمای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام

راهنمای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام

 

این روزها همه از موقعیت کسب درآمد توسط اینستاگرام و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام صحبت می‌کنند. با این حال که افراد زیادی در این زمنیه اقدام می‌کنند، اما تعداد کمی به موفقیت مناسب دست پیدا می‌کنند. این موضوع را می‌توان دلیل فعالیت غیرتخصصی در زمینه ساخت و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دانست.

 

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که طراحی شده است تا هر کسی از یک کودک 5 ساله تا افراد مسن 99 ساله، همه بتوانند از آن استفاده کنند، همین سادگی استفاده ممکن است افراد را دچار اشتباه کند که موفقیت و فروش در آن هم ساده است. در حالی که موفقیت به عنوان یک کسب‌وکار مدیون تولید محتوا اصولی، استمرار و داشتن یک استراتژی و برنامه برای پیشرفت است.

 

چگونه در اینستاگرام موفق شوم؟

همانطور که هر فعالیت را به متخصص آن می‌سپارید، یعنی برای ساخت خانه از مهندسین معماری و عمران کمک می‌گیرید، برای بیماری به پزشک مراجعه می‌کنید و برای تعمیر خودرو به مکانیک و...، برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام هم باید به یک متخصص شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید و از خدمات ادمین اینستاگرام استفاده کنید. 

 

چنین شخصی یک استراتژی محتوایی برای شما تدوین می‌کند و در واقع نقشه راه شما را مشخص می‌کند، بر اساس این نقشه برنامه‌های ماهانه‌ای ایجاد می‌کند تا قدم به قدم به هدف خود نزدیک شوید. این برنامه بر اساس ویژگی‌های مد نظر شما و بودجه شما تنظیم می‌شود.

 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام چگونه است؟

برای ساخت و راه اندازی یک صفحه موفق در اینستاگرام شما باید مطابق مراحل زیر عمل کرد:

 

1. محتوای مناسب تولید کنید:

تولید محتوا برای اینستاگرام بستگی به موضوع شما دارد و اینکه چه روشی را برای تولید محتوای خود انتخاب کنید. بسیاری این بخش را خود انجام می‌دهند و برخی دیگر از خدمات تولید محتوا اینستاگرام که مجموعه‌هایی مانند کوکو کانتنت ارائه می‌دهند استفاده می‌کنند. 

 

یک صفحه ممکن است روش بلاگری را انتخاب کند و تنها برای بخش ادیت ویدئو‌ها و موضوعات و عناوین ویدئوها نیاز به راهنمایی داشته باشد، یک صفحه دیگر ممکن است تمامی کارها، از خدمات عکاسی گرفته تا ادیت عکس و... را به ادمین اینستاگرام خود بسپارد.

 

2. فعالیت اصولی داشته باشید

این فعالیت اصولی شامل تعامل مناسب با سایر پیج‌ها، استفاده از هشتگ‌های مناسبت، استمرار در فعالیت، نوشتن کپشن‌های مناسب و... است که ادمین می‌تواند در تمامی موضوعات ذکر شده به شما کمک کند.

 

بخش دیگری از این فعالیت هم مربوط به ارتباط مناسب با مخاطب است. پاسخگویی صحیح و برقراری ارتباط با مخاطبین و مشتریان نیز خود اصولی دارد که در علم گسترده‌ای به نام CRM قرار می‌گیرد.

 

3. تبلیغات انجام دهید

در مراحل بعدی باید برای رشد صفحه برنامه‌ریزی کرد، این برنامه‌ریزی شامل ساخت یک تبلیغ مناسب و انتخاب روش‌های مناسب برای تبلیغات است. مخاطبین هدف و بودجه شما برای تبلیغات از موضوعات تعیین کننده‌ در زمینه تبلیغات اینستاگرامی هستند. ادمین پیج با بررسی تمامی جوانب باید روش‌های مناسب برای تبلیغات را برای شما مشخص کند. 

 

چگونه یک ادمین اینستاگرام خوب پیدا کنم؟

از توضیحات ذکر شده مشخص است که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام نیاز به یک ادمین دارید و وظایف یک ادمین اینستاگرام همانند خدمات ادمین سایت شامل موارد مختلفی است که نیاز به تخصص‌های مختلفی هم دارد. در نتیجه پیدا کردن یک شخص با تمام ویژگی‌های ذکر شده کار ساده‌ای نیست از طرفی عموما هزینه بالایی هم برای استخدام این شخص باید در نظر بگیرید. 

 

این خدمات به قدری مهم و تخصصی هستند که در بسیاری از مجموعه‌ها یک تیم برای آن در نظر گرفته می‌شود و بدیهی است که کار یک تیم که هر کسی تنها در حوزه کاری خود خبره است، بهتر از کار یک نفر است. در حالی که برای بسیاری از اشخاص و حتی شرکت‌ها و مجموعه‌ها هزینه بالا برای خدمات اینترنتی مقرون به صرفه نیست، اما یک راه حل دیگر نیز پیش پای شما وجود دارد و آن هم برونسپاری محتوا است. یعنی شما کار در بخش اینستاگرام و یا خدمات تولید محتوا برای سایت و... را به یک تیم مانند کوکو کانتنت که در خارج از مجموعه شما قرار دارد می‌سپارید.

 

خدمات ادمین اینستاگرام حرفه ای و مقرون به صرفه

اینکه محتواسازی چگونه انجام شود، چه هشتگ‌هایی استفاده شود، چه کپشنی نوشته شود، چگونه بیو مناسب نوشته شود و در نهایت چه تبلیغی و در چه صفحات و یا روش‌هایی انجام شود، برای هر کسب و کاری متفاوت است و برای تعیین آنها نیاز به بررسی بازار مخاطبین هدف و بسیاری عوامل دیگر دارد. شما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام نیاز به یک متخصص دارید.

 

کوکو کانتنت در تلاش است تا با یک تیم حرفه‌ای و سال‌ها سابقه در زمینه تولید محتوا برای سایت و اینستاگرام خدماتی حرفه‌ای و مقرون به صرفه را برای شما ارائه دهد. استفاده از این خدمات مزیت‌های بزرگی برای شما دارد.

 

از جمله اینکه شما بدون اینکه درگیر پیچیدگی‌های استخدام یک تیم برای انجام کارهای خود در بخش سایت و اینستاگرام شوید (مانند مدیریت کارمندان، بیمه و...) اما از خدمات حرفه‌‌ای یک تیم بهره‌مند می‌شوید. به علاوه در مقایسه با استخدام یک تیم و یا حتی یک شخص حرفه‌ای، هزینه بسیار کمتری هم پرداخت می‌کنید.

 

البته خدمات این مجموعه علاوه بر اینستاگرام، شامل خدمات سایت مانند خدمات تولید محتوا متنی و... نیز می‌باشد.

 

تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023