تازه های ترفندهای اینترنتی

خرید فالوور در کافه فالوور

مزایای خرید فالوور

رسانه های اجتماعی به بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی برای مشاغل و تأثیرگذاران تبدیل شده اند. پلتفرم…

چگونه محصولات خود را در اینترنت بفروشیم؟ | نوین مارکتینگدیجیتال مارکتینگ,دیجیتال مارکتینگ چیست,آژانس دیجیتال مارکتینگ
آژانس دیجیتال مارکتینگ
 

بهترین راههای تبلیغات آنلاین را میشناسید؟ می دانید دنیای بسیار روبه  رشد اینترنت چه سفره عظیمی از تبلیغات را برای شما پهن کرده و منتظر ورود کسب و کار شما به این دنیای زیباست؟


من در این مطلب می خواهم آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ را به شما معرفی کنم که می تواند بهترین راهکارهای ممکن  در دنیای دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کند.


اما قبل از آن که نوین مارکتینگ را با خدمات هیجان انگیزش به شما معرفی کنم باید کمی درباره دیجیتال مارکتینگ برای شما صحبت کنم.


دیجیتال مارکتینگ چیست؟ پاسخ ساده به این پرسش این است که هر کاری که برای تبلیغات با استفاده از یک ابزار و رسانه دیجیتال انجام شود را میتوان دیجیتال مارکتینگ دانست.


استفاده از اس ام اس های تبلیغاتی تا استفاده از علم نسبتا پیچیدهای مانند big data یا اَبَر داده ، همه و همه در قلمرو دیجیتال مارکتینگ جای میگیرد. این موضوع معرفی کردن تمام ابعاد دیجیتال مارکتینگ را سخت و پیچیده میکند زیرا همین الان که شما در حال خواندن این کلمات هستید، احتمالا در گوشه و کناری از دنیا کسی در حال ساخت و ابداع روشی جدید در دیجیتال مارکتینگ است.


با این همه تغییر پس تکلیف چیست ما چه چیزی را باید بشناسیم؟

 

لطفا در دیجیتال مارکتینگ سود را بشناسید

این که در کجای جهان چه روشی در دیجیتال مارکتینگ ابداع شده و شما آیا آن را به کار گرفته اید یا نه، چندان مهم نیست. مهم این است که با این روش شما چقدر سود میکنید. هدف از دیجیتال مارکتینگ این است که کسب و کار شما سود قابل ملاحظهای را به دست آورد. برای آنکه منظورم را به شما بهتر برسانم یک مثال میزنم.


فرض کنید یک مغازه با متراژ 200 متر در خیابان لوکسی مانند میرداماد دارید. اما این مغازه ماهی 2 میلیون تومان درآمد دارد و هر ساله باید برای آن مالیات بسیار گزافی نیز بپردازید. تازه پول برق و تلفن و دیگر خرجها هم بماند. شما از خانه خود که همان حوالی است صبح به صبح راه میافتید به این مغازه میروید، و بی آنکه دخل و درستی داشته باشید دست از پا درازتر به خانه باز میگردید. تلاشهایی هم انجام دادهاید که کسب و کارتان رونق یابد اما چندان فایدهای نداشته و یا حداکثر به صورت مقطعی رشد کردهاید و مانند یک یویو بعد از رشد به سر جای قبلی برگشتهاید.


از قضای روزگار یک از اقوام دور شما فرض کنید عمو پدرتان، زبانم لال بعد از 120 سال به رحمت خدا می رود و شما تنها واراث این عموی پدرتان هستید که فقط چند بار تا به حال او را دیده اید.


از ایشان یک مغازه در قرچک ورامین باقی مانده که سند شش دانگ آن به شما منتقل میشود مغازه در یک کوچه بن بست است و یک بقالی فکستنی در آن دایر می باشد.


شما که صاحب یک مغازه لوکس خیابان بالا شهر هستید، در اولین فرصت به سراغ این مال باد آورده میروید. کرکره مغازه را بالا میدهید و در همان دقیقه اول یک حاج خانم چادر به سر میآید و میگوید پسرم مغازه ممد آقا را شما باز میکنید.


شما هم از این سوال اندکی شگفت زده میشوید و یک پاسخ بله میگویید.


چند دقیقه طول نمیکشد که چندین مشتری به سراغ شما میآید و چند خرت و پرت از شما میخرند و ساعتی بعد هم چند مشتری دیگر و تا آخر روز 4 میلیون تومان شما درآمد دارید که یک میلیون آن سود است.


روزهای دیگر هم در مغازه قرچک همین است روزی 1 میلیون تومان سود دارد و خرج آن هم بسیار پایینتر از مغازه 200 متری بالا شهر است . علل درآمد بیش از 10 برابری مغازه دور افتاده اینجا موضوع بحثمان نیست. من یک سوال دارم شما کدام مغازه را برای کسب و کار انتخاب میکنید مغازهای که در پایین شهر درآمد خوب دارد یا مغازهای که در بالای شهر درآمد کم و سود پایین دارد.


شاید بگویید مغازه بالا شهر آینده دارد اما شما الان به پول احتیاج دارید.


مغازه بالا شهر به سرعت شما را به طرف ورشکستگی میبرد نظر من این است که مغازه بالا شهر را اجاره دهید، مثلا به یک بانک، و خود به قرچک بروید و آنجا را اداره کنید. این گونه هم آینده طلایی مغازه بالا شهر را، اگر وجود داشته باشد، از دست نداده اید و همینطور از درآمد مغازه پایین شهر جا نمانده اید. فقط یک مقدار رفت آمد به قرچک سخت است که به هر حال برای درآمد نسبتا خوبی که دارد میتواند تحمل کردنی باشد.


بله سود روش دیجیتال مارکتینگ شما مهم است. این که چقدر قدیمی یا جدید باشد و یا اسامی آن چقدر دهن پر کن باشد چندان مهم نیست.


برای همین شاید روشهایی که در ادامه این مقاله به شما معرفی می کنم را جای دیگری هم شنیده باشید اما مهم این است که این روشها از 1385 که نوین مارکتینگ کار خود را آغاز کرده برای تمام مشتریانش سود بسیار خوبی را دربرداشته است.


این سه روش بسیار سود آور برای مشتریان نوین مارکتینگ عبارت اند از:
•    تبلیغات در گوگل
•    سئو ارگانیک
•    شبکه های اجتماعی

 

تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

تبلیغات در گوگل یکی از پربازدهترین روشهای دیجیتال مارکتینگ است. شما با پرداخت مبلغی به ازای هر کلیک، که روی لینک سایت شما در گوگل انجام میشود، مبلغی را به گوگل میپردازید.


مهم این است که تعداد نمایش لینک شما در گوگل برای شما هزینهای در پی ندارد. بلکه هر وقت بازدید کننده روی لینک شما کلیک کند شما مبلغی را پرداخت میکنید.


اما برای این که یک حساب تبلیغات در گوگل داشته باشید چند مشکل بزرگ وجود دارد. در قدم اول مشکل این است که باید مبلغ را به ارزهای خارجی به گوگل پرداخت کند و نکته دوم هم این است که گوگل ادز ایران را تحریم کرده است. حتی اگر از سیستم هم معمول دور زدن این تحریمها استفاده کنید هم باز احتمال تعلیق شدن حساب شما بسیار بالا است. به این معنی که گوگل پول حساب شما را توقیف می کند و حتی پول را به شما پس نمیدهد.


نوین مارکتینگ با تأسیس یک شرکت با نام آریو مارکتینگ در شرق آسیا راه بسیار مطمئنی را برای گریز از تحریمهای گوگل پدید آورده به گونهای که تقریبا هیچ یک از مشتریان ما تا به امروز دچار مشکل تعلیق حساب نشدهاند.


شما با خیال راحت میتوانید به سایت نوین مارکتینگ مراجعه کنید و سفارش تبلیغات در گوگل بدهید. اگر نیاز داشتید که در این زمینه مشاوره بیشتری نیز دریافت کنید مشاوران دپارتمان تبلیغات در گوگل نوین مارکتینگ همیشه آمده پاسخگویی به شما هستید و در اسرع وقت شما را به صورت رایگان راهنمایی میکنند.

 

سئو ارگانیک

شاید تا الان با خود بگویید یعنی تمام کسانی که در خط اول گوگل لینک سایتشان نمایش داده میشود به گوگل پول دادهاند. ما میگوییم خیر؛ تنها کسانی که کنار لینکشان مستطیل کوچک سبزی با حروف AD یا تبلیغ نمایش داده می شود برای هر کلیک مبلغی را به گوگل پرداخت میکنند و وقتی که پول حسابشان هم تمام شد تبلیغات آنها از صفحه حذف میشود.


اما اگر می خواهید برای طولانی مدت در صفحه 1 گوگل به سر ببرید راه آن تبلیغ به ازای هر کلیک نیست. بلکه شما باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.


بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا Search Engine Optimization که به اختصار به آن SEO میگویند روشهای بسیار گستردهای است که روی سایت شما اعمال میشود و با بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل سایت شما بهینه سازی میشود.


به گونه ای که در این پروسه گوگل درمییابد، سایت شما محتوای بسیار خوبی را به کاربران ارائه میکند و همین سبب می شود که ابتدا و در اول لیست جستجوها سایت شما نمایش داده شود.


شما یک سری کلمات کلیدی در کسب و کار خود دارید مثلا اگر صاحب یک فروشگاه کفش هستید خیلی خوب است که اگر کسی کلمه خرید کفش را در گوگل سرچ کند اول لینک سایت شما ببیند. و این کار با سئو به صورت بسیار پایداری طولانی مدتی فراهم میشود. هر چقدر ادوردز روشی کوتاه مدت و البته در کوتاه مدت جوابگو است، سئو یک روش بلند مدت است که شاید کمی دیر اما بسیار پایدار به تبلیغ کسب و کار شما در گوگل میپردازد.

 

شبکه های اجتماعی

این روزها با در دسترس همه قرارگرفتن اینترنت، دیگر کسی نیست که در اینستاگرام، توییتر، تلگرام و فیسبوک عضو نباشد و از آن استفاده نکند.


البته بسیاری افراد هم هستند که در این شبکه های اجتماعی به فعالیت تجاری میپردازند و اتفاقا سود خوبی هم نصیب آنها میشود.


اما اداره یک صفحه شبکه اجتماعی تجاری با یک صفحه شبکه اجتماعی شخصی  بسیار متفاوت است. این صفحات با استراژیهای خاصی اداره میشود و از این رو برای گرداندن یک شبکه اجتماعی تجاری نیاز به یک متخصص دارید.


نوین مارکتینگ دپارتمانی بسیار قوی برای اداره طراحی و همین طور به سود رسانی این دسته از صفحات بازاریابی شبکه های اجتماعی دارد با یک تماس می توانید جذاب ترین طرح های را برای اینستاگرام، لینکدین و تلگرام خود به دست آورید. طرح هایی که متناسب با سلیقه تفکر و استراتژیهای شما طراحی و ساخته شده است.


نوین مارکتینگ یک سورپرایز ویژه نیز برای شما دارد می توانید در مقالهای جامع در وبلاگ نوین مارکتینگ اصول دیجیتال مارکتینگ را به قلم یکی از مدیران این شرکت فرا بگیرد.

حتما مقاله: اصول دیجیتال مارکتینگ چیست را بخوانید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024