فروش انواع پرشر سوئیچ در پیکاتکفروش انواع پرشر سوئیچ که به آن سوئیچ فشار نیز می گویند به منظور های مختلفی انجام می شود. کلمه switch در زبان انگلیسی به معنی عوض کردن می باشد. در واقع پرشر سوئیچ یک نوع کلید می باشد که در رابطه با تنظیم فشار به کار می رود. سوئیچ پرشر بیشترین کاربرد را در صنایع دارد که افزایش فشار باعث انفجار شود.

 

انفجار می تواند باعث آسیب دیدن کل مجموعه شود و ضرر و زیان مالی زیادی به همراه دارد. به همین دلیل با فروش پرشر سوئیچ نسبت به کاهش این خطرات اقدام  می شود. از دیگر دلایل فروش پرشر سوئیچ در رابطه با آژیر ها و ارورهای خطرآفرین است.

 

در جاهایی که علاوه بر رویت میزان فشار فرایند, کنترل آن  نیز حائز اهمیت باشد به جای استفاده از گیج فشار که تنها میزان فشار را نمایش میدهد از جایگزینی به نام سوئیچ فشار یا پرشر سوئیچ استفاده میشود.

 

لینک های مفید: قیمت گیج فشار

در ادامه به فروش انواع پرشر سوئیچ، کاربرد و تفاوت آن ها می پردازیم.

 

کاربرد پرشر سوئیچ

 

فروش انواع پرشر سوئیچ در پیکاتک,فروش انواع پرشر سوئیچ,قیمت گیج فشار

فروش انواع پرشر سوئیچ در فروشگاه پیکاتک

 

فروش انواع پرشر سوئیچ به منظور کاربرد های خاصی که دارند انجام می شود. پرشر سوئیچ یک کلید روشن و خاموش است که می تواند به محض اینکه فشار به حد معین تنظیم شده برسد، سیستم را خاموش کند. این کلید برای سیستم هایی مناسب است که باید در محدوده های مشخص شده روشن و یا خاموش شوند. دیگر نیاز نیست که یک اپراتور تمام وقت خود را صرف مراقبت و نظارت از سیستم کند تا به وقت خود آن را خاموش یا روشن کند. پرشر سوئیچ این کار را به صورت دقیق انجام می دهد. سوئیچ فشار همواره بر روی فشار مخازن، لوله ها و پمپ ها نظارت می کند. 

 

به محض آن که مقدار فشار به رنج خاصی برسد سیستم به صورت خودکار روشن یا خاموش می شود. این دستگاه حالتی شبیه به یک کنتاکت الکتریکی دارد. هنگامی که فشار به حد نصاب برسد کنتاکت موجود در دستگاه به وجود می آید و این گونه سوئیچ خاموش می شود و از افزایش فشار بی رویه جلوگیری می کند. این سوئیچ نیز به صورت معکوس عمل می کند.

 

یعنی ممکن است در صورت کاهش فشار بیش از حد، سیستم مربوطه را روشن سازد تا باز هم فشار بالا رود. این کار کاملا به تنظیماتی که اپراتور ها به دستگاه می دهند ربط دارد. کاربرد های پرشر سوئیچ زیاد و متنوع می باشند که ما در ادامه برخی از آن ها را بازگو می کنیم؛

 

دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز

کابین خلبان ها به منظور کاهش یا افزایش بیش از حد فشار

دستگاه ها و تجهیزات پزشکی بیمارستان ها

ماشین آلات مربوط به تصفیه ی آب

پمپ های سوخت، کمپرسور ها و باتری ها

کاهش یا افزایش فشار در مخازن صنایع

کنترل جریان در لوله های انتقال دهنده مواد

هشدار افزایش میزان آلاینده ها در محیط مخصوصی

 

لینک های مفید: قیمت پرشر سوئیچ

راهنمای فروش انواع پرشر سوئیچ

 

کاربرد پرشر سوئیچ,فروش انواع پرشر سوئیچ در فروشگاه پیکاتک,قیمت پرشر سوئیچ

راهنمای فروش انواع پرشر سوئیچ

 

فروش انواع پرشر سوئیچ ها به این منظور انجام می شود تا این دستگاه در تمامی صنایع بتواند کاربرد خود را نشان دهد. هر کدام از انواع پرشر سوئیچ کاربرد خود را دارد. پرشر سوئیچ بر اساس پارامتر های مختلفی تقسیم بندی می شوند. گاهی این ابزار را بر اساس نوع عملکرد آن ها تقسیم بندی می کنند و گاهی بر اساس نوع المان اندازه گیری. هر یک از این دسته بندی ها متفاوت می باشند. اگر بخواهیم فروش پرشر سوئیچ را بر اساس نوع عملکرد دسته بندی کنیم این ابزار به دو دسته پنوماتیک و هیدرولیک تقسیم می شود.

 

پرشر سوئیچ پنوماتیک

فروش انواع پرشر سوئیچ- این نوع پرشر سوئیچ برای کنترل فشار در سیستم های پنوماتیک طراحی شده است. یکی از انواع این سوئیچ، پرشر سوئیچ هوا می باشد. این ابزار ها در محیط های مرطوب و خیس به کار نمی روند.

 

پرشر سوئیچ هیدرولیک

فروش انواع پرشر سوئیچ- این نوع پرشر سوئیچ در سیستم های هیدرولیک کاربرد دارد. سوئیچ های هیدرولیک را می توان به راحتی در محیط های مرطوب و خیس به کار برد. انواع پرشر سوئیچ هیدرولیک عبارتند از: سوئیچ فشار بخار، سوئیچ فشار آب، سوئیچ فشار ضد انفجار، سوئیچ فشار گاز و ...

 

اگر بخواهیم پرشر سوئیچ را بر اساس نوع المان اندازه گیری دسته بندی کنیم، این دسته بندی عبارت است از:

 

سوئیچ فشار بوردونی

سوئیچ فشار دیافراگمی

سوئیچ فشار دیافراگمی- پیستونی

سوئیچ فشار تفاضلی

سوئیچ فشار بیلوز دار

سوئیچ فشار حالت جامد

سوئیچ فشار کپسولی

 

فروش انواع پرشر سوئیچ

در ادامه به توضیح برخی از پرکاربردترین پرشر سوئیچ ها می پردازیم.

پرشر بردونی

 

راهنمای فروش انواع پرشر سوئیچ,پرشر سوئیچ پنوماتیک,پرشر سوئیچ هیدرولیک

پرشر سوئیچ بردونی

 

فروش انواع پرشر سوئیچ- پرشر سوئیچ بردونی در داخل خود یک لوله بردونی دارد. در صورت افزایش فشار این لوله بردونی کشیده می شود و طول آن افزایش می یابد. هنگامی که فشار افزایش می یابد سوئیچ کنترل وصل و هنگامی که فشار کاهش یابد، سوئیچ کنترل قطع می شود. خطای اندازه گیری این ابزار نیم درصد است.

 

پرشر دیافراگمی

این پرشر سوئیچ دارای یک صفحه انعطاف پذیر به نام دیافراگم می باشد. هنگامی که فشار وارد می شود، دیافراگم حرکت می کند و پیستون را نیز حرکت می دهد. اگر فشار همچنان ادامه پیدا کند کنتاکت برقرار می شود و سوئیچ فعال می شود.

 

پرشر تفاضلی

فروش انواع پرشر سوئیچ- این نوع سوئیچ دارای دو عدد ورودی می باشد. کار این سوئیچ آن است که فشار این دو ورودی را با هم هماهنگ سازد. هنگامی که فشار دو ورودی اختلاف نداشته باشند، سوئیچ غیر فعال می باشد. اما زمانی که اختلاف فشار رخ دهد سوئیچ مربوطه فعال می شود.

 

پرشر پیستونی

این پرشر سوئیچ به صورت مکانیکی کار می کند. پیستون این سوئیچ دارای دو استوانه است که داخل هم قرار گرفته اند. همچنین این سوئیچ دارای یک فنر می باشد. در صورت افزایش فشار پیستون حرکت کرده و کنتاکت وصل می شود.

 

تفاوت های پرشر سوئیچ ها در چیست؟

فروش انواع پرشر سوئیچ- تفاوت اصلی انواع پرشر سوئیچ در نحوه عملکرد و کاربرد آن ها می باشد. المان هایی که برای اندازه گیری در هر سوئیچ به کار می روند با هم متفاوت هستند. برخی از پرشر سوئیچ ها برای مکان های مرطوب و برخی برای مکان های خشک کاربرد دارند.

 

فروش انواع پرشر سوئیچ پیکاتک

فروشگاه بزرگ پیکاتک با فروش انواع پرشر سوئیچ و ابزار دقیق با کیفیت، بهترین و متنوع ترین محصولات را به مشتری های خود ارائه می کند. همچنین این شرکت به فروش محصولات نو و دست دوم به صورت تخصصی می پردازد. تمامی محصولات این مجموعه اورجینال بوده و با ضمانت نامه ارائه می شوند. جهت خرید آنلاین می توانید به سایت فروشگاه و جهت خرید حضوری می توانید به دفتر مرکزی فروشگاه مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت پیکاتک بپیوندید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022