در تابستان ویلاهای استخردار اجاره کنیم یا ویلاهای ساحلیفصل تابستان از راه رسیده است و زمان افراد نسبت به فصل های دیگر آزادتر شده است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد فکر سفر به شمال به سرشان بزند و برای اقامت، نیاز به اقامتگاه دارند. یک سوال مهم هنگام اجاره اقامتگاه برای آن ها پیش می‌آید و آن هم این که، اگر قصد اجاره ویلا داشته باشیم بهتر است ویلا استخردار اجاره کنیم یا ویلا ساحلی؟ هر کدام از آنها مزایای خاص خود را دارند و این مسئله که کدام را اجاره کنید کاملاً بستگی به خودتان دارد. در سایت جاباما امکان اجاره هر اقامتگاهی در شمال وجود دارد! در این مقاله به بررسی کامل ویلا استخردار و ویلا ساحلی می‌پردازیم تا ببینید که کدام یک برای سفر شما مناسب تر است.

 

ویلا استخردار چیست؟

یکی از اقامتگاه های بسیار پرطرفداری که در شمال ایران وجود دارد، ویلا استخردار است. ویلا استخردار همان طور که از نامش پیداست، ویلایی است که داخل آن استخر دارد. حال ممکن است این استخر در حیاط و به صورت روباز باشد و ممکن است در داخل خانه باشد. اگر استخر ویلا در حیاط باشد، فقط در فصل بهار، تابستان و اوایل پاییز می توانید از آن استفاده کنید اما اگر داخل خانه باشد، در هر فصلی می توانید از استخر آن لذت ببرید. در شهرهای مختلفی از شمال امکان اجاره ویلا استخردار وجود دارد و می‌توانید در فصل های گرم، با اجاره ویلا استخردار نهایت لذت را از سفر خود ببرید.

 

اجاره ی ویلاهای استخردار,اجاره ی ویلاهای استخردار در تابستان,ویلا استخردار چیست

اجاره ویلا استخردار

 

یکی از بهترین شهرهایی که برای اجاره ویلا استخردار می توانید حساب ویژه روی آن باز کنید، رامسر است. در شهر رامسر ویلاهای استخردار زیادی وجود دارد و شما می‌توانید متناسب با شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. از مهم ترین ویژگی های رامسر این است که شما می‌توانید به دریا و جنگل دسترسی داشته باشید! بنابراین فرقی نمی‌کند که سلیقه شما جنگل است یا دریا. در هر صورت سفر به رامسر در تابستان یا هر فصل دیگری می‌تواند نظر شما را جلب کند. طبیعت این شهر بسیار بکر و دیدنی است و می‌توانید از سفر به این شهر نهایت لذت را ببرید. همچنین شما می‌توانید انواع ویلاهای لب دریا و کلبه های جنگلی رامسر جاباما را ببینید و هر کدام را خواستید به صورت آنلاین رزرو کنید.

 

مزیت اجاره ویلا استخردار 

اجاره ویلا استخردار در فصل تابستان می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد! در طی روز که هوا گرم است، شما می‌توانید در آب استخر آب تنی کنید و نهایت لذت را تجربه کنید. بسیاری از افراد با اجاره ویلا استخردار بخشی از روز که هوا گرما است و رطوبت زیادی وجود دارد را در ویلا و شنا کردن در استخر می گذرانند. نزدیک غروب آفتاب که هوا خوب می‌شود، به سراغ تفریحات دیگر نظیر قدم زدن کنار ساحل یا شنا کردن در دریا می‌پردازند. بنابراین اجاره ویلا استخردار می‌تواند یک انتخاب عالی باشد تا از سفر خود به شمال نهایت لذت را ببرید.

 

ویلا ساحلی چیست؟

یکی دیگر از ویلاهایی که می‌توانید اجاره کنید، ویلا ساحلی است. ویلا ساحلی هم همان طور که از نامش پیداست در کنار ساحل ایجاد شده است. در شهرهای ساحلی شمال کشور می‌توانید انواع ویلاهای ساحلی را پیدا کنید. هزینه اجاره ویلا ساحلی نسبت به ویلا استخردار ارزان تر است و اگر نمی خواهید از استخر در محیط ویلای خود بهره‌مند شوید، می‌توانید با اجاره ویلا ساحلی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. البته این موضوع که هزینه آن چقدر است، بستگی به شهر و منطقه ای دارد که ویلا در آن قرار گرفته است و شما می توانید در منطقه دلخواه خود آن را رزرو کنید.

 

ویلا استخردار در شمال,مزیت اجاره ویلا استخردار,ویلا ساحلی چیست

اجاره ویلا ساحلی

 

شهرهای ساحلی شمال کم نیستند و در سراسر مناطق شمال کشور می‌توانید به دریا دسترسی داشته باشید! البته برخی از شهرها کمی از ساحل فاصله دارند و ممکن است نخواهید در چنین جایی اقامت داشته باشید. از طرف دیگر، شهرهایی هم در شمال وجود دارند که شما می‌توانید دقیقاً در کنار ساحل یک اقامتگاه رزرو کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. از مهم ترین این شهرها می توان به بابلسر اشاره کرد که مقصد بسیاری از مسافران است. البته در فصل تابستان سفر به چنین شهرهایی می تواند شما را به خاطر گرما و رطوبت کمی به چالش بکشد.

 

ویژگی های اجاره ویلا ساحلی

اجاره ویلا ساحلی مزایا و معایب خاص خود را دارد! اگر شما نمی‌دانید که این ویلا می‌تواند برای شما مناسب باشد یا نه، می‌توانید در این بخش برخی از مزایا و معایب آن با بدانید:

 

مزیت: نزدیک بودن به ساحل

یکی از دلایلی که باعث می شود تا افراد به سراغ اجاره ویلا ساحلی بروند، این است که نزدیک به دریا است. گاهی اوقات فاصله ویلا تا دریا چند متر بیشتر نیست و شما می‌توانید از حضور در کنار دریا نهایت لذت را ببرید. افراد زیادی وجود دارند که علاقه بسیار زیادی به دریا دارند و هر چقدر ویلا به دریا نزدیک تر باشد، این افراد می‌توانند لذت بیشتری ببرند. چرا که در این صورت در هر زمانی که بخواهند می‌توانند پیاده به لب ساحل بروند و از حضور در کنار دریا و آرامش آن نهایت لذت را ببرند. اگر شما هم به دریا علاقه دارید، می‌توانید با اجاره ویلا ساحلی از سفر خود لذت ببرید.

 

عیب: گرم و شرجی بودن بیش از حد هوا

اگر در فصل تابستان به شمال سفر کنید، گرما و رطوبت شما را به چالش می‌کشد! با این حال سفر به شمال ارزشش را دارد و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که این چالش را تحمل کنند. هر چقدر به دریا نزدیک تر شوید، میزان رطوبت و گرمای هوا هم بیشتر می‌شود. یکی از مهم ترین عیب هایی که در ویلای ساحلی به دلیل نزدیکی بیش از حد به دریا دارند، گرما و رطوبت بیش از حد است. تا جایی که نسبت به نقاط دیگر گرمای هوا بسیار زیاد است. البته در ویلاهای شمال همه امکانات لازم نظیر کولر گازی، حمام و... وجود دارد و تا حدی این موضوع را پوشش می دهد.

 

اجاره ویلا استخردار ساحلی

یکی از بهترین انتخاب هایی که می توانید داشته باشید، اجاره ویلا استخردار در لب ساحل است! در برخی از مناطق شمالی شما می‌توانید ویلاهایی پیدا کنید که علاوه بر این که لب ساحل هستند، استخر هم دارند. این مورد می‌تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در سفر به شمال باشد. البته هزینه چنین ویلاهایی زیاد است اما اگر محدودیت بودجه ندارید و می‌خواهید از سفر خود نهایت لذت را ببرید، این انتخاب می‌تواند یکی از بهترین ها باشد. در شهرهای مختلف امکان اجاره چنین ویلاهایی وجود دارد و شما می‌توانید از طریق پلتفرم جاباما به صورت آنی رزرو خود را انجام دهید.

 

اجاره ویلا استخردار ساحلی,ویلاهای استخردار کردان جاباما, اجاره ویلاهای استخردار کردان جاباما

اجاره ویلا ساحلی استخردار

 

اگر قصد سفر به شمال کشور را دارید، می‌توانید با اجاره یک ویلای مناسب یکی از بهترین سفرهای خود را تجربه کنید. البته اگر از جمله افرادی هستید که به دنبال یک سفر کوتاه هستید و زمان سفر به شمال را ندارید، سفر یک روزه به اطراف تهران هم می تواند گزینه مناسبی باشد. در اطراف تهران ویلاهای مختلفی وجود دارند که می‌توانید به همراه دوستان یا خانواده خود از آن استفاده کنید. با ویلاهای استخردار کردان جاباما می توانید یک روز به یاد ماندنی را تجربه کنید و پس از ریکاوری جسمی و روحی، به تهران برگردید.

 

منبع:www.jabama.com 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید بلیط هواپیما

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022