معرفی سایت فروش کتاب کمک درسیافرادی که در سال پایانی تحصیلات دبیرستان خود قرار دارند و باید در آزمون سراسری کنکور شرکت کنند نیاز دارند برای برخی از کتاب‌های خود از مطالب کمکی استفاده کنند. خرید به صورت حضوری وقت زیادی نیاز دارد و هیچ دانش‌آموز کنکوری علاقه‌ای به هدر دادن زمان خود در ترافیک نداشته و به همین علت از خرید الکترونیکی و آنلاین استفاده خواهد کرد. سایت فروش کتاب کمک درسی وطن بوک با عرضه تمامی کتاب‌های آموزشی به دانش اموزان در روند خرید کمک می‌کند.

 

کتاب کمک درسی,کتاب‌های کمک درسی,سایت کتاب‌های کمک درسی

خرید آنلاین کتاب کمک درسی

 

دلیل استفاده از کتاب کمک درسی چیست ؟

گاهی اوقات دانش‌آموز ممکن است بخش‌هایی از مباحث کتاب درسی وزارت آموزش و پرورش را متوجه نشود. او به ناچار باید به دنبال مطالب آموزشی دیگری بگردد که مکمل مطالب کتاب درسی مدرسه باشد. در چندین سال گذشته خود دانش‌آموزان در مورد مطالب تکمیل کننده تحقیقات انجام می‌دادند و با مطالعه کتاب‌های مرجع مختلفی در نهایت پاسخ درست را اعلام می‌کردند.

 

برخی از دانش‌آموزان علاقه‌ای به طی کردن این روند طاقت‌فرسا نداشتند و پرسش‌های مختلفی را بدون پاسخ باقی می‌گذاشتند. این امر موجب می‌شد افراد زیادی بدون داشتن درک درستی از یک مبحث، به مقطع دیگر وارد شوند. امروزه نویسندگان و استادان زیادی در حال پر کردن این خلأ آموزشی هستند. آن‌ها با نگارش کتاب‌های کمکی، شکافی که میان مطالب درسی وجود داشت را رفع کردند تا تمامی دانش‌آموزان مطالب یک پایه را به‌ خوبی یاد بگیرند.

 

متاسفانه کتاب‌هایی که وزارت آموزش و پرورش در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد ادبیات نوشتاری قوی ندارند و گاهی اوقات این عدم روان بودن باعث درک اشتباه مطالب می‌شود. افرادی که شروع به نوشتن کتاب‌های کمکی کردند ابتدا تمام نقاط ضعفی که کتاب‌های مدرسه داشتند را بررسی کردند و با شناسایی نقاط ضعف آن‌ها شروع به نگارش محتوای جدیدی کردند. مطالب آموزشی در قالب درسنامه‌ در کتاب‌های کمکی گنجانده می‌شود. جهت استفاده از این کتاب‌ها می‌توانید از سایت فروش کتاب کمک درسی، کتاب مورد نظر خود را سفارش دهید. 

 

علت گران بودن کتاب‌های کمک درسی چیست؟

عبدالعظیم فریدون مدیر انتشارات محراب قلم دلیل عمده گران بودن کتاب‌های کمک درسی را مربوط به قیمت کاغذ و فرایند تولید می‌داند در نظر داشته باشید ایشان در یک مصاحبه چگونگی حساب کردن قیمت کتاب‌های کمک درسی را به طور کامل شرح دادند. 

 

ایشان تاکید کردند که هر چقدر هزینه رنگ، حجم و تعداد صفحات، هزینه صحافی و هزینه نوع چاپ کتاب بیشتر باشد قیمت کتابی که به دست مشتری می‌رسد بالاتر خواهد بود. البته لازم به ذکر است بعضی از فروشگاه‌های کتاب هزینه دیگری نیز دریافت می‌کنند تا کتاب را به دست خریداران برسانند. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال پیدا کردن فروشگاه‌هایی هستند خرید از آنجا مقرون به صرفه باشد. فروشگاه‌های زیادی در سرتاسر ایران در حال عرضه کتاب کمک درسی هستند. جالب است بدانید بیشتر این فروشگاه‌ها فروش به صورت حضوری و آنلاین دارند.

 

در نظر داشته باشید بیشترین خرید و فروش کتاب‌های آموزشی از طریق سایت فروش کتاب کمک درسی انجام می‌شود. اما در صورت نیاز می‌توانید نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود را بیابید و کتاب مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید یا جهت خرید حضوری به آنجا مراجعه کنید. سایت وطن بوک یکی از وب‌سایت‌های قابل اعتماد میان مشتریان بوده و همواره در تلاش است کتاب‌های کمک درسی را با واقعی‌ترین قیمت به دست مشتری برساند. 

 

سایت وطن بوک,ویژگی ‌های یک کتاب کمک درسی استاندارد,کتاب های کمکی استاندارد

ویژگی های کتاب های کمک درسی استاندارد

 

شرح ویژگی ‌های یک کتاب کمک درسی استاندارد

در صورتی که مایل هستید از یک سایت فروش کتاب کمک درسی، کتاب‌های مورد نیاز خود را سفارش دهید باید ابتدا اطلاعات جامعی در مورد ویژگی‌های یک کتاب استاندارد را جمع آوری کنید.

 

کتاب های کمکی استاندارد به صورت خط به خط مباحث درسی را پوشش داده‌اند.

دریک کتاب استاندارد کمک آموزشی باید روند یادگیری دانش‌آموز در مدرسه مبنای طراحی درس‌نامه و سؤالات باشد.

استفاده از پرسش و پاسخ‌های جذاب علمی در کنار متن درسی

رعایت ترتیب به ‌کاربردن سؤالات از آسان به سخت

آموزش مفاهیم به زبان ساده

قلم روان و گیرا برای نگارش کتاب

افزایش جذابیت کتاب با استفاده از داستان‌ها، دانستنی‌ها و مطالب علمی به روز و جدید

به کار بردن تصاویر دقیق علمی برای هر مطلب

 

اهمیت خرید کتاب کمکی,بررسی مزایای خرید کتاب به صورت آنلاین,ویژگی‌های خرید انلاین

خرید کتاب کمک درسی

 

اهمیت خرید کتاب کمکی

به طور معمول خرید کتاب‌های کمک درسی یک موضوع چالش برانگیز برای دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها است. یک دانش‌آموزی که نیاز به استفاده از کتاب کمک درسی دارد باید از میان صدها کتاب، انتشاراتی و نویسنده‌های متفاوت تنها یک کتاب را برای تمام طول سال انتخاب کند.

 

لازم به ذکر است برخی نویسنده‌ها درباره یک مطلب و موضوع درسی چندین کتاب (از مبتدی تا حرفه‌ای) نوشته‌اند که دانش‌آموز باید بر اساس نیازی که دارد یکی از آن‌ها را انتخاب کند. به همین دلیل خرید کتاب به یک موضوع مهم تبدیل گشته است. در کنار این موضوع وجود داشتن محدودیت مالی و زمانی یک امر بسیار حائز اهمیت بوده و دانش‌آموز باید آن را در نظر داشته باشد.

 

در گام اول جهت تهیه کتاب‌های کمک درسی باید فروشگاه جامعی از تمام کتاب‌ها را بیابید. در صورتی که در این فروشگاه قدم بزنید خواهید توانست بر اساس نیازتان یک مورد مناسب را خریداری کنید. البته توصیه می‌کنیم که قبل از مراجعه به فروشگاه تمام معیارهایی که برای خرید کتاب در نظر دارید را یادداشت کنید تا در زمان خرید کردن شک و تردید نداشته باشند. زمانی که برگه توضیحات را به همراه خود ببرید ، در کوتاه‌ترین زمان کتاب مورد نظرتان را تهیه خواهید کرد.

 

بررسی مزایای خرید کتاب به صورت آنلاین

 اشخاصی که مایل هستند از سایت فروش کتاب کمک درسی به‌ صورت اینترنتی استفاده کنند می‌توانند از افراد باتجربه‌ای که مشغول به مشاوره دادن هستند کمک بگیرند. به علاوه در وب‌سایت‌ها تمام ویژگی کتاب‌های درسی در زیر آن ارائه شده است؛ که با مقایسه آن‌ها خواهید توانست مورد مناسبی را انتخاب کنید. یکی دیگر از مزیت‌های خرید آنلاین، آسان بودن روند سفارش است. البته فراموش نکنید که سفارش خود را در یک سایت معتبر ثبت کنید.

 

وطن بوک یکی از امن‌ترین درگاه‌های پرداخت الکترونیکی را دارد. وب‌سایت‌های اینترنتی متناسب با اعیاد مختلف و جشن‌های متفاوت تخفیف‌های زیادی را بر روی قیمت‌ها اعمال می‌کنند. به همین دلیل می‌توانید با خرید از این سایت‌ها در بودجه خود صرفه جویی کنید.

 

از جذاب‌ترین ویژگی‌های خرید انلاین دسترسی به نظرات دیگر افرادی است که خرید مشابه داشته‌اند. با خواندن نظر این افراد متوجه خواهید شد که خدمات سایت و نحوه ارسال بسته آن‌ها به چه صورتی انجامی می‌شود. همچنین در صورتی که تمایل دارید کتاب بخرید با مشاهده نظر دیگر دانش‌اموزان با دید بازتری آن کتاب را سفارش خواهید داد.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022