معرفی سایت تهرانترین برگزار کننده دوره‌های نتورک پلاسدر این مقاله قصد داریم یکی از وب‌سایت‌های فعال و بسیار کاربردی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و امنیت سایبری را معرفی کنیم. برای آشنایی کامل با فعالیت‌ها و خدمات سایت تهرانترین به ویژه دوره‌های مقدماتی و حرفه‌ای نتورک پلاس، این مقاله را تا انتها دنبال کنید. 

 

تاریخچه باشگاه شبکه و امنیت تهران,مهم‌ترین سرفصل‌های هدف‌گذاری شده در باشگاه,خدمات و فعالیت‌های این شرکت فعال

سایت تهرانترین برگزار کننده دوره‌های نتورک پلاس

 

تهرانترین: باشگاه شبکه و امنیت

وقتی از طریق آدرس اینترنتی www.tehrantarin.com وارد این سایت می‌شوید و عنوان باشگاه شبکه و امنیت تهران را بر پیشانی سایت می‌بینید، احتمالا در نگاه اول این‌طور گمان خواهید کرد که این مجموعه یک آموزشگاه و یا وب‌سایتی ویژه برای ویدیوهای آموزشی است. اما در واقع چنین نیست؛ بلکه محلی‌ است که جامعه‌ای از دانشجویان، کارآموزان و متخصصین حوزه شبکه‌های کامپیوتری و امنیت سایبری در آن حضور دارند و دوره‌های آموزشی متنوعی از جمله دوره‌های نتورک پلاس (Network+) و دوره‌های جامع سیسکو در آن برگزار می‌شود.

 

تاریخچه باشگاه شبکه و امنیت تهران

باشگاه شبکه و امنیت تهران را امیر ساتکین و خیال خورشیدی در سال 1397 پایه‌گذاری کردند. امیرساتکین متخصص در طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و امنیت شبکه است. او در اسفندماه سال 97 در حالی‌که 36 ساله بود همراه با خانم مهندس خورشیدی باشگاه شبکه و امنیت را تاسیس کردند. 

 

آقای ساتکین که تا پیش از آن با سازمان‌های مختلف دولتی و نظامی و شرکت‌های تجاری و صنعتی به عنوان مشاور و مجری زیرساخت‌ها‌ی شبکه و امنیت همکاری کرده بود، تجربه اجرایی 10 ساله خود را در کنار تجربه تدریس دوره‌های مایکروسافت، میکروتیک، سیسکو و امنیت شبکه، در باشگاه شبکه و امنیت تهران به کار بست و وب‌سایتی جامع و کاربردی برای آموزشی پیوسته و باکیفیت پدید آورد.

 

مهم‌ترین سرفصل‌های هدف‌گذاری شده در باشگاه

باشگاه شبکه و امنیت تهران، اصولا پدید آمده است تا 3 هدف اصلی را پی‌گیری کند:

در درجه اول تلاش برای آماده‌ کردن دانشجویان شبکه و امنیت، تا اندازه‌ای که بتوانند در بازارهای بین‌المللی به عنوان متخصص فنی و مدرس، حضور داشته باشند.

 

دومین هدف باشگاه فراهم کردن امکان دسترسی به تکنولوژی‌های هایتک حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شبکه و آموزش، برای اعضای باشگاه است.

 

در نهایت نیز سومین هدف اساسی باشگاه، پرورش متخصصینی است که بتوانند پس از ورود به بازار کار، جایگاه شغلی پردرآمدی را از آن خود کنند.

 

ساخت و ارائه ویدیوهای آموزشی,بهترین اعضای باشگاه,آموز‌ش های رایگان باشگاه تهرانترین

خدمات و فعالیت های باشگاه شبکه و امنیت تهران

 

خدمات و فعالیت‌های این شرکت فعال

خدمات و فعالیت‌های وب‌سایت را می‌توان به صورت یک فهرست توضیحی ارائه نمود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

 

ساخت و ارائه ویدیوهای آموزشی با کیفیت مطلوب که به صورت رایگان در اختیار همه کاربران وب‌سایت قرار می‌گیرد‌. 

 

در تمام ویدیو های آموزشی تمرین‌های عملی به دانشجویان ارائه می‌شود. در نهایت نیز به طور منظم جلسات آنلاینی برای حل تمرین از طریق سرویس‌های اینترنتی مثل اسکایپ برگزار خواهد شد.

 

اغلب دوره‌های آموزشی شبکه، در قالب آموزش ویدیویی و با همراهی پشتیبانی آنلاین و نامحدود از طریق تلگرام، واتساپ و اسکایپ برگزار می‌گردد. 

 

کاربران می‌توانند به دو شیوه‌ از باشگاه مشاوره آموزشی و شغلی دریافت کنند:

– مشاوره رایگان از طریق ویدیوهای از قبل تولید شده و موجود در وب‌سایت

– مشاوره غیر رایگان به صورت تلفنی، اینترنتی و حضوری 

 

در زمانبندی‌های منظم، به بهترین اعضای باشگاه که از طریق آزمون آنلاین و مصاحبه فنی انتخاب می‌شوند، بورس آموزشی داده خواهد شد. 

 

دوره‌های مختلف مرتبط با بازار کار شبکه و امنیت، مانند دوره مدیریت زمان، دوره انگلیسی برای متخصص شبکه و دوره مدرس بین المللی به صورت مدون در باشگاه برگزار خواهد شد. 

 

در پایان دوره‌های آموزشی، به شکل پیوسته‌ای دوره‌های کارآموزی نیز برگزار می شود. در تمام مدت دوره‌های کارآموزی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد تا با کمک مربیان باشگاه بتوانند سناریوهای رایج بازار را طراحی و پیاده سازی کنند. برای نمونه در دوره‌های کارآموزی زیرساخت شبکه، دستگاه‌های سوئیچ، اکسس پوینت، روتر و فایروال سیسکو در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت. 

 

کارآموزان به کمک این تجهیزات و ساعت‌های کار و تمرین با آن‌ها از اعتماد به‌نفس و آمادگی فنی لازم برای ورود به بازار کار برخوردار خواهند شد. پس از آن یقینا کارآموزان می‌توانند، به عنوان یک نیروی کار ماهر از شغل و درآمد خوبی در بازار برخوردار شوند.

 

امکان فوق‌العاده‌ای که باشگاه در اختیار مدرس و دانشجوی ممتاز هر دوره قرار می‌دهد این است که اجازه خواهد داشت صفحه شخصی خود را در وب‌سایت تهرانترین داشته باشد. در این صفحه شخصی تمام فعالیت‌ها و عوامل موثر در روند پیشرفت مدرس یا دانشجو ثبت خواهد شد. همچنین این صفحات توسط موتور جستجوی گوگل قابل رهگیری و جستجو است.

 

فهرست دوره‌های مختلف باشگاه شبکه و امنیت تهران

در سایت این مجموعه دوره‌ها و آموزش‌های رایگان و غیررایگان متنوعی برگزار می‌شود. در ادامه قصد داریم فهرستی از آموزش‌های رایگان و دوره‌های مقدماتی و حرفه‌ای باشگاه شبکه و امنیت تهران را ارائه کنیم:

 

دوره‌های مقدماتی باشگاه تهرانترین,دوره‌های حرفه‌ای باشگاه تهرانترین,وب‌سایت تهرانترین

باشگاه شبکه و امنیت تهران

 

آموز‌هاش رایگان باشگاه

آموزش رایگان نتورک پلاس

آموزش رایگان لینوکس مقدماتی

آموزش رایگان سیسکو CCNA

آموزش رایگان برنامه‌نویسی شبکه با پایتون

 

دوره‌های مقدماتی باشگاه

دوره نتورک پلاس

دوره مایکروسافت ویندوز ۱۰

دوره سکوریتی پلاس

دوره سیسکو CCNA

دوره لینوکس مقدماتی 

دوره لینوکس LPIC1

دوره برنامه‌نویسی پایتون

 

دوره‌های حرفه‌ای باشگاه

دوره جامع سیسکو

دوره سیسکو Devnet Associate

دوره سیسکو CCNP ENCOR

دوره اتوماسیون‌سازی لینوکس با پایتون

دوره اتوماسیون‌سازی سیسکو با پایتون

دوره لینوکس LPIC2

دوره لینوکس LPIC3 Security

 

کلام نهایی

وب‌سایت تهرانترین که در این مقاله مفصلا خدمت کاربران گرامی معرفی شد، در واقع باشگاهی برای آموزش و کارآموزی دانشجویان و کارآموزان حوزه شبکه و امنیت شبکه است. این وب‌سایت با برگزاری انواع دوره‌های مقدماتی و حرفه‌ای، مانند دوره نتورک پلاس و دوره جامع سیسکو و امثال آن، راهی روشن را برای تبدیل دانشجویان به متخصصین پردرآمد، فراهم آورده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022